Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Canım ben genetik bölümünde çalışıyorum yani bu testlerin yapıldığı yerde. Kendime test yaptırdım mutasyon çıktı öyle olunca kadın doğum doktoru gebe kaldığın anda başlayacağız kan sulandırıcıya planlı gebelik olacak dedi. Trombofili kaçlı panele o fiyatı verdiler acaba? 6lı olması lazım ekstradan faktör v cambridge testini de yapmaları lazım o da çok önemli

Aslında alman bir mahsur yok kuzum alabilirsin ama işte bir danışacağın bir doktor varmı ordaa

Sevgicik kuzum bak yazmış arkadaşım

Aslında alman bir mahsur yok kuzum alabilirsin ama işte bir danışacağın bir doktor varmı ordaa
Kuzum burda bşr doktor var gidicem gebelik testi yaptıktan sonra corasprine 100 mg a tamam der buna eminim ama bu, yaptıracağım pıhtılasma testi sonucuna kadar sanmıyorum ki tedbir amaclı bana iğne yazsın. Corasprin cidden kendini kandırmak kuzum ben 0.8 oksapar iğne vurmustum bşr kadına acilde 2x0.4 seklinde ve cok sasıırıp sordum neden bbu kadar yüksek doz iğne kullanıyorsun pıhtılasma faktörün mü yüksek diye oda hayır doktorum, sadece tedbir amacşı vurduruyo demişti. Mesela yogun bakımda 0.6 dozunu hiç kımıldamayan, entübe hastalara vuruyorduk ve o kadın hergün o dozdan da yüksek vuruluyormus benim nöbetine ilk defa denk gelmişti. Yani bunu, tedbir amacşı kullandıran doktorda var demekki ama kadın tüp bebekle hamile kalmıs mıydı yoksa tüp bebek öncesi miydi hatırlamıyorum. Kız bana denk gelen doktorlar hem cok iyisin hersey normal ona gerek yok buna gerek yok diyenler

Canım ben telefonla aradım hastaneyi vezneye bagladılar ve vezne içeriğini bilmiyorum dedi muhtemelen 6 lıdır diye tahmin ediyorum. Şimdi şöyle bir durum var 1 hafta sonra gebelik testi yapıcam. Ama bu pıhtılasma testinin sonucu 1 ay sonra cıkacak mıs çünkü ankaraya gönderilecekmiş. ki ben daha yaptırmadı sadece bugun bilgi aldım. Diyelim ki gebelik söz konusu oldu ve ben bu testi yaptırdım. Sonuc cıkana kadar yani gebeysem 2. Ayım dolana kadar kan sulandırıcı igneye alternatif olarak ne kullanabilirim doktora söylesem nasıl bir karsılık alırım? Bu arada baba tarafımda pıhtılasma rahatsızlığı cok fazla. Corasprin 300 mg kullansam oksaparın yerini ne kadar alabilir sonuc cıkana kadar. Çünkü bir kez ikizlerimin 10. Haftada karnımda kalpleri durdu ben 13. Haftada ögrendim. eski calıstıgım hastanede bir doktorumuz bana hamile kalmadan corasprin 100 mg a basla %90 bu sebepten ikizlerinin kalbi durmustur dedi bu testi yaptırıp clexane kullanmam gerektiğini söyledi ama suan sıkısmıs gibiyim ne yapacagı bilmiyorum korkuyorum. Dünden beri üst üste bu konuyla benzer sonuclar alanlarla karsılasınca korkum arttı. Şimdiden cok teşekkür ederim canım

Bende baktım hep enfeksiyon yazıyor bende enfeksiyon diye düşünmedim değil yani
Hamilelikte enfeksiyon, olasılığı artıyor bendede ilk dafa, hayatımda enfeksiyon cıkmıstı acıkcası. Suanda da akıntım sarı oldu buda enfeksiyon belirtisi belki gebelik. Vardırda ondan olmustur diye ümit etmiyo degilim

Canım içeriğini mutlaka öğren derim bir de gebelik ihtimalini söyleyip hızlandırma talep edebilirsin sonuç süresini iki haftaya kadar düşürebilirler

Bat 30 ama ben de sizinle birlikte 29unda yaparım. ❤Ayyy çok heyecanlı..Benim tuvalete sıkışmış halim ve kasık batmaları devam. üstüne su gibi akıntı da eklendi. Her an adet olacakmışım gibi. Ki adetlerin öncesi hiç belirti görmem. Sanki tuttu gibi ama Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah

Evet kuzum gayet iyi anlıyorum seni inşallah seni anlayan bir doktorla karşılaşırsın önemli olan bu bence daha önceki gebelik kaybını da söylersen yazabilir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…