Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

23 ekim canım oooof offf beklemek ne zor... hani diyorlar ya hiç beklemiyordum hamile kaldım, merak etmeden nasıl duruyorlar anlamış değilim.
Canim 2 gün kalmis hadi hayırlısı. Iyi haberlerini aliriz inşallah. Sende belirti varmi peki

Ozaman yumurtlama günün yaklasiyor iyi degerlendir :KK66:
Bu aralar yumurtlama günüm cnm ovulasyon test aldım 3 gündür yapıyorum pek aynı renk çizgi çıkıo hiç değişmio rengi ve kask ağrım çok var tsh yüksek ckmisti ilaç kullanıyorum 5 gündür ve adet düzensizliğim için doktor duphaston vermişti ona başladım bakalım bu ay ne olcak :KK14:

Bu aralar yumurtlama günüm cnm ovulasyon test aldım 3 gündür yapıyorum pek aynı renk çizgi çıkıo hiç değişmio rengi ve kask ağrım çok var tsh yüksek ckmisti ilaç kullanıyorum 5 gündür ve adet düzensizliğim için doktor duphaston vermişti ona başladım bakalım bu ay ne olcak :KK14:
Bende ovulasyon testi aldim gecen ay ama benimkiler bozuk çıktı. Bende telefona bir program indirdim yumurtlama tarihini gösteren. Dedigi tarihte kasık agrim da vardi dedim heralde yumurtlicam bende öyle degerlendirdim simdide beklemedeyim. Arkadaşım da o programla deneyerek ilk denemede hamile kaldi. Darisi bize inşallah.

Bende ovulasyon testi aldim gecen ay ama benimkiler bozuk çıktı. Bende telefona bir program indirdim yumurtlama tarihini gösteren. Dedigi tarihte kasık agrim da vardi dedim heralde yumurtlicam bende öyle degerlendirdim simdide beklemedeyim. Arkadaşım da o programla deneyerek ilk denemede hamile kaldi. Darisi bize inşallah.
Bnde kullanıyorum o programı o programa göre yarın yumurtlama günüm bakalım 2 gündür çok ağrım var belim kasiklarim sanki adet olcakmjssim gibi öyle bi ağrı doktor yumurtlarn biraz tembel ama sorun değil demişti bi ilaç verdi onu da kullandım o ilaç büyüttü de ondan mı bu ağrı hiç bilmiom çok zor ya şu bebek işi :KK17::KK17:

Bnde kullanıyorum o programı o programa göre yarın yumurtlama günüm bakalım 2 gündür çok ağrım var belim kasiklarim sanki adet olcakmjssim gibi öyle bi ağrı doktor yumurtlarn biraz tembel ama sorun değil demişti bi ilaç verdi onu da kullandım o ilaç büyüttü de ondan mı bu ağrı hiç bilmiom çok zor ya şu bebek işi :KK17::KK17:
Evet canım büyüyüp gelistigi icin sancı yapiyordur... o minnacicik yunurta 1 gun yaşa sonra o günü bulmaya calis sonra 1 ay sonucu bekle offff offff :KK12::KK12::KK12:

Kızlar aslında benim bi sorunum var sizce doktora gitmeli miyim yardımcı olun lütfen ben evleneli 1 seneyi yeni geçti ama bu zamana kadar hiç orgazm olamadım ne yapmam lazım

:63:ben yunurtlama gunlerrine gore hamile kalindigini bu ay ogrendim herzaman oluyo bebek saniyordum . demek sadece 1 kere oluyormus koskoca ayda inanamiorm ya ovu testi aldim bu ay denicm hatta iliskiden sonra 2 gun altimda yastikla beklicm belim kirilana kadar o bebek gelecek :KK12::emir_bebek:

X