Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

escalessss günaydın canım nasılsın bebişin nasıl? ne zaman gideceksiniz doktora?

allah nasip ederse yarın için randevum var canım saat 14:00 da kalp atışlarını duymaya gideceğim hayırlısıyla duyarım inşallah bebişimi:CüvCüv:

abboww hamiş olabilirmisin kine ?
sabret cnm sabret bakalım bekle beryal görmedi heralde seni görse konuşurdu sana

beryalokadar çok düşününce unuttum komik dimi
kıss noli sana neden unutuyosun ki yaz bi köşeye yada yokyok biz liste yapalım en iyisi ondada SAT ları yazalım

bak o zaman rabbim yardımcı olsun sana

aramıza hoşgeldin

ya benim anlamadığım şimdiye kadar neden görünmemesi dikkat ederseniz bazı günler kişilere bakınca editörlerğde görebiliyoruz rengarenk isimleriyle o zaman neden bi şey demediler hee haklılarmı haklılar ama bizide maruz görsünler çünkü bi zaman sonra psikolojik olarak düşünmeye başlıyoruz gebeliği ee doğal olarak kafamızı dağıtmak istiyoruz sonuç ne olur bilmeme ama kötü olmaz inşallah

mrb burdaki herkes yeteri kadar stresli zaten gebelikten sebep kafamızı dağıtmak bizimde hakkımız bence normal bu şekilde olması

ANAAA KIZLAR BEN ÖZEL ÜYE OLMUŞUMMM :içelim::teytey::hooray:
hehe rep rep rep dedim yedim başımızın etini hıh şimdi otur makamında özel üye opuyorumnanaktan

bende işten çıkmak isityorum.. işim ii olmasa 1 dk. durmayacam...bende ev hanımı olmak isityoorm ama 1 kişini maaşı ile nerde bu zamanda ist. gibi bir yerde geçinmek...
yafrum ateşin falan yoh dimi neye çalışmıycan benim eşim izin verse 5 dk durmam başlarım hemen işe

ilter canım geçmiş olsun ayakları sıcak tutalım lütfen ne gelirse ayakları üşütmekten gelir

bak o konuda haklısın annem bir üşütmeden sebep 8 sene bebişi olmamış 8 sene sonra ben ol uşum şakkıdı

işte bu vildoşum olmuşmu alkisalkisalkis
vallahi ben anlamam banane bende isterim bundan

bana bak bakim sen tekmi buldun benim kuzumu suç sende o yaştaki çocuğa öyle dersen yapıcağıda o zaten biz sahip olmak istiyoruz sen eli,ndekine kötü davranıyosun sen sağlam b i sopayı hakediyosn klava: klava: klava:

kızlaaarrrrr nasılsınız canlarım.....ben geldim ....
canım hoşgeldin dün göremedim seni amma msj aldıım iyi olmana gerçekten çok çok çok sevindim cnm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

:dilcikar: klava: klava: :1closedeyes: klava: klava: klava:

allah nasip ederse yarın için randevum var canım saat 14:00 da kalp atışlarını duymaya gideceğim hayırlısıyla duyarım inşallah bebişimi:CüvCüv:

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz:1hug: önce kalp atışlarını daha sonrada bebişini göreceksin inşallah...

günaydın canlarım....
hakça escales beryal ilter nesli diloşum kayra ..nasılsınız iyimisiniz bu yağmurlu günde....
havaya ne oldu böyle kış geri geldi valla...
diloş o yukardaki patiği senmi yaptın yoksaaa???

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz:1hug: önce kalp atışlarını daha sonrada bebişini göreceksin inşallah...
inşallah canım inşallah allah hayırlısıyla bu mutluluğu bana yaşatır inan aklım fikrim o oldu

slm niloşum nasılsın canım anacım diloşun gösterdiği patik çok ama çok güzel valla

canımmmmm hg nasılsın?

hoşbulduk canım...gayet iyiyim keyfim moralim yerinde....rejime girdim bende yazın biraz kilo vereyim sonra zayıf hamiş kalayım istiyorum...bide diyette olunca daha kolay hamiş kalınıyormuş....biraz kilo aldım hamişlikte anlamadan şişmiş vücudum 4 kilo kadar...
sen nasılsın canım...gözünaydın şimdi geçmişi okudumda kızının tahlil sonuçları çok iyi çıkmış çok sevindim...:lepi:

inşallah canım inşallah allah hayırlısıyla bu mutluluğu bana yaşatır inan aklım fikrim o oldu

slm niloşum nasılsın canım anacım diloşun gösterdiği patik çok ama çok güzel valla

satılıyormu o patikler...valla ben hayatta öremem..kim yapıyorsa satan varsa alırım ama hemencik..bayıldımmmmmmmmmmmm

maaşallah canım Allah bozmasın herşey gönlünce olsun:1hug: en yakın zamanda bebişin süpriz yapar inşallah. teşekkürler canım. dualarım sizlerle en yakın zamanda Allahım sizlerede göstersin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

slm kızlar nasılsınız canlarım bakem
günaydın canım hoş geldin

allah nasip ederse yarın için randevum var canım saat 14:00 da kalp atışlarını duymaya gideceğim hayırlısıyla duyarım inşallah bebişimi:cüvcüv:
inşallah yarın bebişinin kalp atışlarını duyarsın haftayada bebişini görürsün bitanemm

günaydı sağol cnm sen nasılsın

günaydın kayracım ben iyiyim bitanem sen nasılsınn

hoş geldin güzelim nasılsın diye sormıyacam biliyorum benim arkadaşım çok iyi

okyanus nerede uzun zamandır girmiyor sanıırm haberiniz var mı?

inşallah canım benim inan aklımdan hiç çıkmıyor hayırlısıyla sağlıklı olduğunu bir duysaydım bir görseydim bebişimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…