Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar ben duramadım yaptım ve belli belirsiz bi cizgi var sizde bi bakınnn kendimi kandırmayayım bat 30
ilk resimde silik bişey görüyorum valla. ay benim de bat 30. erken gebelik testi aldım hem de iyi bişey. yarın sabah yapıcam senin yüzünden

ilk resimde silik bişey görüyorum valla. ay benim de bat 30. erken gebelik testi aldım hem de iyi bişey. yarın sabah yapıcam senin yüzünden
Benimkinin üzerinde erken gebelik yazmıyor gebelik testi yazıyor ama erken gebelik daha net ortaya cıkarırır bence kız ben duramıyorum ki hep yapmak istiyorum ayy inşallah hepimiz de vardır ikinci cizgii simdi dahada hecanlandım bi kacgün sonra gene yapıcam

Allahın izniyle gebesin gibi görünüyor. İnşallah sağlıkla kucağına verir Rabbim. Çok sevindim hayırlı olsun

Canım ben yaptırdım şubat mart gibi. 3 haftada filan çıkmıştı daha uygun bir fiyata bir labaratuarda yaptırdım eve gelip kanımı aldılar. Bence kafana takılacağına yaptır. Benim de çok ciddi olmasa da çıkmıştı pıhtılaşmam

Nasipse yaptırıcam canım acil kullanmam gerekiyorsa diye düşünmüştüm ama Allah büyük ya sonuc cıktıgı gibi kullanmam gerekirse lan sulandırıcı kullanırım

Kızlar ben duramadım yaptım ve belli belirsiz bi cizgi var sizde bi bakınnn kendimi kandırmayayım bat 30
Kızzz sen naptın bu kadar erkeeennn bence var bende ilk resimde gölge gibi bir cizgi gördüm suan asırı erken bşr dönem ama yinede bu kadar erken cıktoysa Allahın izniyle bat ta net cıkar kuzum simdiden hayırlı olsun

Ya belkide yanlış mı diyorum kendi kendıöi o yuzden bi kac gün sonra gene tekrarlıcam kendimi heveslendırmedem dedigin gibi banada cok erken geldi

Ya belkide yanlış mı diyorum kendi kendıöi o yuzden bi kac gün sonra gene tekrarlıcam kendimi heveslendırmedem dedigin gibi banada cok erken geldi
Çok yeni olabilir kaset test uygun değildir erken gebelik testi yaparsan çizgi daha belirgin çıkabilir. Tabi en iyisi biraz daha bekledikten sonra yapmanız umarım vardır

Kızlar benim bat a 11 gün kala gögüslerim acımaya başladı çok hassaslaştı bugun geçti gibi bata 5 gün var. Gebelik olsaydı hassasiyet devam ederdi değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…