Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

inşallah canım benim inan aklımdan hiç çıkmıyor hayırlısıyla sağlıklı olduğunu bir duysaydım bir görseydim bebişimi
duyarsın bitanme hiç üzülme snein bebiş inaçtı bence biraz ilk başta nasıl üzdüydü seni ama şimdi annesini üzmiyecek bak görürsün

satılıyormu o patikler...valla ben hayatta öremem..kim yapıyorsa satan varsa alırım ama hemencik..bayıldımmmmmmmmmmmm

valla süper bir şey olmuş ben hamile kalmadan önce örgü öğrenmek için bir ponponlu bere birde yelek yapmıştım kayın validemde kalan iplerle patik yapmıştı görseniz çok süper bir şey kaldırdım ama şöyle bir durum var ben şeker pembesi yaptım rengi çok hoşuma gitmişti erkek olursa giydiremem heralde

gunaydın kızlar
hoşgeldin canım bebişin nasıl bakalım
duyarsın bitanme hiç üzülme snein bebiş inaçtı bence biraz ilk başta nasıl üzdüydü seni ama şimdi annesini üzmiyecek bak görürsün
valla deme gitsin anası inatçı babası inatçı bu nasıl olucak ben merak ediyorum hele bana çektiyse eşim bitti valla çekeceği var bizden
hapınız tek tek nasılsınız bakalım

şükür canım ben iyiyim anacım sen söyle bakem ne zamn gitcektin bebişini görmeye bakem

hepınız sagolun kızlar bız ıyız
bende bebısmı c.tesı gorcem ıns cnm ozledım yaa cok merak edıyorum yaramazlıkta yapıyo bu aralar
hamıle kalınca zaman hıc gecmıyo sızdede ole oluyomu

saüol cnm çok iyiyim ya hava burdada yağmurlu ama 3 gündür patlamıştım sıcaktan iyi oldu biraz

iyiyim cnm ne olsun (geyik yapıyos ama editör gelmesin klava:)

GÜNAYDIN HLMYS

hb cnm cok sukur bende ıyım bebısmde ııyı
aman aman iyi olun

OLSUN KIZ İNATÇI OLSUN HER DEDİĞİNİ YAPTIRSIN SİZE :dance: KİMBİLİR SEN ANNE BABANA NELER YAPTIN BIRAK ODA SİZE YAPSIN YETERKİ SAĞLIKLI OLSUN

tabi değer de kilo almak çok can sıkıcı..umarım bende öyle bir yan etki yapmaz..ve umarım işe yarar da bu ay son çabamız olur..çünkü çok yoruldum artık çok (
senağlama

inşallah canım son olur kaç yıllık evlisin ve ne kadardır tedavi görüyosun kaç yaşındasın eşinin testleri bakıldımı düşüğün filan olmadı galiba anladığım kadarıyla mirmirmirmir adet günün ne zaman

GÜZELİM..BENDE ADET DÜZENSİZLİĞİ VAR...MAALESEF...OKİLOLARI BEN BİLE NASIL ALDIM İNANAMIYORUM...BİRDEN ALDIM ZATEN..İLK EVLENDİĞİMDE 13 KG. ALDIM 1 SENEDE SONRA ADETLERİM İİCER DÜZENSİZLEŞTİ VE HİÇ OLAMADIM DİYEBİLİRİM...REJİM YAPSAMDA DİKKAT ETSEMDE YAZIN VERİP KIŞIN 2 KATI GERİ ALDIM..ASLINDA BALIK ETLİ DEĞİLİM KEMİK YAPIM İRİ BİRAZ... İNŞALLAH VERİCEM..REJİME BAŞLADIM ÇOK SIKI 4KG. GEÇEN AYLARDA GİTTİ..ŞİMDİ VERMEM GEREKEN EN AZ 15KG. KALDI İNŞ. VERİCEM.. senağlama

gunaydin kızlar iyi gunler opuyorumnanaktan

GÜNAYDIN MELEKSENCİĞİM...DEMİNDEN BERİ ESKİYİ OKU OKU ANCAAA.... kaydirigubbakcemile

GNÜAYDINN CNM SANADA.... kaydirigubbakcemile2

günaydın şekerlerim nasılsınız.

GÜNAYDINNNN NOHUTUMUZUNNN GÜSELL ANNESİ....İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR SEN NASILSIN?
Şeniz ŞenizŞeniz

günaydın kızlar nasılsınız? güzel bir gün olması dileğiyle...bol bol hamiş haberleri alalım inşallah...

GNYDNN HAKÇACIĞIMM KIZIMIZIN ANNESİİİ SENN NASILSINN....
AMİN AMİN İNŞ...TATLIM İNŞ.... :CüvCüv:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım

GNYDN İLTERCİĞİM....CNM BEN İYİYİM İŞTEE HAVA BİRAZ BUNALTTI BİRDE GECE GEÇ YATTIM UYUYA KALMIŞIMM SABAH GEÇ KALDIMM YİNE YİNE YİNE... ONUN DIŞINDA İYİYİM...BUGÜN CİDDİ CİDDİ BAŞLADIM REJİMEE İNŞ. VERİCEM... vereliniortak

slm kızlar nasılsınız canlarım bakem

SLM..ESCALESCİĞİMM SEN VE BEBİŞİMİZ NASIL BAKALIM...?

allah nasip ederse yarın için randevum var canım saat 14:00 da kalp atışlarını duymaya gideceğim hayırlısıyla duyarım inşallah bebişimi:CüvCüv:

AHH İNŞ. TATLIM İNŞ...HAY. İLE DUYARSIN KALP ATIŞINI...BEN GEÇEN BİR VİDEO İZLEDİM...ORADA KALP ATIŞININ CANLI GÖSTERİYOO SÜPERDİ...SENİN BEBİŞİNDE ÖYLE OLACAK SANIRIM.. gamyoncuiremsu

GÜNAYDINNNN NİLÜŞÜMMM...SEN NASILSINNN CNMCIĞIMMMM....ÇOK SICAK VE BUNALTICI İDİ....BİRGÜN YAĞAR GEÇER TATLIMM YAZ YAĞMURU....:1ninca::1ninca:

HERKESE GÜNAYDIN CANLARIMMMM HEPİNİZİ ÖPÜYORUM... Şeniz

bende bebısmı c.tesı gorcem ıns cnm ozledım yaa cok merak edıyorum yaramazlıkta yapıyo bu aralar
CANIM CİNSİYETİ NEZAMAN BELLİ OLACAK
YARAMAZMI OLACAK ACABA KIZ SENİNKİ hihoyyyt

iyiyim cnm ne olsun (geyik yapıyos ama editör gelmesin klava:)
EVET GÖRMESİN :1ninca: SAKLAN HEMEN laelaelaelaelae

canım güzel haberlerle dönersin inşallah sağlıkla bebişini gör, daha sonraları zaman çok çabuk geçiyor...

hg neslihan. sağol canım iyiyiz.sen nasılsın?

tamam canım dikkat et yediklerini birden aç kalma tansiyorunun düşer hafif şeyler ye bugün yağsız felan olsun ama kesinlikle aç kalma sık yee az ye yemeğe başlamadan önce 2 bardak su iç aç karnına çok fazdasını göreceksin mutlaka 2 bardak su içi ama normal su ne soğuk nede kaynar normal tamam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…