Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar selam.pkoyum.ilacsiz adet goremiorum.aslinda yumurtam cok ama bu turlu olgun yumurta olusamiyor..benim gbi olup hamile kalanlar war mi???nolur yazinnnnnnn..neler yaptiniz?ben su sira sogan suyu iciorumm

Kizlar selam.pkoyum.ilacsiz adet goremiorum.aslinda yumurtam cok ama bu turlu olgun yumurta olusamiyor..benim gbi olup hamile kalanlar war mi???nolur yazinnnnnnn..neler yaptiniz?ben su sira sogan suyu iciorumm
cnm pko oldugun hormon sonuclarindan mi anlasildii derecesi ne kadar ???

cnm pko oldugun hormon sonuclarindan mi anlasildii derecesi ne kadar ???

Hormonlara normal dio doktor bnde anlamadim ki.bende baya kist war cnm ikisinde de inci gbi diolar ya.incili kadinim ben:KK66: ben sadece adetimden sorun yasiom braksam aylarca gelmez.ilac iciom mecbur.suanda sogan suyu iciom 21gun icip 7gun ara.4 ay iccem bu sekilde

Allah mı söyletti kız :anneadayı::nazar: iyidir heralde varsa tutunma cabasindadir yoksa Allah büyük artık inşallah fazla bekletmeden gelir. Ben bugün biraz daha iyiyim çok şükür
İyi ol zaten şekerim bu ay deqilse öbür ayy yılmıyoruz çalışıyoruuuzzzz :KK8: canın sıkkın olduqundada bizle paylaş kendi kendine kalma daha kötü olursun

cnm uzulme biliorm zor insan hamile olanlari bile gorunce ici gidiyo Allahim tez zamanda yasatsin o mutlulugu bizeee :KK19:
bugün baktım eşim telefonunun duvar kağıdına yeğeninin fotosunu koymuş.1 yaşında bebk:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42: o kadar zoruma gtti ki:KK42::KK42::KK42::KK42:benmle evlenenler 3.ye hamile ya:KK42::KK42::KK42:

Kasık ağrısı iyidir benim de çok ağrıyordu cnm bacağa da vuruyordu sen ateş takibi yap 37 lerde seyrediyorsa iyi gidiyorsundur benim şuan 37.1 gebelikte var
peki senin ilk gebeliğin mi. Benm daha once 2 gebeliğim oldu onlardaki belirtilere benzemiyor. Bn erken adet belirtisidr diye duşunuyorum

Hormonlara normal dio doktor bnde anlamadim ki.bende baya kist war cnm ikisinde de inci gbi diolar ya.incili kadinim ben:KK66: ben sadece adetimden sorun yasiom braksam aylarca gelmez.ilac iciom mecbur.suanda sogan suyu iciom 21gun icip 7gun ara.4 ay iccem bu sekilde
cnmm sogan suyunu okadar icmemelisin zararlii. 6 ayda bir 15 gun yapican. 4ay kulalnilirmi hic rahmin mahvolur. sakin ole kullanma.. insallah tez zamanda hamis olursun. da ih ile fsh in kac bi soylermisin ??

Allah mı söyletti kız :anneadayı::nazar: iyidir heralde varsa tutunma cabasindadir yoksa Allah büyük artık inşallah fazla bekletmeden gelir. Ben bugün biraz daha iyiyim çok şükür
aman iyi ol cnm. insallah tutunuodur suanda minnak. cok mrk ediorm ne olck acaba bi kaset tipi testlerden yapsana yarin sabah belki cikar cnmm :KK66:

bugün baktım eşim telefonunun duvar kağıdına yeğeninin fotosunu koymuş.1 yaşında bebk:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42: o kadar zoruma gtti ki:KK42::KK42::KK42::KK42:benmle evlenenler 3.ye hamile ya:KK42::KK42::KK42:
cok haklisin cnm benim anneminde 2 sene olmamis babam halamin bebelerini bize getirirmis annem aglarmis gizli gizli cok hakkisin ama dua et Rabbim tez zamanda o haberi almani nasip etsin insallahh uzulme :KK19:

X