Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar bundan sonra vajinanın adı kuku tmm mı anlayın kukuyu daha çok sevdim ben daha kibar :KK70:
Benim kuku acıyo kızlar niye oldu bilmiyorm dün qece ilişkiden sonra oldu yara flnmı oldu ki ama daha bakılalı 2 ay fln oldu bilemedimki olabilir mi daha doqrusu neden olabilir? :KK43:
kuzum adetten cikinca ara vermis oluyosun yaa ondan oluyor yarina bisiyi kalaz kukununnnn :KK55::KK19:

Kuku pıtıl muhabbetinlze çok güldüm kızlar eşim fifi derdi :):KK70: bu arada kızlar bu sopan kurunu çok abartmayın rahim duvarını inceltiyormuş belli zamanları var araştırıp yapın birde iyi biyerde okudum sperm hareketliliği olan erkekler ilişkiden önce soğuk suyla cinsel organını yıkamalıymış sperm hareketleniyormuş

Blrde dun gece ki birşeyi anlatıcam size 10 kasim yumos gunumdu o gunden sonra birleşmemiştik eşimle neyse gece girdim yatağa baktım peşimden geldi neyse ilişkide bulunduk eşim kalkıp yapamam dedi sen hamilesin dedi tahmin uyuşuk gibi kalınlaşmış duvarı dedi yapamadık yani korktuk belki vardır diye gecede bebeğim olduğunu aynı oğluma benzediğini gördüm sabah yalandan bi test yapim ddm silik çıktı eşime koştum oğlumla hemen ddm guveeenn hamileyim adamın tepkisi aynen şu dedim sana kızım :KK70::)bu kdr mı okuz olunur ya :KK70:

Kızlar bu ay klomen kullandım geçen ayda kullanmıştım geçn ay 3 gun once adetim geldi. Bugun itibariyle adetime 8 gun var ama dun aşırı derecede kasık ağrım vardı, sizce yine erken mi adet olucam..

Kızlar bundan sonra vajinanın adı kuku tmm mı anlayın kukuyu daha çok sevdim ben daha kibar :KK70:
Benim kuku acıyo kızlar niye oldu bilmiyorm dün qece ilişkiden sonra oldu yara flnmı oldu ki ama daha bakılalı 2 ay fln oldu bilemedimki olabilir mi daha doqrusu neden olabilir? :KK43:
Canım fazla zorladıysanız ondan olabilirs

Valla benimde öyle göz bebeğim büyük kirpiklerim karismis bu ay ama hamile değilim onada eminim ☺:KK51::KK48: kiz bide nazar deycek oğluşuna cok tatli maşallah :nazar:
İşte batıl şeyler ama inanıyoruz :) değmez nazar falan teyzeleri var burda oğlum tatlıdır candır o Allah herkese nasip etsin tattırsın

Kuku pıtıl muhabbetinlze çok güldüm kızlar eşim fifi derdi :):KK70: bu arada kızlar bu sopan kurunu çok abartmayın rahim duvarını inceltiyormuş belli zamanları var araştırıp yapın birde iyi biyerde okudum sperm hareketliliği olan erkekler ilişkiden önce soğuk suyla cinsel organını yıkamalıymış sperm hareketleniyormuş
anamm valla mi kizzz ben buz koyam bari sursunn seyinee :KK70: cesme suyu olur muuu. iyidee sogugu yigince icine kacar kalkmaz kiii nasil olck o isss. ereksiyon olduktan sonra mi :KK75::KK75: su 1 ay icinde ne cok sey ogrendim yaaa valla bisiy bilmiomusum heee :))))

anamm valla mi kizzz ben buz koyam bari sursunn seyinee :KK70: cesme suyu olur muuu. iyidee sogugu yigince icine kacar kalkmaz kiii nasil olck o isss. ereksiyon olduktan sonra mi :KK75::KK75: su 1 ay icinde ne cok sey ogrendim yaaa valla bisiy bilmiomusum heee :))))
Kız eleee dum duk olanda yıkasın yanuşuna gelsin tövbe tövbe çivisi çıktı bu topiğin :KK70:

İyiym cok sükür sizlr naslsnz giremiyorum pek esimde bi ton laf söyledi burda takiliyorum diye yok maalesef rabbim bilir ama umudumu kaybettim hic olmayacak bebisim galiba :KK43:
nden olmasin yaaaa yok umudunu kaybetmekkkk kizarim bakkkk:KK67:bat gunun geldi mi gecti mi ???? bak preseddj kesfettik jel onu bi dene bu ay :KK66:

Kızlar bu ay klomen kullandım geçen ayda kullanmıştım geçn ay 3 gun once adetim geldi. Bugun itibariyle adetime 8 gun var ama dun aşırı derecede kasık ağrım vardı, sizce yine erken mi adet olucam..
Kasık ağrısı iyidir benim de çok ağrıyordu cnm bacağa da vuruyordu sen ateş takibi yap 37 lerde seyrediyorsa iyi gidiyorsundur benim şuan 37.1 gebelikte var

X