Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bat 8 kasım inşallah hayırlısıyla olmam:) ben bu arada progestan kullanıyorum ıns hayırlısı olur

günaydın merhabalar, bende geldim bilmiyorum beni hatırlayan var mı :)

Kızlar bat a kaldı 2 .. Benim kasık batmalarım kesildi gibi ama hafif bir kasık yanmam var okadar.. Umidimi yitiriyor gibiyim

ben de geldim bat 24 ekim fakat oncesinde kahverengi lekelenmeyle oluyo reglim bir iki gun oncesinden simdilik bisey yok, kasiklarimda agri ve goguslerimde hassasiyet var...

kizlar belirtilere guvenmeyin. bu ay yunurtlama doneminden beri goguslerim sisiti kasik batmalarim mide yanmalarim adet olcm gune kadar devam etti bu ay ilk kez bole oldu ahanda geliyor bu ay bebisim dedimm ama gel gor ki kirmizilar yakami birakmadi belirtilrre kanmayin sonra unutlanip kendimizi yipratiyoruz. insallah bu ay hepimiz meleklerimizi gobuslerimze aliriz. O gobek sisecek

cnm belki sen de farkli olabilir. adettren 2 gun once benimde kesilmisti. insallah sen hamilesimdir. herkesin bunyesi farklidir. Allah kerim kasim da olur insallah bunay olmassa
Inşallah canim dedigin gibi hamisimdir. Yoksa umutlar kasim a artik

Bnm de 8 ekim adet günüm tabi zamanında olursa bu aralar biraz gecikme yaşıyorum da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…