Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

isyancimmmmmm sen benim icin baskasin tatlim benimmmm ins gercekten Rabbim yuzune bakarda hayirli bir evlada sahip olursun seni cok opuyorum

ihmal etmeeeee doktora giiiiiitttt :KK34:

pazartesi günü gidiyorum şekerim ayırttım kendime yer sabahtan direk bu hafta gidicektim ama karnım agrıyor hastalanıcam diye gitmedim erteledim ama nerde tık yok anca hafiften kuru bir agrı bakalım pazartesi günü ne diyecek doktor muhtemelen ilaç verp getirtecek sonrada bebek için tekrardan bir ilaç daha verecek kocamla bebek sorununu astık şükür resmen son kes kararlastırdık artık oda benim gibi istiyor :emir_bebek:

pazartesi günü gidiyorum şekerim ayırttım kendime yer sabahtan direk bu hafta gidicektim ama karnım agrıyor hastalanıcam diye gitmedim erteledim ama nerde tık yok anca hafiften kuru bir agrı bakalım pazartesi günü ne diyecek doktor muhtemelen ilaç verp getirtecek sonrada bebek için tekrardan bir ilaç daha verecek kocamla bebek sorununu astık şükür resmen son kes kararlastırdık artık oda benim gibi istiyor :emir_bebek:

oh süper bi hbr bu. ozaman geriye şu reglin olması engeli kalıyo çalışmalar için:)
niye erteledin keşke bu haftadan gitseydin şimdi regl olmuştun belki de rahatlardın hem, hem de bebek olayına bi hafta daha yaklaşırdın:) aman sakın pazartesiden de vazgeçme hallet şu işi:KK34: sonra gelsin bebişleeeerrrrr:KK76:

Günaydın kızlarrrrrrrrrr,
Hayırlı Cumalarrr olsun inş.......

Ya biz dün çalışma yapamadık
:KK50:

Ama bugün çalışıp kazanmamıoz lazım
:KK1:

çok güzel bir karar canım süpersiniz..
şimdi bencede adet söktürücü verecek sana..sonra sanırım klomen başlarsın sende

oh süper bi hbr bu. ozaman geriye şu reglin olması engeli kalıyo çalışmalar için:)
niye erteledin keşke bu haftadan gitseydin şimdi regl olmuştun belki de rahatlardın hem, hem de bebek olayına bi hafta daha yaklaşırdın:) aman sakın pazartesiden de vazgeçme hallet şu işi:KK34: sonra gelsin bebişleeeerrrrr:KK76:

evet tatlım dediki karıcım aynen böle söledi düşündüm dedi sen haklısın nereye kadar iş ömrümüz zaten hep sıkıntılı gececek Allah rıskını verir bende istiyorum sen sadece hamile kaldında büroda oturursun telefonlara bak yeter sen bana zaten manevi yönden hep desteksin emeğini ödeyemem seni cocukten esirgemek bencillik olur dedi ayyy nasıl havalara uctum kızlar yemegi hazırlıyodum ozamanda atladım boynunu agladım cok ama canım benim ya neleri düşünüyo ben düşükten sonra daha cok bir bebek istiyor oldum hayırlısı olsun ama bende anne olmak istiyorumm artık geri dönmek yok ama dedim söz yok dedi canm kocam ya

Günaydın kızlarrrrrrrrrr,
Hayırlı Cumalarrr olsun inş.......

Ya biz dün çalışma yapamadık
:KK50:

Ama bugün çalışıp kazanmamıoz lazım
:KK1:

hayırlıı işlerrr bol alışverişlerrr kuzucummmmm :KK1::KK1::KK1: iyi çalışınn iyi tempoluu olsunnn bebek hemen tutunsunnn :KK1::KK1:

X