Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

selam canım hoşgeldin. var mı belirtin

şuann yok gibi bilemedim ki geçen ay adetim bittiğinden beri karın kısmımda ağrı çok vardı akıntım falan göğüslerim yumrtlama die düşündüm ama adet biter bitmez devam etti böle gaz sancısı gibi sanki bazen belirti olmadan da olabiliyor bakalım bu sefer baya üstüne düştüm inş.üzülmicem.

ay allah korusun rabbim ne verirse hayırlısını versinn çok üzücü bir durum.

evet. Allah'tan hayırlısını isteyip olanlara da hayırlısı böyleymiş deyip isyan etmemek lazım. ama insan üzülmeden yapamıyo tabi.
bizler hiç tanımadığımız halde çok üzüldük o arkadaşın içinde kimbilir ne fırtınalar kopuyodur.

şuann yok gibi bilemedim ki geçen ay adetim bittiğinden beri karın kısmımda ağrı çok vardı akıntım falan göğüslerim yumrtlama die düşündüm ama adet biter bitmez devam etti böle gaz sancısı gibi sanki bazen belirti olmadan da olabiliyor bakalım bu sefer baya üstüne düştüm inş.üzülmicem.

hayırlısı diyelim ozaman.
gelsin bebişler...
bizimle de paylaş olur mu güzel hbr alırsan.
bi de kaç gün kaldı regline.
test yapmayı düşünüyo musun.:KK49:

hayırlısı diyelim ozaman.
gelsin bebişler...
bizimle de paylaş olur mu güzel hbr alırsan.
bi de kaç gün kaldı regline.
test yapmayı düşünüyo musun.:KK49:

inşşşşşşşşşşş.tabiki paylaşıırım hemende hemde test yapmayı baya bi geçmesini beklicem inş.geçerse çünkü en ufak birşeyde hep yapmak istedim eşime al diyodum alıyodu sonra ben üzülünce oda kızıodu her seferinde yapıosun üzülüosun bekle falan onun için hemen yapmıcam sabredebilirsem.

evet. Allah'tan hayırlısını isteyip olanlara da hayırlısı böyleymiş deyip isyan etmemek lazım. ama insan üzülmeden yapamıyo tabi.
bizler hiç tanımadığımız halde çok üzüldük o arkadaşın içinde kimbilir ne fırtınalar kopuyodur.

aynen öyle kesinlikle isyan edilmemesi lazım rabbim ne verirse hayırlısını verir deyip geçicen.hem nasıl üzülüyodur allah sabır versinn..

inşşşşşşşşşşş.tabiki paylaşıırım hemende hemde test yapmayı baya bi geçmesini beklicem inş.geçerse çünkü en ufak birşeyde hep yapmak istedim eşime al diyodum alıyodu sonra ben üzülünce oda kızıodu her seferinde yapıosun üzülüosun bekle falan onun için hemen yapmıcam sabredebilirsem.

aynen öyle kesinlikle isyan edilmemesi lazım rabbim ne verirse hayırlısını verir deyip geçicen.hem nasıl üzülüyodur allah sabır versinn..

test olayı bir süre sonra öyle oluyo doğru söylüyosun. ben de 8 aydır bebek istiyorum. ilk aylar sürekli test yapıyodum.
sonbikaç aydır artık yapmamaya çalışıyorum. reglimi bekliyorum. o da hep geliyo:)

test olayı bir süre sonra öyle oluyo doğru söylüyosun. ben de 8 aydır bebek istiyorum. ilk aylar sürekli test yapıyodum.
sonbikaç aydır artık yapmamaya çalışıyorum. reglimi bekliyorum. o da hep geliyo:)

1 gün geçio hemen yapıodum hiç geçmez çünküz dakikdir hatta.adetimde bir farklılık oluo hemen yapıodum falan filan beklicem inş.1 hafta geçsinnn dayanabilirsemmm sonunda pozitif alayımda beklim ya..

Kızlar gebelik varsa miratech marka 3 tl lik testle adete 2-3 gün kala yapablirsinz cıkıyor.ama en garantisi adet gnü tabi :)
bir de hamile kalmak için neler yaptıgımı söyliyim size
herhangi bir gün belinize yakı yapın 1 gün kalsın
ayağınızı sıcak tutun
ilişki sırasında önsevişme olmasın
ilişkiden önce eşinizin testisleri soğuk olsun buz koydurun veyas oğuk suyla yıkatın
yumurtlama günlerinde günaşırı birliktelik
eşinize keçiboynuzu pekmezi yedirin cerez yedirin
stres yapmayın hergün yarım saatlik yürüyüş rshatlatır
ilişk sırasında poponuzun altına yastık koyun sonrasında da yarım saat ayakarınızı dikin
Allah ın izniyle hepiniz hamile kalırsınız
İnşallah:nazar:

Kızlar gebelik varsa miratech marka 3 tl lik testle adete 2-3 gün kala yapablirsinz cıkıyor.ama en garantisi adet gnü tabi :)
ayağınızı sıcak tutun
ilişkiden önce eşinizin testisleri soğuk olsun buz koydurun veyas oğuk suyla yıkatın
ilişk sırasında poponuzun altına yastık koyun sonrasında da yarım saat ayakarınızı dikin

inşallahhhh canım.sen hamilemisin.dediğin test ne testi pekii yakı işe yarıyormu gerçektennn..

ayağınızı sıcak tutun

bilgilendirmen için tşkler canım, tüyolar güzel oluyo:KK66:

ayağınızı sıcak tutun

canım çok tşk ederiz tüyoların için çok saol şekerim..
evladına sağlıkla sıhhatle kavuş inşşş

slm kızlar nasılsınız

kuzumm ya nerelerdesinn vallahi özledimmm

canım çok tşk ederiz tüyoların için çok saol şekerim..
evladına sağlıkla sıhhatle kavuş inşşş

kuzumm ya nerelerdesinn vallahi özledimmm

isyancim napim calidmaktan kendimi bir bilgisayarin basina oturtamadim kocam bana sirt cantasi aldikbsabahtan aksama kadar wl ilanlari dagitiyorux is gelsin diye biliyosun nisanda odeme var calismak zorundayim cok yoruldum kuzum ya

niye bildirimler gelmiyor yahu cokta fazla giremiyorum zaten konu konuda bakinacak zamanim yok bildirim gelmesi iyi oluyodu niye gelmiyo bileniniz varmi kizlar

isyancim napim calidmaktan kendimi bir bilgisayarin basina oturtamadim kocam bana sirt cantasi aldikbsabahtan aksama kadar wl ilanlari dagitiyorux is gelsin diye biliyosun nisanda odeme var calismak zorundayim cok yoruldum kuzum ya

Ki yamam kuzum yaa canim inş özel mesajlarini sil tatlim bildirimler özel mesajda görünüyor.. Özel mesaj kutun doluysa bildirim alamiosun.

X