Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hoşbulduk teşekkür ederim. Vildan sen hamile olmadığın zaman kabarmadımı. Bana çok ilginç geldi. Şüphelendiğin zaman hemen evde yapabilirsin süper bişey.

hamile kaldığım ay sabah aklıma düştü bi denedim kabarcıklar olmaya başlayınca bizim herifi uyandırdım oda baktı hemen eczaneye test çubuğu almaya gitti
test çubuğundada ikinci çizgi silik çıkmıştı
ben doktorumada söyledim karbonat yaptım diye
çok ilginç hiç duymamıştım dedi

Evet rica ediyoruz bi deneyin.

Vildan sen bana karbonatı ne kadar atıcağımızı söylermisin hamileysemde değilsemde bi deniycem ben çünkü en azından kabarmadığını görürüm. Ne kadar attın karbonatı. Köpürdümü hafif hafif kabarcıklarmı oluştu

Vildan kızın kaç yaşında ve ne kadardır bebek istiyosun yaşın kaç. Aslında böyle bi listede yapılsa ne iyi olur.

hakcacım sanada günaydın demiştim görmedin beni galiba nasılsın canım benim

canım citosum tam sana yazıcaktım komşum geldi şimdi gitti kusura bakma. iyiyim canım belenay ve sesizgeminin haberiyle başladık güne.inşallah devamı gelir.sen nasılsın?

vildancım günaydın dün sormuşsun ama ben öğleden sonra giremedim.sabahta belenayın güzel haberiyle güne başladık. inşallah darısı en yakın zamanda sizlerin başına:Saruboceq: bende senin resmini gönderdiğin oyun parkı olan yataktan düşünüyorum kısmetse daha sonrada genç odası alırız inşallah. bakalım daha var o güne kadar fikrimi değiştirmezsem. ama çok güzeller dediğin gibi katlanıyor ve istediğin yere taşıyabilirsin.Allah o günleri göstersin inşallah sağlıkla:Saruboceq:

canım citosum tam sana yazıcaktım komşum geldi şimdi gitti kusura bakma. iyiyim canım belenay ve sesizgeminin haberiyle başladık güne.inşallah devamı gelir.sen nasılsın?

tamam canım önemli değil bende iyiyim canım burada vaktim sizlerle iyi geçiyor Şeniz

hg canım ben kendi adıma çok iyiyim canım sen nasılsınşeniz

sağol canım bende iyiyim dün dr gittim çok iyi şeyler söyledi. Hiçbir sorunum yok. Kistlerde gitmiş. Yumurtamda çatlamış öyle dedi...şu iki günü iyi değerlendiriyorum.... Bakalım belki buay bende hamiş listesine eklenirim. Herkes mutlu olsun tek duam bu...

yebcim kızım 8 yaşında

karbonatı 1 çay kaşığı attım o zaman

hakcacım akıllı kadının hali başka oluyo demi şimdi onlar çıkmış benim zamanımda yoktu olsa alırdım
gavur ölüsü gibi bizim beşik yatıyo orda altını çekip silmek bile zor

Oo geçmiş sayfaları okumadım kızlar hamişlerimiz varmış. Allah kucağınıza almayı nasip etsin canım arkadaşlarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…