Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

[QUgegen "Nemooooogenau post: 43148110, member: 707365"]Canim sirt agrin nasil bugun bende cok fazla sirt agrisi bununla beraber migdem cok kotu hayatimda boyle agri gormedim

Canim du gece cok fena durumdaydi bugun biraz daha iyiyim.
Sabahta ben oyleydim umarim melegimiz bizimledir canim.

Kizlar kasigim la bacagimin birlestigi yerde tekrar agri ve hassasiyet başladı. .... hadi yaaa inşallah

Kızlar benim yarın lazer epilasyonum var ama hamile olup olmadığımı bilmediğim için içim hiç rahat değil test yaptım sonuç negatif ama henüz adetim geçmedi idrara geçmemiş olabilir diye düşünüyorum kan tahlili yaptırmak istemedim adetim geçmediği için çünkü ne kadar geçtiğini soracaklar. Sizce bi zararı olur mu lazerin

Bende bekliyorum lazer olayi yapmiyorum ben makinesini aldim ewde yapiyorum ama yapmicam belli olana kadar

Bence gitme çunku hamile olanlara yapmiyolar ya sende hamileysen

Bende bekliyorum lazer olayi yapmiyorum ben makinesini aldim ewde yapiyorum ama yapmicam belli olana kadar
Can'ım ben evde yapmıyorum düğünden beri gitmedim ve lazere gittiğim için kıllara dokunamıyorım bu da kötü :)

Bence gitme çunku hamile olanlara yapmiyolar ya sende hamileysen
ya bu o kadar kötü bi durum ki hamile olursam ya çocuğa bişey oldursa diye düşünücem

Gerci netten baktim zarari yok dyo ama sen gittigin yere sor bence
Sorucam canım

aynen ben de lazere gidiyordum biraktim gidemiorm her an ya hamile kalirsam diye ama bi zarari yokmus onun

Merhaba kizlr, tecrubeli olanlar yardimci olabilirse sevinirim. Oncelikle bu ay ilk denememiz, ilk ayda bu kadar icim icime sigmiyorsa, Allah yillardir bekliyenlere sabir ve hayirlinevlat versin insallah, ne zormus beklemek..
33-35 guna adet olan birisiyim, son adet tarihim 22 eylul, 27 ekimde adet olmam lazim, yani daha 1 hafta var. dunden beri hafif lekelenmem var pembe, sol kasigimda gidip gelen agrilar.
Bi de ben adet donemini cok sancili, kivranarak geciren birisiyim, yani adetimi bu kadar sakin gecirmem, sadece akinti gibi geliyor suan, ped koymama bile gerek yok.
Sabah dayanamayip test yaptim, negatif cikti.
Acaba hamile miyim, yoksa adetim mi soktu

kızlar ben predictor adında bir ovulasyon testi aldım.Sizce marka nasıl bugün yaptım çok silik bir çizgi çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…