Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyim cnm sen nasilsin tum gece yatakta dondum durdum kasimda bi agri bi agri adet da yok ama agri var cnm benim bugun gelmesi veya yarin lazim bakalim ne olcak

gelmez inşalllah. ağrı olması normal. benim arkadaşım bu ağrıdan dolayı dr a gitti öyle öğrendi hamile olduğunu

meleksen tatlım eskiden adet olmaya yakın yada olduktan sonra ağrın olurmuydu. benim nerdeyse hiç olmaz.

cnm buyuk konusmim ama ama ben artik 100/70 emin olmaya basladim hamisim diye aksam banyo yaparken memelerimi falan gorsen cok baska kendimide oyle hisediyorum ama allah bu hic uzuzlmicem adet gelsede baska arkadaslari goze alip

cnm agrim olurdu ama 2 gun sonra adet gelirdi nerseyde cuma dan beri agrim var benim cumartesi onun icin ya test yaptim cnm agrim cok baska diye

evet cnm icim cok agriyo adetmi bebek mi anlamiyorum yan taraflarima zor yatiyom anca sirt ustu yatip ayaklatimi burkunca geciyo az agri adet sancim dil bu

selam canlarımm nasısınızzz ben iyim heyecanlıyım 4te aşılamam olacak dua edin kızlar

evet cnm icim cok agriyo adetmi bebek mi anlamiyorum yan taraflarima zor yatiyom anca sirt ustu yatip ayaklatimi burkunca geciyo az agri adet sancim dil bu

sancın olduğunda yan yat ve bacaklarını karnına doğru çek ve dinlen. öyle daha kolay geçiyo. bana da adet sancısı değil gibi geliyo ya neyseee. sat neydi senin?

cnm buyuk konusmim ama ama ben artik 100/70 emin olmaya basladim hamisim diye aksam banyo yaparken memelerimi falan gorsen cok baska kendimide oyle hisediyorum ama allah bu hic uzuzlmicem adet gelsede baska arkadaslari goze alip

aynen arkadaşım benimde bu ay olmazsa kendimde üzülme hakkı bile bulmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…