Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

benimde dun bitti adetim :))) presedd diye bi jel varmis ben aldim biraz tuzlu ama 2 3 ay yetio spermi hareketlendirip yumurtaloga goturuyormuss cnmmm. ben denjcm bu ay insallah tutar sen de bozma moralini bizi takip et

Minesuu senden umutluyum bu denemende his diyelim bu duruma belki jel olayı mantıklı geldi çok işe yarıyormuş
bu ay icimde bi umut var cnm nedense prolaktinim azcik yuksekmis sali gunu ogrendim 2 haftada duser dedi doktorum. belki ondan olmuodu insallah bundandir baska bisiy olmasinda :)) jelide kullancm once Allah tabiki sonra bu vesileler iste. insallah hislerin dogru cikar da kuzumun haberini alirim. benimde esimin dogum gunu aralikta bu mutlu haberi ona vermek istiormmm

Kız sen kuru incir ye arada bir iki o da duşuruyormuş yengemde vardı o sorun çok takılma hemen düşmüştü onunda hadi bakalım iyi çalış suslen falan adama aklı başından gitsin :)

Kız sen kuru incir ye arada bir iki o da duşuruyormuş yengemde vardı o sorun çok takılma hemen düşmüştü onunda hadi bakalım iyi çalış suslen falan adama aklı başından gitsin :)
zaten bu ay yumurtlama gunum hadi yapalim demicm etkilenio onu farkettim ben. bu ay belli etmeden halletcm insallah senin esin doktor mu cnm ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…