Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hayırlısı canım Allah o günleride göstersin inşallah:Saruboceq:
sen haftaya mı gideceksin doktora?

kafamçokkarıştı karbonat tezimi suya düşürdünCADIARZU

yok canım benimkiler over kisti aynı sende olandan

olmaması için bir neden yok biraz kafamızı başka şeylere dağıtmamız lazım hep bebek olayına odaklanmamak lazım canım. Bir tane çocuğumuz olmuş niye olmasın ikincisi. Dr bana dün balık yağı hapları varya sarı ondan verdi al dedi kullanın eşinde kullansın dedi. Ve sabahları aç karnına eşin havuç suyu içsin dedi. Bu ilaçlar hamile kalmanı hızlandırır dedi.

kızlar ben kaçıyorum.öptüm hepinizi.sonra ortalık müsait olursa yine gelicem .şu an kaynanatörle biraz işim var.biraz iş yaptırim ona dimi :))) ütülencekleri verim. aylak durmasın hehe.öptüm canlarım sonra gelmeye çalışıcam...

ben çıkıyorum 30 dakikaya kadar gelirim dağılmayın lütfen
kızı okula bırakacam gelecem hemencika.s

hayırlısı canım Allah o günleride göstersin inşallah:Saruboceq:
sen haftaya mı gideceksin doktora?

canım evet haftaya gidicem.kan tahlili olduğum gün doktor muayne etmedi.10 gün sonra gel dedi ben de haftaya cuma gidicem.

tamam canım kolay gelsin.kayınvalidene yanikaydirigubbakcemile3
görüşürüzzz:1hug:

ben ilk bebişte adet bile olmuyodum prolaktinim fırlamış gitmişti o zaman
ayrıca doktorum çatlatma iğnesi bile vermedi allah nasip etti geldi
o zamanıma bakarak şimdi herşey daha güzel süt hormonlarım çok yüksek değil her ay düzenli kendiliğimden adet oluyorum,kafamda iyisüprizzzzz
herşey kısmet
tedbir bizden takdir allahtan:Saruboceq:

canım evet haftaya gidicem.kan tahlili olduğum gün doktor muayne etmedi.10 gün sonra gel dedi ben de haftaya cuma gidicem.

hadi hayırlısı bakalım. inşallah gittiğinde keseyi görürsün,daha sonrada sağlıkla kalp atışlarını duyarsın inşallah.

kızz vildoş yarım saate kadar gelmezsen bende gitcem ona göre çabuk git gel

okaynus nerelerdesin canım?

maat canım sıra sende inşallah..bakalım 101. hamişimiz kim olacak

kızz vildoş yarım saate kadar gelmezsen bende gitcem ona göre çabuk git gel

dakka tut citosum gelirim hemen sen merak etme
istersen sende bu arada wc ihtiyacını falan gör gel okişsırnaşık şey
aha gittim geliyom bilesengözlerimebaksanab

iyi günler hayırlı cumalar arkadaşlarım nasılsınız..dualarımız kabul olsun göbişlerimiz bebelerle dolsun inşş..evlerimiz şenlensin inşşş...

merhabaaaaa...... kulaklarım çınladı hemen geldim kaydirigubbakcemile3 ya ancak açabildim işten güçten.. bari öğle yemeğinden önce bir selam edeyim dedim..
hakcacım walla inşallah be bacım... 101.e adayım... siz hamişlerin dualarını bekliyoruz..... ben eğer bu ay hamile değilsem ne çıkacak diye çok merak ediyorum.. kasık sıkıntısı ve bel ağrısı beni acayip rahatsız ediyor... geceyarısı tuvalete kalkıyorum son birkaç gündür... hayatta yapmadığım şeydir... dur bakalım ne çıkacak :uhm:

kesin 101. sensin ablacım hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…