Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

İnşallah yarabbim herkese ver bunun yanında banada ver yarbbim sağlıklı ve hayırlısıyla

hg tatlıbebek biz çok iyiyiz canım sen nasılsın senin bebiş işleri nasıl gidiyor regl olmadınsa belki seninde bebiş vardır

citos 1 şişe hayıt suyunu bitirdinmi hamile kalmadan öncemi mi yoksa çakıştımı hamilelikle hayıt suyu bide günde ne kadar içtin bende içiyorum ama bir bardak

hakca sende alınganlık yapıyomu hamilelik canım ben acaip sinirli bişi oldum 3 günde

citos 1 şişe hayıt suyunu bitirdinmi hamile kalmadan öncemi mi yoksa çakıştımı hamilelikle hayıt suyu bide günde ne kadar içtin bende içiyorum ama bir bardak

ben onu önce içmiştim yani geçen ay günde iki kere içtim ben hazır suyuvar ondan

bir karında 8 bebek taşıyan bi kadının resimlerini buldum yeni konu açıyorum onla ilgili
karıya bak biz bitaneyi koyamıyoz karnımıza bu sekizini birden sığdırmış

hg tatlıbebek biz çok iyiyiz canım sen nasılsın senin bebiş işleri nasıl gidiyor regl olmadınsa belki seninde bebiş vardır

yok be citos pazartesinden beri beraberiz regl olmam lazım bu son günlerde olurmuki sanmam geçenlerdede aynı böyle başım ağrımıştı sonra regl oldum geçti birde benim 23 günde bir gelirdi son reglim 26 gün üstüne geldi bugün de 25.günüm bakalım artık hayırlısı

bende varım kızlar... 7 yasında bir oglum var simdi bi daha istiyorum ama saglık sorunları nedeniyle olmuyor. ama arkasını bırakmaya bi tane var nasılsa demeye hiç niyetim yok tedavisini yaptırıcam sizde pes etmeyin önce moral.. umarım allah tüm bebek isteyenlere saglıklı evlatlar nasip eder...

inşaallah arkadaşlar Rabbim bebek isteyenler en kısa zamanda hayırlısıyla veriri inşaalah verdikerinede sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip eder inşaallah

süprizzzzz aramıza hoşgeldinŞeniz

canım biz iyiyiz sen nasılsın .hoşgeldin.bebiş nasıl büyüyomu yaramaz :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…