Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

hayırlıı işlerrr bol alışverişlerrr kuzucummmmm :KK1::KK1::KK1: iyi çalışınn iyi tempoluu olsunnn bebek hemen tutunsunnn :KK1::KK1:
Tempo düşmesin, amannn sabahlar olmasınnn heheh:KK1:
ben de istiyom klomen :) iyi bişey mi bilmiyorum ama, klomenle ilgili topiklerde okuduğum kadarıyla hamilelik oranı yüksek.:KK49:
Bende istiyom klomendennn bana da versin doktur.

haklısın bunu en iyi anlayanlardan biri olabilirim. geçen ay bizim hiç çalışma olamadı eşim çok ağır grip geçirdi sinüzit falan ne ararsan vardı yani. geçen ayı biz olduğu gibi es geçmek zorunda kaldık. daha da tam manasıyla toparlanamadı. taşınma işlerimiz oldu bu ara hep bi yoğunluk dinlenemedi ve de iyileşemedi. umarım şu bikaç günde toparlar çünkü bizimde önemli 10 gün başlıyor:KK4:

Bide bnm eşim vardiyalı çalışıyor,olsun ne olursa olsun durmak yok
:KK1:

tatlım adetin 3. günü gittim ben..tahlil sonuçlarıma baktı ve verdi ilacı..adetin 3.günü başladım..ama bazı doktorlarda 5. günü başlıyor..[/QUOTE]

İsyannnn sen hiç tüplerine baktırdın mı cnm?klomene nasıl ve nezaman başladın

dün kocam yataya yatayım derken bir zıpladı yere düştü cok komikti anacım dün izmir soguktu ben üşüdüm yani yataga girdim eşime dedimki gelde sana sarılayım ısınayım soba gidirde ısıkları kapadı tam yataga zıplıcakti baktım gümbürtü koptü ısıkları bir actık kocam yerde bir saat abartmıyorum gülmekten uyuyamadım adını sakar şakirim koydum :KK76::KK52::KK52:

Haha çok güldüm, bi kere de eşim bi kucağına almış yatmaya gidioz tabi lambalar kapalıydı ayağını yatağın yanında vurdu nasıl becerdiyse adam orda ayağımda ayağım diye acı çekiyo ben nasıl gülüyom, sakarlar bunlar yaaa:KK70::76:

merhaba kızlarr.

nasılsınızz...hayırlı cumalar herkese bu mübarek gündee heimize dua ediyorummm rabbim isteyen bekleyen herkesi sevindirsinn..
aminnnnnnnnnnnnnnnnn

Aminnnnnn, Allah' ım isteyen herkese eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Tempo düşmesin, amannn sabahlar olmasınnn heheh:KK1:

Bende istiyom klomendennn bana da versin doktur.

İsyannnn sen hiç tüplerine baktırdın mı cnm?klomene nasıl ve nezaman başladın

canım doktor benim hormonlarıma ve USG ile bakarak klomen vwerdi..
bana HSG çekelim dedi bende korktuğumu söledim...
o zaman 1-2 kez klomen deneyelim olmazsa iğneye geçeceğimizde HSG ni çekelim dedi..HSG gerçekten zor dedi..öle karar aldık canım..

o zaman 1-2 kez klomen deneyelim olmazsa iğneye geçeceğimizde HSG ni çekelim dedi..HSG gerçekten zor dedi..öle karar aldık canım..

Nasılsınız kızllaar... 2 gündür işlerim çok yoğun giremiyorum :KK5::KK5: Çalışmalara devam mı :KK9::KK9:

isyan nasılsın var mı bişiler :KK16::KK16:

Nasılsınız kızllaar... 2 gündür işlerim çok yoğun giremiyorum :KK5::KK5: Çalışmalara devam mı :KK9::KK9:

yok canım adete 5 gün kala yaptığım idrar testi negatif çıktı..bakalım beklemedeyiz..
sen nasılsın kuzumm yaa giremedin yoğunluktannn

yok canım adete 5 gün kala yaptığım idrar testi negatif çıktı..bakalım beklemedeyiz..
sen nasılsın kuzumm yaa giremedin yoğunluktannn

İyiyim canım bakalım bata 1 hafta kaldı benimde bi belirti yok her zamanki gibi gögüslerim acımaya başladı ama hep acır zaten :26::26:

sende ümitsiz olma benim arkadaşımın 10 gün sonra belli olmuştu testte çıkmıyordu kanda çok zor belli oldu :KK16::KK16:

İyiyim canım bakalım bata 1 hafta kaldı benimde bi belirti yok her zamanki gibi gögüslerim acımaya başladı ama hep acır zaten :26::26:

sende ümitsiz olma benim arkadaşımın 10 gün sonra belli olmuştu testte çıkmıyordu kanda çok zor belli oldu :KK16::KK16:

aman ne bileyim yaa varsa bile silikte olsa çıkardı diye düşündümm koskoca bir nagatifi gördümm..
beniö göğüs uçlarım hala acıyor bu arada :KK1::KK1::KK1: ama benim ilk defa oldu hiç bilmezdim ben göğüs acısı falan:KK1::KK1:

canım belirtilere takılma yaa..herkeste farklı olyyor..günümüzü bekleyelimm bakalımmmEn Büyük KKEn Büyük KK

Ay bana da doktor HSG çekelim dedi, ben de korkuyorum olmazsa bende doktora diyim bana klomen ver diyim ben klo klo klomennnn istiyommmm uleynn diyim........

Caydinnnn nerdesin sen, çalışmalara kaldığımız yerden devam ediyoz hadi bakalım ikinizde batı yaklaşmış sizden hayırlı haberler beklioz artık ayaklarınız sürüyün yahu

kızlar size demiştim ya arkadaşım hamile diye düşük yapıyor suanda dua edin olur mu nolur

canım sılık cizgiyse o iş tamamdır tebrık ederim :KK49::emir_bebek:

ayyy canım yaa inşallah hamilesindir çok sevindim senin adına
silik çıktıysa hamilesindir:KK16:

kızlar şu anda çok heyecanlıyım daha adetime 2 gün vardı..ama çok fazla ağrım vardı...birde cuma günü çok az pembe akıntı gelip durunca ve rüyamda sürekli kuzu görünce şüpheye düştüm ve test yaptımm..ikinci çizgi bariz var ama silikkk:KK52::KK52:

deniiizzzz eğe rhamileyyyseeemmm sana ne yaptım ne ettim hepsini anlatcammm canımmm..
inşş güzel haberler alırızzz:KK52::KK52::KK52:

kızlar şu anda çok heyecanlıyım daha adetime 2 gün vardı..ama çok fazla ağrım vardı...birde cuma günü çok az pembe akıntı gelip durunca ve rüyamda sürekli kuzu görünce şüpheye düştüm ve test yaptımm..ikinci çizgi bariz var ama silikkk:KK52::KK52:

inşallah canım inşallah güzel haberı beklıyoruz değilsende üzülecek bişi yok önümüzdeki aylar senın canım

canım yaa ne mutlu sana
sonunda oldu desene inşallah kan değerinde güzel çıkAr:emir_bebek:

deniiizzzz eğe rhamileyyyseeemmm sana ne yaptım ne ettim hepsini anlatcammm canımmm..
inşş güzel haberler alırızzz:KK52::KK52::KK52:
hamilesin bence hem hamile olmasan neden testte 2. çizgi çıksın ki
valla ben onlarca test yaptım bu zamana kadar hepsi tek çizgiydi :KK1:
hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz
tabi ki hamileysen ne yaptın ne ettin anlatacaksın:KK1:
sonuç ne zaman çıkacak
şimdi nerdesin

X