Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bu ay internnetn 28 ovulasyon testi arti 48 gebelik testi aldim. manyak gibi bi suru para vermisim ya interrnetten tanesi nerdeyse 75 kurusa denk geliyo bol bol yaparim hem

Benimde saat 24.00 u gectigine göre son 4 günüm kaldı. 25. Ekimde adet olursam benimde umutlar kasim a kaliyor

bu ay internnetn 28 ovulasyon testi arti 48 gebelik testi aldim. manyak gibi bi suru para vermisim ya interrnetten tanesi nerdeyse 75 kurusa denk geliyo bol bol yaparim hem
Ben inu bu ayin başında eczaneden aldim 2 kutu toplam icinde 10 tane vardi yeter dedim. Tabi yumurtlama gunu yakladinca artik kullanayim dedim nerdeeeee testler bizuk cikti. Kontrol cizgisi cikmiyordu. Okadar da heveslenmistim. Bende telefona indirdigim yumurtlama hesabi yapan programa göre hareket ettim. Yakin arkadasim o programa göre ilk deneme sinde hamile kaldi. Bakalım kısmet bize inşallah

Slm kızlar bşe sormak istiyorum yumurtlama gunum gecti ama hala akintim var acaba bamile olabilirmiyim

Kızlar adetime tam 7gün var belirtiler ne Zaman başlar şimdi başlaması erken mi bilgisi olan varmı çok heyecanlıyım inşllah bu ay bebişime kavuşurum

Kızlar adetime tam 7gün var belirtiler ne Zaman başlar şimdi başlaması erken mi bilgisi olan varmı çok heyecanlıyım inşllah bu ay bebişime kavuşurum
Benimde 8 gun var midem karışiyo bole bikiyorum bunun için erken ama pskolojik olmadigina eminim.bide akintim var yumurtlama gunum gecti.sende ne gibi belirtiler var

Aynen benimde bugün akıntım var yumurtlamamda geçti bu akşamı değerlendirecektim ama nasip olmadı benim kasıklarım da batma var sadece allahım Nasıl geçecek bir hafta siz ne zamandır istiyorsunuz inşllah hamişsinizdir

Ben 1.5 yıllik evliyim borcumuz var dye korunuyoduk bu ay biraktik ama ne zormus beklemek allah yardim etsin uzun zamandir bekleyenlere

Canımmm daha çok erken beklemek zor ama geçiyo Zaman benim 1buçuk yıl oldu

Aslında bi kere hamile kaldım 7ay sonunda ama boş gebelik kürtaj oldum sonra korunduk şimdi 4ay oldu ama olmuyo

Olur ins bk annesi olmayanin duasi kabul olur derler bnmde annem yok rabbim tez zamanda verir insallah

İnşllah Canım Rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlat versin inşllah

artık çok üstüne düşmemeyr ders calısmaya basladım olursa o arada olsun dıe ama 49 tane ovulasyon 15 gebelık testı var:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…