Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm insallah calisir 6 dan sonra ozel hastane esim gelsin gidiyoruz cabuk dicem ona cunku esim korkuyo cikmasa uzulucem diye bekle diyo ama bekleyemiyorum gidiyoruz dicem calisiyorsada yaptiricam cnm ha tabi adet gelmese da bisi yok

cnm insallah calisir 6 dan sonra ozel hastane esim gelsin gidiyoruz cabuk dicem ona cunku esim korkuyo cikmasa uzulucem diye bekle diyo ama bekleyemiyorum gidiyoruz dicem calisiyorsada yaptiricam cnm ha tabi adet gelmese da bisi yok

tatlım hastanenin teli varsa şimdiden ara yoksa da netten bulabilirsin yaptıklarından emin ol öyle git. yapmıyorlarsa eşinide boşuna yormamış olursun

insallah hamilesindirrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yok cnm tedavi falan yok sadece incir suyu tarsin suyu falan ictim ve takvimle calistik bu 2 ay zaten deniyeli scuba cnm 3 hastane yan yana lar 3 nede sorariz yapiyolami yapmiyosalarda canlari saolsun

slm canlarım.mm....

özledğimm sizi.....

bu aralar çok yoğunummm eskisi giremiyorummm yada akşamları evden giriyorum.....

nasılsınızz ne var ne yok???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…