Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

abyonsun cnm sende hic kasik agrilari karin agrilari varmi cnm adetime 5 gun kana bi sancilar agrilar basladi ki bugun zor duruyoom bugun gelmesi lazim yarin benimde

mercanayse kullanıcısından alıntı
selam canlarımm nasısınızzz ben iyim heyecanlıyım 4te aşılamam olacak dua edin kızlar

canım çok sevindim hayırlısı olsun umarım güzel olur sonucuda kendini kasma hayırlısı olsun güzel şeyler düşün tamam mı canım :)

bu arada merhaba kızlar nasılsınız mercanayşenin haberini duyunca selam vermeden giriş yaptık kaydirigubbakcemile3

bende aranıza yeni katıldım 1 yıllık evliyim çoçuk istiyoruz olmuyo dr gittik ikl defa günüm geçmişti ama strestenmiş ilaç verdi farlutar adet gör üçüncü günü gel dedi gittim hormon falan temiz çıktı duphaston diye bi ilaç verdi adetime 10 gün kala içiçek mişim bide eşim gidecek tabiki doktora kafam karışıkkafamçokkarıştı

bu ilaç ne işe yarar yada bununla hamile kalınırmı hatta çoçuk tedavisi için hiç bişe bilmiyorumm.yeni başlıyorum yani ama zor Allah yardım etsin herkese:çok üzgünüm:

hoşgeldin canım umarım kısa zamanda bi meleğin olur
hormanlar filan temizse eşindede bi sıkıntı yoksa kısa zmanda olur inş.

abyosun+, ALARA1983, ebrar42, meleksen, mercanayse+, ozgurum, scuba günaydın kızlar
mercanayşeye ne olmuş hamilemi yoksa

güzelim merhaba aramıza hoşgeldin.hihoyyyt.umarım sende yakında hamiş kalır bebişini alırsın kucağına..bizlerde her ay unutla bekliyoruz hamişmiyiz diye..allah senin ve tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün..kucağını boş bırakmasınkaydirigubbakcemile5

merhaba kıslar benimde adetim 17 sinde olmam gerekiyor.inşallah zamanında olurum doktora gidicem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…