Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben çıkıcam hemen size haber vermek için geldim düşük yapıyorum belki bi kaç gün girmem çok moralim bozuk hepinizi seviyorum iyi günler

çok üzüldüm canım inşallah yanılıyorsundur. rabbim yar ve yardımcın olsun. habersiz bırakma bizi merak ederiz tatlım

günaydın kızlar. bilgen35 çok üzüldümm. umarım sadece bi yanılmadır. hakkında hayırlısı

tesekkür ederım scuba...dun cevap vermışsın ben cıkmak zorunda kaldım..evet haklısın 14. gun olması lazımdı..benım genelde yumurtlama sonrası 17 gun beklıyorum sonra adet oluyorum ama bu defa 19 gun oldu.test yapmadımm hala.cumaya kadar beklıycem

canım günü geçtiyse cuma sabah ilk idrarınla ve açkarnına yap tsetini.

canım günü geçtiyse cuma sabah ilk idrarınla ve açkarnına yap tsetini.

evet canım bende öyle yapcam ..çok istiyorum bebiş. ama bi sorunum var bu ay sonu tatıle cıkıcaz kendı arabamızla ..doktorum eger hamıle kalırsan gıdemezsın falan dıyodu gecen ay..yanı otobusle gıtmelıymışım o durumda.ne farkederkı..bilgisi olan varmı

canım inşşşallah mutlu bir haber alırız senden dualarımız seninle:Saruboceq:
valla bence hiçbir farkı yok ha araba ha otobüs hatta araba bence dikkatli kullanıldıktan sonra daha iyi yalnız altına bir yastık al kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

birşey değil canım herkeste farklılık olabilir tabii bekle bakalım hayırlısı olsun

ya umarım dedıgın gıbı olur.ama doktorum bıraz evhamlı dıye dusunuyorum.bılmıyorum 2 saatte bır mola verılerek rahat rahat gıdılebılır dıye dusunuyorum..ya bi yandan da Allah ne yazdıysa o olur eger hamıleysem ve dusuk olacaksa evde olsam da olur bu.biraz kadercıyımdır.:bbo:

iyim cnm sen nasilsin tum gece yatakta dondum durdum kasimda bi agri bi agri adet da yok ama agri var cnm benim bugun gelmesi veya yarin lazim bakalim ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…