Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım gecen sene alanyaya gitiik biz tatile orda rahat bende acıgım ama bikiniyle veya mayoyla giremiyorum denize yetişme tarzı yani ama yinede orada kimse dönüp birbirine bakmıyo karısmıyoo yani herkes kendi tercihen giriyo rahat bi yer oldugunu düşünüyorum ama yinede arastır sor inşallh gölüne göre bulursun bi yer

Sanırım 1 veya 2 gün geçti kızlar

canım bekle bakalım hayırlısı olsun dahada cok erkenmiş

oku oku anca bitti hoşbuldum kızlar bugün yarın adet günüm bakalım olucakmıyım olcakmışım belirtisi yok zaten doktorda aynısını dedmişti hormon tahlillerimde adet olcakmışın gibi durmuyo beta hcg de 1 çıkmıştı onlarca test yapmışım ilk defa 1 çıktı benimde içime bi kuşku düştü hadi bakalım hayırlsı inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Günaydın kızlar.Dün neler olmuş öyle?Editör temizlik yaptıklarını yazmış topikte.Burda geyik yapmayın falan gibi bir şeyler okudum.Ne oldu şimdi?

Kızlar test yaptım negatif bu a benden umut yok arkidaşlar
kız dur bakalım daha birazdaha bekle adetlerin düzenlimidir normalde
günaydın canımmm
kız belki hamilesin ondan oluyordur yada benim gibi psikolojiktir ben aş bile eriyorum :roflol: rüyalarıma bile girdi resmen ama yokmuş daha çokmamış canımın istediği şey offf offf çok komik yaaa

Günaydın ayşenciğim hoşgeldin cnm..üzülme tatlımmm hayırlısı belki erken yapmışsınır testi cnnm..

Tmm ilterciğimmm sen merak etme....
tamam bitanem güveniyorum sana
kız çok zor vallahi inaçcı biri ile uğraşması benim adamda çok inatçı beni bazen deli ediyorr ayy allah kolaylık versin kocana tabii banadaaa mafoldumben

selam inşallah o günleride yaşayacaksın sonra kucağına alacaksın Allahın izniyle
üzme tatlı canını hadi yüzün gülsünkaydirigubbakcemile3:1hug:

hg cnm sen boleeeeeeeee yazınca bende guzel bı haber vercen sanıyorum hep ama buradanda cok neselı oldugunu anlıyorum cnm Allh bozmasın bebısınle yuzun dahada gulsun ıns tum arkadaslarımızın

şükür canım günler geçmek bilmezs oldu bu aralar anacım

hayırlısı canım sonuçta nerede rahat hissedeceksen oraya git canım benim :teselli:

oy oy ben yerim annesinide bebişide annesini şimdiden rahat bırakmıyo.canım bende cok inatmışım ve nazkıymısım eşim öyle diyo eger kızımı olurda bana %10 bile cekerse vay halime diyo ben tabi babasına cekerse beni öldürür yani bebek yokken bi çekişmedir aramızda sürüp gidiyo bakalım hayırlısı:mymeka:

Bende varım benide yazın
hoş geldin güzelim tamam beryal gelsin snei listeye ekler güzelim merka etme
Günaydın kızlar.Dün neler olmuş öyle?Editör temizlik yaptıklarını yazmış topikte.Burda geyik yapmayın falan gibi bir şeyler okudum.Ne oldu şimdi?
günaydın canım yaa biri şikayet etti sanırım ondan oldu ama birşey olduğu yok yani biraz temizlediler sayfaları okadar sırnaşık şey

KayracıĞım balıkesİrde netarafı dÜŞÜnÜyorsunuz....

ayvalık - akçay - ören- gibi bunlar favorim ama bilmiyorum osmaniye senin gittiğin yerin adı ne bide otel istemiyorum ben tam pansiyonda koca bir haafta mahsur kalıyosun orda oetlin turlarına katılmak zorunda kalıyosun onuda ben istemiyorum

YA MEGRANNCIĞIM BENCE BıRı ŞıKAYETTT ETTı VE BEN 1111 KULL.ŞÜPHELENıYORUM..ÇÜNKÜ ONUN YAZIŞMASINDAN SONRA SıLıNDı SAYFALAR VE UYARI GELDı...:mymeka:

Cnmm erdek ocaklarada bak...orasıda gÜseldır..ben hersene gıderım... Üstelık kapalı olup denıze haŞemo ıle gırende Çok varr oralarda....tam bır kÖy gıbı bır okadrda gÜsel....ahh bendde bu sene gıdemeyebılırım...ızınler uymuyor bu sene sanırım...

haşemayıda ben sevmem ıyyyy ne o öle ninjalar gibi bakalım ya o raya ben bekarken giderdim

Aaaaaaaaaaaaa ne uyarısı aldı topİk
geyik yapmayın uyarısı

Ne bılım tatlımm ama oradada mayo bıle gıysen kımse kafasını Çevırıp bakmaz Çok aılevı bır yer...denızıde gÜseldır ben Çok sevıyorum...tabıı benım tanıdık Çok orada belkıde ondan...erdek ocaklar....

YA MEGRANNCIĞIM BENCE BİRİ ŞİKAYETTT ETTİ VE BEN 1111 KULL.ŞÜPHELENİYORUM..ÇÜNKÜ ONUN YAZIŞMASINDAN SONRA SİLİNDİ SAYFALAR VE UYARI GELDİ...:mymeka:

Dün bir ara benim pc ağırlaştı geçmişteki yazıları bile okuyamadım o yüzden kaçırdım neler olup bittiğinden ancak bugün haberim oldu.Arada edepsiz şeyler falanmı yazıldıki?Hala ağır benim pc ancak dönebiliuorum yazılanlara....

hosgeldiiiiiiiiiiin insallah adet olmazsııııııııııııın

ay insallah bende bi kersinde öyle oldum gııııııııı hatta üç tane dr gitiim cıkmayınca bide bunlar hiç bise bilmiyo diye ift,ira attı en sonunda bitanesi beni ikna etmek için ultrasonda baktı hala inanmıyom düşün sonra adet oldum tabi morttttttttt oldum neyse komik günlerdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hg cnm sen boleeeeeeeee yazınca bende guzel bı haber vercen sanıyorum hep ama buradanda cok neselı oldugunu anlıyorum cnm Allh bozmasın bebısınle yuzun dahada gulsun ıns tum arkadaslarımızın

ay insallah bi gün müjdel, haber veririm buraya girince neşem yerine geliyooooooooo

canım acıkcası biz tek mamşlı oldugumuz için pansiyonda kaldık güzeldi alanyanın içinde kaldık canım arabamız oldugu için biz istediğimiz yere kendimiz gittik bak kk tatil yerlari topiği var orayada bakabilirsin ordada cok güzel b,ilgiler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…