Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kıslar benım dustugum hataya dusmeyın ben adetın basından ıtıbaren sayıyordum.doktorum bu arada degıŞtırdım yılların uzmanıymıŞ dedıkı temızendıgınden bugune ne kadar gectıyse dedı onu sayıcaksınız.yanı ben 4 mayısta adet olmuŞtum ya 10 mayısta temızlendım yanı benım henuz tam 1gun gecmıŞ oyle soyledı

amin amin cnm benım rabbım hepımızın kucagını doldursun

amin amin cnm benım rabbım hepımızın kucagını doldursun

amin canım..amin..Allah'ım dualarımızı çabalaramızı görüyor verecek kuzucuklarımızı tez zamanda göreceksiniz..inanıyorum ben hem de çok inanıyorum..siz de inancınızı kaybetmeyin olur mu? opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar...Bişe sorcam deneyımı olan cevap verırse çok sevinicem.yumurtamın çatladıgını doktor sööledi yaklaşık 17 gun önce henuz test yapmadım yanı umıtlenmemek ıçın ama yumurta catlasa bıle adet olamama gıbı bışey sözkonusumu sızce...teşekkürler.

inşallah canım hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

yumurtanın çatladığında eminsen ve 17 gün geçtiyse üstünden hamilelik oluşmuşsa idrar testinde bile çıkar. normalde 14 gün sonra adet olman gerekirdi

cnm demin uyudum ya uyukum yok ama yaticam agirlik var uzerimde cnm meyve cekti kalktim yemeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…