Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

cok haklisin cnm benim anneminde 2 sene olmamis babam halamin bebelerini bize getirirmis annem aglarmis gizli gizli cok hakkisin ama dua et Rabbim tez zamanda o haberi almani nasip etsin insallahh uzulme
Ayy benim kocAmda ablalarının çocuqunu çok seviyo kızım oqlum diye hitap ediyo harbiden çok deli oluyom ya sanki ablasının bebeleri kurtarcak bunu öyle şımartıyo yani tam bu ifadedeki qibi kesecm biqün biyerini manyak qene sinirimi bozduuu

sinirlerine hakim ol tatlimmm bisver sevsin babam ben olunca halamin ogullarini birakmiss bunlarda gecerrr unuturlarr. Ay benim ki hic sevmez cocuklari banane nesini sevcm benim degil ya der hepp

sinirlerine hakim ol tatlimmm bisver sevsin babam ben olunca halamin ogullarini birakmiss bunlarda gecerrr unuturlarr. Ay benim ki hic sevmez cocuklari banane nesini sevcm benim degil ya der hepp
Yokk ayy bu bi deqişik sanki kendi bebesi öyle seviyo deqişik deqişik yapmacık qeliyo bana o ne öyle sevmeninde bi adabı var demii yaniiii kendi bebesi olunca hiçbirinin yüzüne bakmaz ama o zmnda bebeler kıskancak yazık deqlmi bebelere ne kendi çocuqun qibi seviyon

Ohh ohhh iyii keyiflerr benm kocişte tv izliyo ben yatıym başım aqrıyo dedm halbuküsem yalann burda size kavuşmak için oturmadm yanında qelir şimdi birazdan dayanamaz
ay valla bu site ne iyi oldu yaa artik kafama takmiom hic bisiyi yaaa valla Allahtanmidir nedir cok uzulup agliodum esim ilgilenmio oyun oynuo die artik umrumda degil. kicimda gezio simdi oh olsun Rabbim ne buyuksun yaaa ))

yigeni yaa sevsin ne olckk kiizzz senin ki olsun kalmaz bosver

ay valla bu site ne iyi oldu yaa artik kafama takmiom hic bisiyi yaaa valla Allahtanmidir nedir cok uzulup agliodum esim ilgilenmio oyun oynuo die artik umrumda degil. kicimda gezio simdi oh olsun Rabbim ne buyuksun yaaa ))
Tabi öyle cnm insan yanlız kalınca eşine sarıyo her hareketi batıyo bişe olana kadar eşine çatıyo bende öyleyim burda yakınmda kimsem yok sürekli eşimn ailesini qörmekten qına qeliyo diyemiyormda bende tartışıyodm sürekli bahaneler bulup sinirimden şimdi burda paylaştıqım için çatmıyorö

aynen yaa biz de bi mutluyuz kii hic bisiyi batmaz oldu bana :)) sejin gene anneler orda ayni sehirdesiniz benim kimsem yokk annemler kayseride ben denizlide 12 saat yol cok ozluyorum ozellikle kardesimii kuzum o benim yaaa esim git her ay dio ama ben cocouk calismalarindan dolayi gidemiorm bi gelseydi kuzum karnima rahat etcm

[QUOTE="Annesiym, post: 43667426, member: 709889öyle cnm insan yanlız kalınca eşine sarıyo her hareketi batıyo bişe olana kadar eşine çatıyo bende öyleyim burda yakınmda kimsem yok sürekli eşimn ailesini qörmekten qına qeliyo diyemiyormda bende tartışıyodm sürekli bahaneler bulup sinirimden şimdi burda paylaştıqım için çatmıyorö[/QUOTE]
Ay bende burada yalnızım ay durum bende de var. Sinirimden catliyorum bazen yinede gikimi cikarmiyorum. Esim ailesine çok düşkün.

Merhaba kızlar son 6 gün geçen aylara oranla bu ay hicbir belirtim yok. Çalışmaktan ve başkalarının hayatlarına dahil olmaktan asil odaklanmamiz gereken bebisimizken odaklanamiyoruz. Haliyle bebisimiz gelmiyor. Belki eşim ve benim icin hayırlısı bu oluyordur. Bilemiyorum son zamanlarda kafam acayip karisik sizin anlayacağınız

Canm relax ol lutfennn. Olur Allahin izniyle tek degilsin hepimiz beklemedeyiz. napalim bu sipalar bekletio bizi nazli demekki veletlerr

Canm relax ol lutfennn. Olur Allahin izniyle tek degilsin hepimiz beklemedeyiz. napalim bu sipalar bekletio bizi nazli demekki veletlerr
Ya canım bu aralar hem is yerinde hem de aile yasantimda canım sıkılıyor. Birazda belki zamanı değildir o yüzden Rabbim bize nasip etmiyordur diyorum ne bilim işte

cnmm sogan suyunu okadar icmemelisin zararlii. 6 ayda bir 15 gun yapican. 4ay kulalnilirmi hic rahmin mahvolur. sakin ole kullanma.. insallah tez zamanda hamis olursun. da ih ile fsh in kac bi soylermisin ??

Fsh:4,7
E2:56 canim.en son tahlilim bunlar.LH a bakilmadi ki

Kizlarrr iyi gecelerr ben size en son kendimi kotu hissediyorum migrenim tuttu tutacak derken olan oldu . migrenim tuttu ilac icin cok direndim icmiycem diye .esim isten geldiginde beni koridorda baygin bulmus. Hstaneye dogruca orda ne tahlil ne tetkik direk dikloron metpamit. vuruldu konusamadim. O an aglamaktan . Goturmek zorunda oldugu lanet hastane babamin olum haberini aldigim hastane idi tansiyonumu evde olctuklerinde 9. 3 iken hastanede 19 a 13 e firladi . o kadar cok ruhen coktum bide bu gun kayin validem geliyo memleketten adetime 1 gun var ama o igne olduktan sonra umudum kesildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…