Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

stresden işteee çok takıosunn rahat bıraksan kendini kendiliğinden gelir işte biz yapamıoruz bunu malesef adet söktürücü falan olurr inşş.çok sevindm durumaa olucak canım olucakk rabbim vericekk.gelen rıskıyla gelir merak etmee borç harç ödenirrr yeterki siz birbirinize bağlı olun.

hııım tmm canım. ozaman beklices yapcak bişi yok.
kuzenimin ilk bebeği oldu aralık sonunda. öyle tatlıki, sülalede uzun zamandır bebek yoktu,
özlemişiz gerçekten bebek kokusunu, saflığını, onları oyle görünce nekadar çok istediğimi iyice anladım.
eşim de bu aralar dışrda gördüğü bebeklere falan daha çok dikkat eder oldu.
bana yansıtmıyo ama o da artık çok istiyo bence.
Allah hepimize hayırlısını doğru zamanda versin. yüzümüz gülsün
burda paylaşalım biz de birbirimizle inşallah sevincimizi kızlar.

inş canım inş bizlerde birgun hamileyimm diye haykıralımm..şu mubarekk güne Rabbim bizede sağlıklı eli ayağı düzgun hayırlı evlatlarla müjdelesinn inişşş

aminnn canım aminnn..
paylaşmam mı hemen hemdee korkuorum ailemden önce gelip burdaaa yazıcam diyee olsun da inş.kime önce haber verdiğim hiç önemli değill

hemen alın kuzum kocamınki gibi bir vaka gecirmeniz an ve an meselesi bir kerede kafasını sen git kapya carp şimdi bizim büronun kapısı sürlgülü ozaman film yoktu sade cam direk içerisi gözüküyordu anam ne olmustu direk bir geldi kapının camına bir vurmustu kafayı bende içerden izliyorum yaaa ayyy oda cok komikti eşimin bazen böle sakarlıgı tutar ama kafası şişmişti

ayyyy agzından bal akıyo kız inş canım benim yaaa belkide hamile kalanlar burdan hamişler topiği acarız bu seferde anacım cok tekmeliyo diye konusuruz gece uyutmuyo derizzzz ayyy inş

ayy yazık kafa gitmiş:)
doğru söylüyosun bizimde çözüm bulmamız lazım.

kız adama dua falan oku bari..
ayyyhhh buda komikmişş gitmiş kafaaa... gülme komşuna gelir başına derler sustummmm

ayyyy agzından bal akıyo kız inş canım benim yaaa belkide hamile kalanlar burdan hamişler topiği acarız bu seferde anacım cok tekmeliyo diye konusuruz gece uyutmuyo derizzzz ayyy inş

vallahi olurrr gözümüzden uyku akar gözlerimiz kapanır bunun için kelimeleri yanlış yazalım falann.inşşş.
rabbim öle bi melek versin ki uykusuzluktan gözlerin kan çanağı gibi olsunnn oturduğun yerde uyu inşşş.bak sana beddua ediorumm mart ayı kedilerin miş ama bizimde olsun nolcak kii

aminnnnn onlar martta doguruyo kız biz dokuz ay sonra dokuz dorucaz hamile kalırsak

ay kız yazıkk nie gülüonnn senn için zıplamış adam biran önce ısıtayım die senn yaptığına bak ayıp değil mi.kız varyabende düşnee çok gülüyorum ya yazık ama napım kaldıramam bile gülmektenn benm ki düşse öyle varyaa kalkamazda 1,85 boyy düşünmek bile istemiyorumm.

benim koca 1 90 boyda sen düşün artık pat diye ses cıktı ama nepim konustukca hala gülüyorum cok komikti yatakta bir saat güldümm yaaa

keşkeeee tatlım keşkeeeeeeee ama ilk hayırlı versnde kız erkek fark etmez hamile kalım hayırlısıyla dogurayım yeter

aminnn bebeğimm inşşşşş.rabbim duy sesimizi

benim koca 1 90 boyda sen düşün artık pat diye ses cıktı ama nepim konustukca hala gülüyorum cok komikti yatakta bir saat güldümm yaaa

anam benmkinden farklı değilmişşş sakatlanırdı allah korusunnn nasıl çağırdıysan adamı artık

karıstırma orasını napim üsüdüm oyalanıyodu oda gel artık üşüdüm dedim tamam dedi ışıklar kapadı bir zıpladı güm yerde bir ah sesi kalktım ışıkları actım benim koca yerde adını sakar şakir koydum nasıl ama

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…