Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yok denemedim satılıyor mu o sekilde ben mi aromalandırıcam bide aroma zararlı degil misin
Yok canım zararlı degil ki ben vegan beslenen biri olarak şuan 6 ay vegan beslenemeye başladim
Türkiye’de de illa vardır
Markası volvic
Migros’ta olabilir mesela orası yurt dışından da sanki ürün satıyor

Benim de adetime 11 gün öncesinden göğüs hassasiyeti başlamıştı çok acıyordu çok dolgunlaştı. Bugun adete 6 gün var ve bugün geçti hamile olsaydım geçmezdi sanırım değil mi

Benimde adetime 5 gün var yaklaşık 5-6 gündür kabızım peki sizce bu bir belirti olabilir mi mesela ben hep ishal gibi olurdum adetime yakın ilk kez kabızım hemde baya baya
Bende ayni sekildeydim iste sizin gibi olabilir tabiki ama olmayadabilir en saglikli beklemek zaten az kalmis :) umarim hamilesinizdiir

kızlar belirtilerim çok fazla. bat.a 8 gün var. erken gebelik testini ne zaman yapmalıyım? test ile ilgili paylaşımlarda ilişkiden 1 hafta sonra bile sonuç alındığı yazılmış. sabırsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…