Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

escalessss günaydın canım nasılsın bebişin nasıl? ne zaman gideceksiniz doktora?

allah nasip ederse yarın için randevum var canım saat 14:00 da kalp atışlarını duymaya gideceğim hayırlısıyla duyarım inşallah bebişimi:CüvCüv:

slm kızlaaaar noluyor megicim kimler üzdü seni?kıyamam ben sana...kızlar sabahtan beri yeni bişiler yiyebildim ya bune mide bulantısından geberdim resmen ya tam diyorum gecti bida kuru kuru öğür dur...anlayamadım ki....:uhm:

abboww hamiş olabilirmisin kine ?
daha adetime var ama normalde bugunlerde hafiften bir şişlik belimde bi agırlık olurdu yok sürekli yiyorum ama hala sogan a tahammül edemiyorum yemeklere sogan koymuyorum salataya falan...dün kadın sarımsak sogan satıyordu dedim ya kapıyı caldı diye anam bi içim kalktı ıyyy dedim çek çek...

ayy meraktan ölmeden bu ayı tamamlarsam amenna...:uhm:
sabret cnm sabret bakalım bekle beryal görmedi heralde seni görse konuşurdu sana

beryalokadar çok düşününce unuttum komik dimi
kıss noli sana neden unutuyosun ki yaz bi köşeye yada yokyok biz liste yapalım en iyisi ondada SAT ları yazalım

hosbuldum gülüm ya abyosun su sabahları bulantı ben yidi yidi suanda hamilelik dısında hiç sebep yok haasta degilim yane doktorada eşimle gittim test yaptırmadım sonra o çok üzülüyor...napıcaaam valla bide böle hamileysem hiiii asermede napıcam hiç bilmiyoruuum...:uhm:
bak o zaman rabbim yardımcı olsun sana

merhabalar arkadaşlar
bende siteye yeni katılanlardanım ama bebiş sorumum 2 senedir var malesef çatlatma iğnesi oldum ve adetim gelmesine 2 gün var gerçi benim pek belli olmuyo ama gelmesin diye dua ediyom inşallah hamiş kalırım :emir_bebek: beklemek ne kadar zor strese giriyo insan bende ümit içinde bekleyenler arasındayım inşallah hepimiz kucağımıza alırız bebişlerimizi sağlıcakla kalın arkadaşlar kaydirigubbakcemile2
aramıza hoşgeldin

canlarr 5055 sayfayı okuyun...lütfen...editörün yazdıkları

biz geyik yapıyormuşuz....öyle bişi var mı hal hatırda mı soramıyacaz...bu topiğin tek farkı diğerlerinden kişi sayısı fazla sadece..diğer topiklerdede günlük konuşma yapıyoralr.. sayıları az olduğu için sayfa çok tutmuyor..farkımız bu...b

ya benim anlamadığım şimdiye kadar neden görünmemesi dikkat ederseniz bazı günler kişilere bakınca editörlerğde görebiliyoruz rengarenk isimleriyle o zaman neden bi şey demediler hee haklılarmı haklılar ama bizide maruz görsünler çünkü bi zaman sonra psikolojik olarak düşünmeye başlıyoruz gebeliği ee doğal olarak kafamızı dağıtmak istiyoruz sonuç ne olur bilmeme ama kötü olmaz inşallah

ArkadaŞlar ben geÇmİŞ sayfaları okudum geyİk yapan arkadaŞlar kızmasın ama amaca uygun veya amaca yakın kullanmak daha İyİ hamİlelİk ve kalamama Üzerİne konuŞulsa İyİ olur sankİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

mrb burdaki herkes yeteri kadar stresli zaten gebelikten sebep kafamızı dağıtmak bizimde hakkımız bence normal bu şekilde olması

