Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Çitos kistlerden dolayı adetlerin düzensizmiydi. Hayıt suyunun şisesini bitirdinmi ben sabahları aç karnına bi bardak 1/4 içiyorum 20 gündür hemde incir kürü yapıyorum benim adetlerim çok düzensiz

maatcım inşallah sonuç iyi olacak. herzaman derim ya pozitif düşün pozitif olsun:1hug:

bel ve kasık ağrısı,birde geceyarısı tuvalati ziyaret bilemem artıkkaydirigubbakcemile3

hayırlı haberlerini bekliyoruz maatcım.

kesin 101. sensin ablacım hihoyyythihoyyythihoyyyt

inşallah citosum inşallah... bi hamileysem eğer var ya "çok umutsuzum" modunda herkesi tek tek arayıp mesaj atıp kendimi örnek göstericem.... "ben hamile kaldıktan sonra ..." diye... ya bakın dualarınızı eksik etmeyin haaa... oldu mu bacılar.. öptüm cümlenizi.... :teytey:

Çitos kistlerden dolayı adetlerin düzensizmiydi. Hayıt suyunun şisesini bitirdinmi ben sabahları aç karnına bi bardak 1/4 içiyorum 20 gündür hemde incir kürü yapıyorum benim adetlerim çok düzensiz

canım benim adetlerim düzenliydi benim sadece kg problemim vardı biraz kg verince hamiş kaldımhihoyyyt

inşaalah ablacım cuma mübarek gün dualarımız ı kabul etsin rabbim olmayan kullarınada nasip etsin anne olmayı:Saruboceq:

he walla bacım... eğer hamile değilsem ya ayağımı üşüttüm ya da popom açıkta kaldı::)) e başka mantıklı açıklama kalmadı .. e hadi bakalım kaldı 7 gün gerisayımda şakkıdı
haaaaaaa.... kızlar bu arada söylemeyi unuttum.. sizlerle paylaşmadım ama ben sigarayı bıraktıııımmm :lepi: 1 hafta oldu

allah gönlüne göre versin inşallah

maatcım önce sigarayı bıraktığın için tebrik edeyima.s. 7 gün sonrada inşallah için tebrik ederim:Saruboceq: zaten hamiş olunca bırakıcaktın,öncesinde bırakman iyi olmuş.

geldim bak citosum
ben ne dedim okyanusu andık gelir demedimmi
maat ablacım hg
pinkrose teşekkürler cnm

aaaa maat sigaramı içiyodun hiç bilmiyodum yeni duydum
iyi yapmışsın :lepi:

geldim bak citosum
ben ne dedim okyanusu andık gelir demedimmi
maat ablacım hg
pinkrose teşekkürler cnm

vildancım hg...maaşallah ne çabuk geldin.ben pc başından kalkıp mutfağa gidemedimkaydirigubbakcemile3buradaki olanları kaçırmayayım diye,sen kızını okula götürdün geldin:roflol:

hoş geldin maatcım inşallah meleğin seninledir hayırlısı olsun

çitos bu arada açık artırma yapmışsın bakıyom hadi varmı arttıran 102 inci aranıyor 103.cü aranıyor:)

bu arada sevinçtenmi yoksa heyecandanmı dünden beri bişey yiyemiyorum sanki boğazıma kadar doluyum hiç bişey yemek istemiyorum böle giderse işimiz var hamile kalmadan önce bol bol süt içiyordum hamile kalırsam yarasın diye hamile kaldım süt içmiyorum bu ne iş
bu arada hmişler söyleyin bakalım bundan sonra beni ne bekliyor ne yapam lazım şu alttan muayene işi kafamı karıştırdı canımı sıktı ben öle muayene istemiyorum ya biraz daha beklesemmi acep bebiş iyice büyüsün alttan bakmasınlar diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…