Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben çıkıyorum. biraz işim var. size bol muhabbetler.görüşmek üzere...

iyiyim kızlar ya ne olsun işte yağmur yağdı temiz nefes aldım ya kocişle tatile gidicez balıkesir tarafına nepcez bilmem 2 saattir araştırıyorum

Hlymms cığımm iyiyim cnm çok şükür...

Hakçacığım sağol tatlım...hoşbuldum cnm....sizlerin bebeklerinizin haberlerini almak iyiy olduğuunuzuu duymak kadr güsel bişi yok....

günaydın kıızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzlaaaaaaaaaaaar ya kac gündür sabahları kalkmakta zorlanıyorum midem feciiiiiii sekilde bulanıyo bi huzursuz baslıyom güne yaaaaa sürekli uyumak istiyom deli olucam ben eski halimi istiyooooooooooooom dinç ve neşeli kalkan

Kızlar test yaptım negatif bu a benden umut yok arkidaşlar
üzülme canım gelecek aya kaldı umutlar desene
iyiyim kızlar ya ne olsun işte yağmur yağdı temiz nefes aldım ya kocişle tatile gidicez balıkesir tarafına nepcez bilmem 2 saattir araştırıyorum
kız nire gidiyonuz bakem

he he onu bende istiyorum ama olmuyor anacım helede bu aralar imkansız gibi bir durum var :ecrin_bebek:

Günaydın ayşenciğim hoşgeldin cnm..üzülme tatlımmm hayırlısı belki erken yapmışsınır testi cnnm..

Tmm ilterciğimmm sen merak etme....

escales bilmiyorum ki balıkesir tarafı diye düşündük antalya yada bodrumu düşündük ama eşim rahatsız olucağımı düşünüyo türbanlı olduğumdan biliyorsun çoğu yerde hoş karşılanmıyor bakalım kısmet

OLSUN KIZ İNATÇI OLSUN HER DEDİĞİNİ YAPTIRSIN SİZE :dance: KİMBİLİR SEN ANNE BABANA NELER YAPTIN BIRAK ODA SİZE YAPSIN YETERKİ SAĞLIKLI OLSUN
haklısın canım ama eğer anasına çekerse dediğim gibi bitti benim herif ben biraz fazla inatçıyım dediğim dedik biriyim yani adam bile bazen bayrağı çekiyr valla hihoyyythihoyyyt

slm canım hoşgeldin anacım hiç deme gitsin merakla bekliyorum nasıl olacak diye o değil bebişimi hissetmek istiyorum canım hayırlısıyla bir hissetseydim artık alkisalkisalkis

osmaniye havalardandır escales nasılsın bakim ayşen hoşgeldin
şükür canım günler geçmek bilmezs oldu bu aralar anacım

hayırlısı canım sonuçta nerede rahat hissedeceksen oraya git canım benim :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…