ANAAA KIZLAR BEN ÖZEL ÜYE OLMUŞUMMM :içelim::teytey::hooray:
hehe rep rep rep dedim yedim başımızın etini hıh şimdi otur makamında özel üye opuyorumnanaktan

bende işten çıkmak isityorum.. işim ii olmasa 1 dk. durmayacam...bende ev hanımı olmak isityoorm ama 1 kişini maaşı ile nerde bu zamanda ist. gibi bir yerde geçinmek...
yafrum ateşin falan yoh dimi neye çalışmıycan benim eşim izin verse 5 dk durmam başlarım hemen işe

ilter canım geçmiş olsun ayakları sıcak tutalım lütfen ne gelirse ayakları üşütmekten gelir

bak o konuda haklısın annem bir üşütmeden sebep 8 sene bebişi olmamış 8 sene sonra ben ol uşum şakkıdı

sdfertet.gif

işte bu vildoşum olmuşmu alkisalkisalkis
vallahi ben anlamam banane bende isterim bundan :eek:

:kızgın: çok sinirliyiiiiiimmmmmmmmm:kızgın:
benim kız üstünü batırmış okulda pantolonu badisi sviti hep keçeli boya etmiş
bende ceza verdim banyoya soktum bunu yıka elinde çıkar boyaları dedim
oda çamaşır suyu dökmüş hepsini mahvetmiş kötükedihüso
gebertmek istiyorum ben bu kızı yaaaaaaaÇok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook

bana bak bakim sen tekmi buldun benim kuzumu suç sende o yaştaki çocuğa öyle dersen yapıcağıda o zaten biz sahip olmak istiyoruz sen eli,ndekine kötü davranıyosun sen sağlam b i sopayı hakediyosn :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

kızlaaarrrrr nasılsınız canlarım.....ben geldim ....
canım hoşgeldin dün göremedim seni amma msj aldıım iyi olmana gerçekten çok çok çok sevindim cnm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

güle güle cnm görüşürüz

kızdım ama geçti gitti
bidaha yapsın Çok üzgünüm çoook
aman neyse yaa kot yeniydi daha gönderiyimde boyattırıyım bari

hayır bir kotun çok bi değeri yok
kilolu olduğu için her kot olmuyo
büyük beden alıyoz paçalarını kestiriyoz
keşke zayıf olsa aramasak kolayca bulsak sorun etmiycem
hep jile giymek zorunda kalacak böyle giderse yada eşofman :mymeka:
:dilcikar: :eek:klava: :eek:klava: :1closedeyes: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

hoşgeldin cnm bende yeni geldim valla
kız kayra katılım öyle çokki valla artık kimse kimsenin yokluğunu farketmiyo bebişim
ben 6 ay gelmesem mesela kimse sormaz yokluğum farkedilmez yanee :nazar:

hehe yavaş ol bakim nankörr ben hatırlamıyormuyum seni diğer arakadaşlarda hatırlıyor o kadar emek verdim sana tüüüüü yazık :eek:klava:

sen bunların amatör olduğuna eminmisin ablacım sengözlerimebaksanab

günaydın şekerlerim nasılsınız.
günaydın geçmişi oku oku oku oku bitiremedim uyarı almışız bide

günaydın kızlar nasılsınız? güzel bir gün olması dileğiyle...bol bol hamiş haberleri alalım inşallah...
günaydınnnnnnnn opuyorumnanaktan

deyz,eylül,kayra,ninik sizlerede günaydın nasılsınız kızlar?

sağol cnm çok iyiyimm sen nasılsın opuyorumnanaktan
günaydın kızlar nasılsınız bakalım
günaydı sağol cnm sen nasılsın

canım hoşgeldin nasılsın .
ösledik seni fıstığım

kayraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sen çok cadı oldun haaaa:eek:klava:
geliyosun iki dakka durup kaçıyon sana yazdıklarımız bile okumuyon sonrada fırça atıyon
bizde karar aldık nohutumla hep sen bize küsecek değilsin ya bizde sana küsecez artık:çok üzgünüm:

ayyy dayanamam küsmeyin ya o şakaydı gerçekren şaka şaka küsermiyim ben hiç sizlere

evet canım aynen öyle genelde gebelik bölümündeydim ben bunu yeni farkettim dün.artık aranızdayım.Şeniz

aramıza hoşgeldin vereliniortak

allah nasip ederse yarın için randevum var canım saat 14:00 da kalp atışlarını duymaya gideceğim hayırlısıyla duyarım inşallah bebişimi:CüvCüv:

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz:1hug: önce kalp atışlarını daha sonrada bebişini göreceksin inşallah...

günaydın canlarım....
hakça escales beryal ilter nesli diloşum kayra ..nasılsınız iyimisiniz bu yağmurlu günde....
havaya ne oldu böyle kış geri geldi valla...
diloş o yukardaki patiği senmi yaptın yoksaaa???

