Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım yetişmek zor herzaman başka birşey çıkıyor. belkide biz onu alıcaz yeni bir şeyler çıkacak.sende bebişine onlardan alırsın artık inşallah en yakın zamanda.

iskoç kistlerin pko kistimi yoksa başka kistmi adetlerinmi düzensizdi

Çitos beryal hakça arkadaşlar ne kadar zamandan sonra hamile kaldınız arkadaşlar

canım ben ameliyat oldum yumurtalıklarımda kist vardı ama yasaktı 6 ay ilşkimiz ameliyattan sonra.bu arada benim sol yumurtalığım da yok.yani kısaca ameliyattan sonra 6 ay yasaktı.ameliyat olalı 10 ay oluyo.6 ay yasaktı.3 aydır.çalışıyoduk kaydirigubbakcemile3 ben 3 ay tedavi gördüm 3. ayın sonun da mutlu haberi aldım.sırasıyla klomen dopergin.femara ve en son olarak ovıtrelle çatlatma iğnesi vuruldu.

iskoç kistlerin pko kistimi yoksa başka kistmi adetlerinmi düzensizdi

dün sordum dr bende pko varmı diye. Yok dedi.normal kist. Bir ayda erimişti ilaçla. Benim bir kızım var 5 yaşında ona ilk ayda kaldım şimdi 10 ay oldu bakalım.. Hayırlısı olsun hepimiz için canım

Teşekkür ederim canım akşam deneyeceğim. Çitosda denerse bi hamile bi hamile olmayan test sonucunu görürüz (ben ümitsizim)ama inşallah benimkide kabarır:)

şuan sakız çiğniyorum bol bolşakkıdı
sütü kahvaltıda içtim 1 bardak şekersiz
1 adette yumurta yedim artık sağlıklı beslenicem cokacimcoook

eferim sağasengözlerimebaksanab
hergün rapor edecin artık ne yedin ne içtincokacimcoook

Çitos beryal hakça arkadaşlar ne kadar zamandan sonra hamile kaldınız arkadaşlar

canım ben 2 senedir bebek düşünüyorum. bu iki sene içinde iki kez kimyasal gebelik geçirdim ve 3 kez aşılama denedim. sonuç negatif. geçen ayda dinlenmedeydik ve bebişimiz süpriz yaptı...darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallah:Saruboceq:

çitos sendede kist vardı dimi.. Sanki öyle hatırlıyorum. Doğrumu

canım bende polikistik over vardı glokofen kullandım 1 sene boyunca
kendim ayrıca soğan suyu ardından hayıtsuyu içtim incir kürünede başladım bitmeden hamile kaldımı öğrendim

canım bende sana katılıyorum ben de ilk bir kaç yıl için park yataklardan almak isterim daha sonra genç odası alırım herhalde.çünkü evim küçük ve diğer yataklar sonra açılıyo deselerde dün de vildoşun dediği gibi rahat olmuyomuş çocuk için.en iyisi oyun parkı ve yatak olanlar.sonrasını bebişler büyüyünce düşünürüsss hihoyyythihoyyyt

Teşekkür ederim canım akşam deneyeceğim. Çitosda denerse bi hamile bi hamile olmayan test sonucunu görürüz (ben ümitsizim)ama inşallah benimkide kabarır:)

valla canımın içi ben herşeyi oluruna bıraktım elimden geleni yapıyorum rabbim kısmet edersede artık bikez daha anniş olurum
layık görmezde vermezse artık napalım bu topikteki bütüüüüüün kızların bebişlerini pışpışlarım:ecrin_bebek:

he canım ben bizzat kullandım gördüm
ben ilk çıktığı zaman aldım bana o kadar alma dediler dinlemedim
kızımda genç yatağında yatamadı mecburen baza aldık :lepi:

pko varmı sendede

kızlar şu karbonat olayını ben 3-4 gün önce denedim test yapmıştım negatif çıknca bir kaç gün sonra birde karbonatı deneyeyim dedim hani bir daha test para vermeyeyim dedim ucuza getirmek için yani çaktırmayın ama kabarmadı demekki ona güvenip dikkat etmesek vay halimize bende kabarmadı benim bebeğimi beğenmedi dersiniz:)

citos okyanusu andık yine antenler faaliyete geçmiştir birazdan damlar iyi insan sırnaşık şey

nasıl oluyosa ne zaman konuşsak hemen geliyo:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…