Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben de geçen ay olmuş gibi hissediyordum adet olunca moralim çok bozuldu sonra da umutsuzluğa kapıldım sen yumurtlama testi yapıyor musun yoksa iki günde bir mi
Normalde hic oyle takip etmedim ama yumurtlamam baslayinca hissedip iki defa kullandim ve gercektem de yumurtluyormusum. O esnada yumurtam da catladi

Yumurtlamadan kaç gün sonra test yapabiliriz? Sigara kullanıyorum maalesef bırakamadım bir türlü olursa hemen bırakmam lazım daha yumurtlama da görmedim bugün yarın olur herhalde

Kızlar üç tane gebelik testi aldım dün sizce hangi günler kullanayım bi kere aldım ya gımcıklıyooo 3 güne böleyim diyorum

Kizlar selamm nedir durumlariniz var mi belirtiler? Benim icimi korku sardi asiri ani oldugu icin cok hazirliksiz yakalandim sanirim duygularim alinmis gibi.. Umarim haftaya keseyi gorurumde biraz olayin gercekligine adapte olabilirim

Kızlar üç tane gebelik testi aldım dün sizce hangi günler kullanayım bi kere aldım ya gımcıklıyooo 3 güne böleyim diyorum
Benim adete 5 gun kala yaptigim erken gebelikte cikmadi kuzum.Adet gunumde kaset test yaptim onda cikti ama hep adet olcakmis gibiydim oylesine yaptim elden ciksin diye

Ben de hamile kalmaya çalışıyorum 2 aydır ilaç tedavisi oluyorum. Doktorum duphaston ve inofolic combi verdi kullanmam için. Şu an ikinci kutu duphaston'a başlicam şu ana kadar bi gebelik durumu yok. Umarım bu ay hamile kalırım. Bi de kilo verebilsem her şey çok daha kolaylaşıcak benim için ama iştahıma engel olamıyorum
İnşallah diğer hanımlar isteklerine bi an önce kavuşurlar

Kizlar selamm nedir durumlariniz var mi belirtiler? Benim icimi korku sardi asiri ani oldugu icin cok hazirliksiz yakalandim sanirim duygularim alinmis gibi.. Umarim haftaya keseyi gorurumde biraz olayin gercekligine adapte olabilirim
Aynen öyle keseyi ve kalp atısını duyunca bu halinden eser kalmıcak korkmaaaa

Benim adete 5 gun kala yaptigim erken gebelikte cikmadi kuzum.Adet gunumde kaset test yaptim onda cikti ama hep adet olcakmis gibiydim oylesine yaptim elden ciksin diye
Benimde gögüslerim iyice böyle büyüdü gibi dolgunlastı bide kasık agrısı ara ara geliyor ya yemek yiyince geciyor mide eksimesi gibi bisey geliyor arada tabi bunlar benim hayal dunyamda olbilir bunlar için degil de ben yaklasıyor ya adet günü duramıyorum yaaaaaa hecanlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…