Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

abyosun+, ALARA1983, ebrar42, meleksen, mercanayse+, ozgurum, scuba günaydın kızlar
mercanayşeye ne olmuş hamilemi yoksa
güzelim merhaba..günaydın..hihoyyyt hihoyyyt nasılsın? çok sık girmiyorsun özletiyorsun kendini...mercanayse nin henüz hamile olup olmadığını bilmiyoruz..sabırsızlıkla beklioruz..bende ayın 22 ni bekliyorum..inşallah olmam diye.:1hug:

yok canım geçen ay 4 gün gecikmişti..stresten sanırım..bu ay 1 hafta beklerimhihoyyyt

benimkide 26 sında falan olucak ama dayanabilirmiyim bilmem yaparım heralde 23ünde. offf beklemek çok zor dimi arkadaşım bir an evvel geçsin istiyorum günler

şimdi eşimde problem çıkarsa yinede banada ilaç tedavisi uygular mı doktor ilaçları sevmiyorumda

öncelikle ne zamandır bebek istiyorsunuz yani beklemeye sabrınız varmı. eşinde bir sorun çıksa bile bunun ne olduğu çok önemli morfoloji bozukluğu varsa varikosel ameliyatı olması gerekir. yok sayıda hareketlilikte sorun varsa farklı zamanlarda birkaç kez tekrarlanması gerekir testin. bu zaman zarfında bitkisel kürlerden faydanabilirsin. düzelirse ve beklemeye sabrınız varsa senin ilaç kullanman gerekmez doğal yollardan hamile kalabilirsin. aceleniz varsa aşılama yaptırabilirsiniz o zaman ilaç kullanırsın.benim bildiklerim bunlar.

benimkide 26 sında falan olucak ama dayanabilirmiyim bilmem yaparım heralde 23ünde. offf beklemek çok zor dimi arkadaşım bir an evvel geçsin istiyorum günler
bende 19 da test yapsam mı acaba..:bbo: beklemek çok zor..ama stresten adet gecikmesi yaşadım geçen ya hemde 4 gün..bu nedenle ne yapsam ki.. bilmiyorum..delikafadulden laelaelaelaelae

bende 19 da test yapsam mı acaba..:bbo: beklemek çok zor..ama stresten adet gecikmesi yaşadım geçen ya hemde 4 gün..bu nedenle ne yapsam ki.. bilmiyorum..delikafadulden laelaelaelaelae

o kadar erken çıkmaz heralde boşuna üzülürsün yinede emin olamazsın 23 ünü bekle en azından. gerçi erken çıktığıda oluyor. meleksen sen ilk test yaptığında kaç gün vardı regl tarihine

iyiyim canım sağol. peşrşembe doktora gidiyorum: görücem inşallah miniği. iyi gibi görünüyo:) sen nasılsın? nasıl gidiyo?
inşallah görürsün miniki .ben de iyiyim canım ne yapim evde oğlumlea yatıp yuvarlanıyosss
canım kendi arabanla daha iyi gidersiniz eşin yavaş gider hem seni sarsmadan bence kendi arabanız en mantıklısı.
selam kızlar hayırlı günler diliyoruma.s.
selam canım
beryal canım sen nasılsın nasıl güdüyor:kedi:
iyiyim canım sen nasılsın
gunaydin kızlar hayirli gunlerrra.s.
günaydın canım az kaldı test yapmana heyecan varmı?
günaydın şekerlera.s.
günaydın tatlım
selam canlarımm nasısınızzz ben iyim heyecanlıyım 4te aşılamam olacak dua edin kızlar

canım heyecanlanman normal tabi ama stres yok sna yasakladım stres yapmayı.relax ol bakim .hemencik geçecek bir şey hissetmeyeceksin .normal alttan kontrol gibi olcak ve bitecek .
allah yardımcın olsun

haklısın canım benim..beleyeceğim..umudum artsın en azından..canım ben yemeğe gidyorum..birazdan gelirim..öptüm..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…