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz:1hug: önce kalp atışlarını daha sonrada bebişini göreceksin inşallah...
inşallah canım inşallah allah hayırlısıyla bu mutluluğu bana yaşatır inan aklım fikrim o oldu
günaydın canlarım....
hakça escales beryal ilter nesli diloşum kayra ..nasılsınız iyimisiniz bu yağmurlu günde....
havaya ne oldu böyle kış geri geldi valla...
diloş o yukardaki patiği senmi yaptın yoksaaa???

slm niloşum nasılsın canım anacım diloşun gösterdiği patik çok ama çok güzel valla

canımmmmm hg nasılsın?

hoşbulduk canım...gayet iyiyim keyfim moralim yerinde....rejime girdim bende yazın biraz kilo vereyim sonra zayıf hamiş kalayım istiyorum...bide diyette olunca daha kolay hamiş kalınıyormuş....biraz kilo aldım hamişlikte anlamadan şişmiş vücudum 4 kilo kadar...
sen nasılsın canım...gözünaydın şimdi geçmişi okudumda kızının tahlil sonuçları çok iyi çıkmış çok sevindim...:lepi:

inşallah canım inşallah allah hayırlısıyla bu mutluluğu bana yaşatır inan aklım fikrim o oldu

slm niloşum nasılsın canım anacım diloşun gösterdiği patik çok ama çok güzel valla

satılıyormu o patikler...valla ben hayatta öremem..kim yapıyorsa satan varsa alırım ama hemencik..bayıldımmmmmmmmmmmm

hoşbulduk canım...gayet iyiyim keyfim moralim yerinde....rejime girdim bende yazın biraz kilo vereyim sonra zayıf hamiş kalayım istiyorum...bide diyette olunca daha kolay hamiş kalınıyormuş....biraz kilo aldım hamişlikte anlamadan şişmiş vücudum 4 kilo kadar...
sen nasılsın canım...gözünaydın şimdi geçmişi okudumda kızının tahlil sonuçları çok iyi çıkmış çok sevindim...:lepi:

maaşallah canım Allah bozmasın herşey gönlünce olsun:1hug: en yakın zamanda bebişin süpriz yapar inşallah. teşekkürler canım. dualarım sizlerle en yakın zamanda Allahım sizlerede göstersin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

slm kızlar nasılsınız canlarım bakem
günaydın canım hoş geldin

allah nasip ederse yarın için randevum var canım saat 14:00 da kalp atışlarını duymaya gideceğim hayırlısıyla duyarım inşallah bebişimi:cüvcüv:
inşallah yarın bebişinin kalp atışlarını duyarsın haftayada bebişini görürsün bitanemm

günaydı sağol cnm sen nasılsın

günaydın kayracım ben iyiyim bitanem sen nasılsınn

günaydın canlarım....
Hakça escales beryal ilter nesli diloşum kayra ..nasılsınız iyimisiniz bu yağmurlu günde....
Havaya ne oldu böyle kış geri geldi valla...
Diloş o yukardaki patiği senmi yaptın yoksaaa???
hoş geldin güzelim nasılsın diye sormıyacam biliyorum benim arkadaşım çok iyi

okyanus nerede uzun zamandır girmiyor sanıırm haberiniz var mı?

günaydın canım hoş geldin

inşallah yarın bebişinin kalp atışlarını duyarsın haftayada bebişini görürsün bitanemm

günaydın kayracım ben iyiyim bitanem sen nasılsınn

hoş geldin güzelim nasılsın diye sormıyacam biliyorum benim arkadaşım çok iyi

inşallah canım benim inan aklımdan hiç çıkmıyor hayırlısıyla sağlıklı olduğunu bir duysaydım bir görseydim bebişimi

X