Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Ben deldimmm :) listemiz harıka olmuş, inşllah en kısa zamanda hamıle olarak durumlarımızın değiştiğinide goruruz
Ne dıyecem en küçüğünüz bnm topıkte

Hoşdelldiinn :)) Sağol canımm inşallahh inşallah hepimize ikonu koyucam

Hoşdelldiinn :)) Sağol canımm inşallahh inşallah hepimize ikonu koyucam

Hosbulduk anacım :))
Canım listedeki boşluğu dolduralım kullandıgım ilaç dostınex ayrıca erkek faktoru kısmında da doktora gıdecek yolu katetmedık :))
Malum ilk kontrolumde aylardır tedavı aldım artık ıkıncı tedavımde ne cıkar bılemıyecez...

Heemmenn düzenlediimm

selam kızlar ben geldim aranıza

Hoşş geldin canımm..

cnm aşılama oldum 23 ocakta beklemedeyim kürmür hiç içmedim 23 yasındayım 1 yıldır istiyoruz bebek sebepsiz infertilite

Msjla yollarsan canım yaş deneme bat kür kullandın mı? İlaç kullandın mı? Kaçıncı deneme?

cnm aşılama oldum 23 ocakta beklemedeyim kürmür hiç içmedim 23 yasındayım 1 yıldır istiyoruz bebek sebepsiz infertilite
ilk asılamam ilkkk

Kızlarrr dun bıraz moralım boxuldu bırazda bugun stresli uyandımm kendımı mutfaga atacam kocişe yemek hazırlıyım barııı
Hem kızlar herkes nerden kaıtlıyor topiğee. ? Mesela ben taaa çölün ortasından kuweytt'ten siz. ?

ilk asılamam ilkkk

cnm inşallah tutar aşılaman.biliosun aşılamada şans daha yüksek.
sperm yıkanma işlemine tabii tutulduğu için,yıkandıktan sonra değerler çok fazla artıo.
bende aralık ayında aşılama oldum ama benim salak doktor çatlamayan yumurtaya boşa aşılama yapmış.yumurta çatlamış mı diye bakmadan.
senin ki tutar inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…