Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Merhaba canim :) baya uzuh zaman oldu ben hu msji yazali..preseed jeli ben 1 seene kullandim ne yazikki bana etkisi olmadi..insallah senin icin ise yaramistir..gelismelerden hberdar et beni de
Merhaba cnm... benim bugun 3 üncü günüm adetim yok.... ama evde idrar negatif... bi kac gun bekleyip kan testi yaodiracagim.. insallah allahim hepimize verir bebis

Arkadaşlar merhaba öncelikle umarım bebiş isteyen herkese allah hayırlısıyla nasip eder bende sizler gibi çok endişeliydim geçen sene rahim ağzımın bi kısmı alındı doktorlar hamile kalamama ihtimaliniz olabilir dedi ama korunmayı bıraktıktan 6ay sonra hamile kaldım şuan 16haftalık hamileyimkendinizi asla üzmeyin yumurtlama zamanlarınızı kaçırmamaya çalışın stres yapmayın ama mutlaka bi doktor kontrolünden geçin ve asla umudunuzu kaybetmeyin

Kizlar benim adetim buhunle birlikte 5 hun gecikdi bugun gelmeyeceginden eminim yogun akitnidan... bugun kan testi yapdirdim 1.20 negatif yani .. aklim almio ...cok uzgunum

Allahim kucagina da almayi nasip etsin cnmm... yuce yaradan herseye kadir.... amin inşallah bizler de en kisa sürede güzel haberler aliriz...

Arkadaşlar 3. Denememize rağmen hamile kalamadım yumurta gelişimimde sıkıntı yok ancak kanallarımda sorun var diye düşünmeye başladım kontrol ettiren var mı acaba hiç

Kanallar bende de tıkanık olabilir mi acaba diye düşünüyorum.
Haziranda düşük dolayısıyla kürtaj oldum, 3 ay da dr korunma verdi sonra hamile kalamadım.
Ama kanallara bakılması için rahim filmi gerekiyormuş o da biraz acı veriyormuş diye duydum o yüzden korkuyorum.
Bu ay yapamadım ama, bu reglim başlayıp bittikten sonra maydanoz buharını denemek istiyorum.
Birkaç kişiden duydum maydanoz buharı kanallarda olan tıkanmayı açıyormuş sanırım

Arkadaslar eger tuplerjnizden supheleniyorsaniz hemen bi bakdirin dedim.. bende gecen temmuz ayinda oldum 200 tl para vererek anestezi ile yapdirdim.. benimde agri essigim cok yuksek korktum o yüzden kendimi daha fazla strese sokmamak icin anestezili tercih ettim.. sonrasinda bisey hissetmiosunuz kanama olmusdu iki gun az az bende .. ve cok az bi hassasiyet...

Ben maydanoz buharını hiç duymamıştım soğan kürünü duymuştum ben yapmadım yapan bi iki kişide duydum hamile kalmışlar yaptıktan sonra tabi en önemlisi öncelikle doktora gidip istenilen testleri yaptırmak bildiğim kadarıyla korunmayı bıraktıktan sonra ilk bi yıl beklenmesi gerekiyomuş ondan sonra tedavi uygulanıyomuş

Anestezili rahim filmi çektir biraz fiyat değişiyor ama acı hissetmiyorsun hiç. Benimde korkudan yüzümün rengi değişince doktor sözde normal film çekecekti son anda karar değiştirip anestezi verdirdi

Rabbim bebek isteyen her kadini anne yapsin insallah civan percemi aslan pencesi maydonoz civan 3 dal ve aslani 3 dal gece 1litre suya isla sabah kaynat kaynamaya baslayinca maydonozu kat sonra buhara otur banyo havlusu beline sar buhar bitene kadar bekle bunu 10 gun uygula rabbim saglikla nasip etsin insallah

Hep 1 yıl beklenmesi lazım diyor doktorlar . Yani yaşımızdan 1 yıl daha geçiyor

Meraba kızlar ben 2 buçuk aylık evliyim. Uzun yıllardır birlikteyiz ama birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Ben duygusal yönden aşırı derecede çocuk istiyorum ama mantıklı tarafım hayır şuan daha erken diyo. 7 ay daha borcumuz var belki hamişe kalsam şuan ozamana kadar bitiicek borcumuz ama yinede tam anlamıyla düzenimizi oturtmamış olucaz oyüzden istemiyorum. Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız??

Slm canım çok olmuş sen msj yazalı ama görürsen cvp verirsen sevinirim vanda mı çekindin hsg çekindiysen hangi hastanede çekindin bende van dayım ama hastane doktor arıyorum hsg için ektopik gebelik geçirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…