Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bende her zaman oluyor sanıyorum. Hatta şu telefondaki adet takvimi uygulamalarına göre hareket ediyoruz sanırım doğru değil

Canim 2 gun beklemene gerek yok iliskiden sonra hemen kalkma ayaklarini mümkünse biraz havaya dik. Duvara falan daya yani. Sonra hangi taraftan yumurladigini biliyorsan o tarafina dön yat. Banyo olayini sabaha birak ki yerinden kalkmis olma

Bende her zaman oluyor sanıyorum. Hatta şu telefondaki adet takvimi uygulamalarına göre hareket ediyoruz sanırım doğru değil
Arkadasim o uygulama ile ilk denemede hamile kaldi. Oda bilmiyordu her an olur bebek zannediyormus. Onada hemsire arkadaşı demis bu programi indir takip et diye ilk denemede hamile

O kadarina gerek varmi acaba hani sabaha kadar kalkmamaya ben 2 saat sonra yapyrm banyo

O kadarina gerek varmi acaba hani sabaha kadar kalkmamaya ben 2 saat sonra yapyrm banyo
Yok canim tabiki 2 saatte yeter spermin kanallara ulaşması icin. Ben sadece işi iyice garantiye almak icin öyle yaptim gecen ay. Zaten gecen aydan beri bebis icin uğraşıyoruz. Ama kimiside hemen kalkip dus aliyor buda spermin geri cikmasina sebep oluyor. O yuzden mümkün oldugu kadar yatmak diye düşünüyorum

Arkadasim o uygulama ile ilk denemede hamile kaldi. Oda bilmiyordu her an olur bebek zannediyormus. Onada hemsire arkadaşı demis bu programi indir takip et diye ilk denemede hamile

Bizde onu takip ediyoruz. Adetlerimi de tuhaf bi şekilde biliyor :) biz yumurtlama döneminden bir gün önce denedik yumurtlama gününde eşim işteydi ama bir gün önce de çok yüksek gösteriyor. Bakalım Nasıl olacak

Zaten spermler 3 güne kadar yaşıyor ertesi gun yumurtlama gerçekleşmiş se bile ihtimal büyük. Daha önce bir topikte okumustum bayan esiyle birlikte olmus ama ertesi gün esi seyehate cikmis bir haftaligina bu arada surekli ovulasyon testi yapiyordu birlikteliginden 2 gun sonra yumurtlama zamani geldi teste gore ama esi yoktu. Ve sonunda adet zamani gelipte olmayinca test yapti hamileydi.

Biz ilk defa bu ay denedik cok zor beklemek ya bi arkadsm 5 gun kala test yapmsti ve gordu cift cizgiyi

Bende dun yaptim 5 gun kala negatifti..... simdi adet günümü bekleyip ozaman yapcam. Ama umudumu kaybetmicem

Ay inşallah bizde de öyle olur Can'ım ya ilk defa adet tarihimi sabırsızlıkla bekliyorum.. Darısı başımıza inşallah

ya kizlar sag sol hangi yumurtaligimin yumurtladigimii nerden anlicm ben. bi kac ay once yunurtlama kanamam oldu benim adet agrisi gibi 14. gunde sol yumurtlaligim yumurtlamis doktor ole dedi ve sol yumurtaligimda da pko var 33 mm. simdi ben nerden bilcm hangisinin yumurtladigini ay sinir oldum. bu ay aslimda yumurtlama gununde iliski olmustu ama tutmadi sabaha kadar da kalkmamistim neden tutmuo yaa neden 5 ay oldu bazi aylar yumurtlamioz mu acep

dua et cnm allahtan iste o açılan elleeri geri çevirmez çeviriyosada mutlaka bi sebebi vardr

Sadece sırt agrim var hic olmazdı bende usutmus falanda degilim. Tek umudum bu artik çünkü oda hamilelik belirtisiymis :)
Canim sirt agrin nasil bugun bende cok fazla sirt agrisi bununla beraber migdem cok kotu hayatimda boyle agri gormedim ben bicak saplaniyor gibi resmen

Vanille yumutlamE="minesuu, post: 43148011, member: 709937"]ya kizlar sag sol hangi yumurtaligimin yumurtladigimii nerden anlicm ben. bi kac ay once yunurtlama kanamam oldu benim adet agrisi gibi 14. gunde sol yumurtlaligim yumurtlamis doktor ole dedi ve sol yumurtaligimda da pko var 33 mm. simdi ben nerden bilcm hangisinin yumurtladigini ay sinir oldum. bu ay aslimda yumurtlama gununde iliski olmustu ama tutmadi sabaha kadar da kalkmamistim neden tutmuo yaa neden 5 ay oldu bazi aylar yumurtlamioz mu acep [/QUOTE]
Canim yumurtlama zamani hangi taraftaki kasigin agriyorsa ordan diye biliyorum ben. Yada en iyisi doktora sormak tabiki

[QUgegen "Nemooooogenau post: 43148110, member: 707365"]Canim sirt agrin nasil bugun bende cok fazla sirt agrisi bununla beraber migdem cok kotu hayatimda boyle agri gormedim
Canim sirt agrin nasil bugun bende cok fazla sirt agrisi bununla beraber migdem cok kotu hayatimda boyle agri gormedim ben bicak saplaniyor gibi resmen
Canim du gece cok fena durumdaydi bugun biraz daha iyiyim.

Benim iki yumurtaligimda agriyor yumurtlama donemi ozaman bi saga yatarim bi sola belki ikizz olurrr insalllaahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…