Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildancım hg...maaşallah ne çabuk geldin.ben pc başından kalkıp mutfağa gidemedimkaydirigubbakcemile3buradaki olanları kaçırmayayım diye,sen kızını okula götürdün geldin:roflol:

okul yakın 5 dakikamı alıyor gidip gelmek
arada anayol olmasa kendide gider gelirde trafiğe güvenmiyorum
bide artık büyüdüya sınıfına kadar götürmüyorum kapıdan bıraktım geldim

evet bakalım kim olacak. citos canım bu arada aşılama sonucu bekleyen arkadaşlarımız var mıydı? hatırlar gibiyim ama kim bilmiyorum...
sanırım dolunay var beklemede canım

bana kaç numarayı vermiştiniz ona göre çalışıyım:jeyyar:
kız 103 boş oda senin olsun kimse kapmadan yetiş arayı açmadelikafadulden

okul yakın 5 dakikamı alıyor gidip gelmek
arada anayol olmasa kendide gider gelirde trafiğe güvenmiyorum
bide artık büyüdüya sınıfına kadar götürmüyorum kapıdan bıraktım geldim

ohhh ne güzel yakın yakın...bizim içinde iyi senden uzak kalmıyoruz bak hemen gidip geldin.

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar
ay beni çok özlemişiniz
vildanım sen beni anarsında ben gelmes miyim malum oluyo demekkikaydirigubbakcemile3
genelde bu saatlerde açıyom uyuymuyom ama sabah 7 de kalkıyom kocişi yolcu ediyom snr iş güç kahvaltı derken öğlen oluyo şekerima.s.
BELENAYIM çok sevindim canım rabbim kucağına almayıda nasip etsin
sessizdeniz senide tebrik ederim sağlıklı bi hamilelik geçirmenizi dilerim
bu ay maşallah ii çalışmışsınız oh oh ii valla allah bozmasın bu ay böle devam etsin

:1shok::1shok::1shok: belossssssssssss... sen hamile misin yoksa :1shok::1shok: ben kaçırdım mı :uhm:

hehee :roflol:aynen 3 gündür yarış yapıyoz art arda beloşcum bende gittim doktora bana ultrasonla baktı alttan bakmadı canım

okyanus hg...evet canım ya 2009 yılı uğurlu geldi hep böyle gitsin inşallahhhhhh. sen nasılsın?yeğenimiz nasıl?

Merhaba kızlara.s.
Bu ne bereket 3 gündür galiba belenayda hamile öylemi:sm_cool:
Yanlış anlamadıysam tebrikler belenay Allah kucağına almayı nasip etsin inan çok mutlu oldum:1hug::teytey:
Bakalım sıradaki talihli bayan kimsırnaşık şey

okyanus hg...evet canım ya 2009 yılı uğurlu geldi hep böyle gitsin inşallahhhhhh. sen nasılsın?yeğenimiz nasıl?

iyiyim hayatım hoşbulduk yiğen de ii valla ama dünden beri bacağım çok ağrıyo su içemiyorum ondan herhalde bol su için yoksa çok kramp giriyo kızlar
sen nasılsın canım ?
çitos vildan beryal maat diğer arkadaşlar sizler nasılsınız ?
bebişler nasıl?maatcım inşallah meleğin gelmiştir canım bu ay a.s.

hg dilnurcum
yaa öyle bereketli bir ay ceketler işe yarıyo anlaşılan
benim ceket taktiğimi kullandılar arkadaşlar teker teker hamiş kaldılar

vildancım nazar etme nolur çalış seninde olur-tatlicadiarzu- kendime torpilmi geçtim ne 100numara dalya dedik ya bide bu100 numara tuhaf oldu yaaa hela der gibi:roflol:
maatcım evet canım aradan sıyrılayım dedim:jeyyar: sıra bizim kızlara gelsinkaydirigubbakcemile3bebişi bana sürpriz yaptıdelikafadulden bende size hadi bekliyorum gelin arkamdan bu garip hamişleri yanlız bırakmayın
bu aa.s.rada vildan senin hamişlik yakındır kızım azim yaptın bu hırsla arkamdan yüzbire yerleşceksin ne güzel ya topiğimiz şenleniyor :dance:
sırada maat bircan var haberlerini beklediğimiz:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…