Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildancım nazar etme nolur çalış seninde olur-tatlicadiarzu- a .s.rada vildan senin hamişlik yakındır kızım azim yaptın bu hırsla arkamdan yüzbire yerleşceksin
:Saruboceq:

hı hıı hırs yaptımsırnaşık şey
bebişide hırslarıma alet edecem:jeyyar:
yok öyle bensiz hamiş kalmak a.s

iyiyiz canım sağol...sabah güzel haberlerle başladık güne,inşallah devamı gelir...
evet bol bol su içmek gerekiyor,bende içmeye çalışıyorum...

günaydın canlarım nasılsınız ben şok vaziyetteyim hala inanamıyorum şu an işyerindeyim hemen topiğe koştum mucize bu rabbime şükür allahım isteyen herkese nasip etsin amiiiiin

canım benim çok sevindim Allah tamamına erdirsin .inşallah kucağına sağlıkla alırsın bebişini.her zaman giremesemde arada sırada yokluyordum sizleri e hadi sen başı çektin darısı bizlerin başına .yaaa gerçekten çok sevindim :teytey:

hani bazı kadınlar varya kocaları ceketlerini üstlerine atsa hamiş kalıyolar
bende onu deniycemkaydirigubbakcemile
Vallaha doğru dedin acaba bizde arkalarından yetişirmiyizki Buarada bizim kocalar yandı bu ay durmak yok daima ileri valla bende hırs yaptım:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

merhaba arkadaşlar nasılsınız ne var neyok neler yapıyosunuz sevgili anne adayımız citos nasılsın nasıl gidiyo neler hissediyorsun varmı bi değişiklik ne kadarlık bebiş ALLAH ım ne olur bizede nasip et

bugün yarın regl olmam lazım acaip başım ağrıyo çok kötüyüm ya kaç gündür olamıyom diye başım ağrıyo biran önce olsamda başlasan sonra beklemeye

merhaba arkadaşlar nasılsınız ne var neyok neler yapıyosunuz sevgili anne adayımız citos nasılsın nasıl gidiyo neler hissediyorsun varmı bi değişiklik ne kadarlık bebiş ALLAH ım ne olur bizede nasip et

tatlibebek hg canım inşallah en yakın zamanda darısı sizlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…