Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

ben de istiyom klomen :) iyi bişey mi bilmiyorum ama, klomenle ilgili topiklerde okuduğum kadarıyla hamilelik oranı yüksek.

canım adet söktürücüye başla bari yaa..

çok güzel bir karar canım süpersiniz..
şimdi bencede adet söktürücü verecek sana..sonra sanırım klomen başlarsın sende

canım benim doktorun vermedi ilac kullanmak istemiyorum bir bütün kontrolümü olayım doktor veriyosa güvene güvene içierim Allah korusun kaş yapayım derken göz cıkarmayım şimdi klomen ne kız progestan ilacı gibi hamile kalmayamı yardımcımı oluyo buda

canım klomen yumurtlama ilacı senin adetin geciktiğine göre demekki yumurtlamada bir problem var..işte bunu önlüyor..
sana bu ilacı adetli iken başlatıyor 5 gün kullanıosun..bu senin yumurtlamanı sağlıyor canım..
sonrada adetin 15-25 günleri arasında progrestan ilacı veriyor eğer döllenme oldu ise tutunsun diye..

Sağol cnm galiba önemli günlerdeyim, kaçırmak istemiyorum amma velakin bazen başka işler çıkıyor.

haklısın bunu en iyi anlayanlardan biri olabilirim. geçen ay bizim hiç çalışma olamadı eşim çok ağır grip geçirdi sinüzit falan ne ararsan vardı yani. geçen ayı biz olduğu gibi es geçmek zorunda kaldık. daha da tam manasıyla toparlanamadı. taşınma işlerimiz oldu bu ara hep bi yoğunluk dinlenemedi ve de iyileşemedi. umarım şu bikaç günde toparlar çünkü bizimde önemli 10 gün başlıyor

ana döktoruma hemen sölim başlasınn güzelmiş bee bu klomeni kaç ay kullanıyosun peki hamile kalana kadar mı belli bir dönemi varmı

adetliyken mi başlıyor yapma yaw.
ozaman benim bu ay da gitti. ben de bu hafta doktora gideyim diyorum umudum vardı belki bana da verir diye.
oohooooo verse de taaa bi dahaki aya verir. uwff

ana döktoruma hemen sölim başlasınn güzelmiş bee bu klomeni kaç ay kullanıyosun peki hamile kalana kadar mı belli bir dönemi varmı

canımmm bunun süresi var mesela benim doktorum 3 ay bu tedavide olacaksın sonra tutmazsa iğnelerine başlıcaz dedi..birde bunun iğne destekli tedavbisi var..doktoruna sor o daha iyi bilir..

adetliyken mi başlıyor yapma yaw.
ozaman benim bu ay da gitti. ben de bu hafta doktora gideyim diyorum umudum vardı belki bana da verir diye.
oohooooo verse de taaa bi dahaki aya verir. uwff

tatlım adetin 3. günü gittim ben..tahlil sonuçlarıma baktı ve verdi ilacı..adetin 3.günü başladım..ama bazı doktorlarda 5. günü başlıyor..

yok ben treni kaçırmışım bu ay benim reglim dün bitti ve 6 gün sürüyor
neyse gidelim bakalım doktora sıkı bi takibe alsın beni, çok istiyom artık çünkü,
elimden geleni yapmak istiyorum gerisi Allah'ın takdiri.

malesef Istanbullu calismak zorundayim kuzucumnokuyorum ama sizi hamile olma olasiligin cok yuksek ama bencede adetinden yap testi ins hamissindir

benim mi çok yüksekkkk ayy canımmm benim dilinii kurbannnnn inşşşşşşşşşş.. senn sıkıntıların ne durumdaa

dün kocam yataya yatayım derken bir zıpladı yere düştü cok komikti anacım dün izmir soguktu ben üşüdüm yani yataga girdim eşime dedimki gelde sana sarılayım ısınayım soba gidirde ısıkları kapadı tam yataga zıplıcakti baktım gümbürtü koptü ısıkları bir actık kocam yerde bir saat abartmıyorum gülmekten uyuyamadım adını sakar şakirim koydum

bu arada isyancım bana sen hamilesin gibi geliyo güzel hbrlerini merakla bekliyorum

hiç sanmıyorumm canımmm..
ben nedense öle hissetmiyorumm ya..
kuzum bence sabret adetli iken git doktora..çünkü normal zamanda hiçbirşey belli olmuyor..

hahah bu durumda eşimi düşündümde şimdi sesi kahkaha attımm buradaaa

benim mi çok yüksekkkk ayy canımmm benim dilinii kurbannnnn inşşşşşşşşşş.. senn sıkıntıların ne durumdaa

valla canım benim 3 ay dır adet olmıyorum pazartesi günü gidicez doktora eşim bir ara cocuk istemiyordu ya kesin karar verdik artık istiyoruz cok mutlu oldum kesin bir şekilde tam anlamıyla calısmalara devam dicez son gaz o kadar istiyorumki karnımda temelerini istiyorum kımıldamasını onu kucama almak ama en önemlisi hayırlısı tabi de içim bebek düşününce böle bir hoş oluyor maddi durumdan sıkışıgız anacım su senet işi bizi mafetti

Son düzenleme:
hiç sanmıyorumm canımmm..
ben nedense öle hissetmiyorumm ya..
kuzum bence sabret adetli iken git doktora..çünkü normal zamanda hiçbirşey belli olmuyor..

öyle mi yapayım diyosun.:44: bu hormon tahlilleri her ay sonuçları değişir mi, 2-3 ay önce yaptırmıştım. o sonuçları göstersem doktora tekrar yenisini ister mi sizce?

hahah bu durumda eşimi düşündümde şimdi sesi kahkaha attımm buradaaa

ayyyyyy isyan ahhh diye bir ses cıkardı resmen bögürdü anlattıkca gülüyorum ya bide ben güldüm diye kızıyo yalandan oooo ben onu yarada kurban olayım yaaa cok komikti ama vidyoyoya ceksem vallahi tıklanma rekruna %100 girerdi o kadar sölim

ayyy hayal ediyorumm ve koptumm ben buradaaaa

öyle mi yapayım diyosun.:44: bu hormon tahlilleri her ay sonuçları değişir mi, 2-3 ay önce yaptırmıştım. o sonuçları göstersem doktora tekrar yenisini ister mi sizce?

canım değişebilir benim değişti..
ilk yaptırdığımda lh ım fsh dan yüksek geldi..sonra hepsi düzene girdi kuzucumm..
sen adetin 2. günü git doktor hem test ister hemde bakar..
o eski tstlerinide götür belki gerek duymaz yenisine

komik olmuş bizim de şimdi taşındığımız evde ışık uzakta hatta önceki gece konuştuk biz de yatağın başına bi lamba daha lazım yatınca kapatırız diye . çünkü lambayı kapatıyosun gözgözü görmüyo yatağa gelene kadar Allah'a emanet. yakında bence böyle bişi anlatabilirim yanı size

merhaba kızlarr.

nasılsınızz...hayırlı cumalar herkese bu mübarek gündee heimize dua ediyorummm rabbim isteyen bekleyen herkesi sevindirsinn..
aminnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…