Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

saol canım benimmmm bu ay eğer hamile değilsem adet bitiminde devlet hastanesine gidip kontrolumu yaptırayım en son haziranda gittim smear vs yapıldı temizdi rahim yumurtalıklar vs eğer tutmazsa gideyim

Eşinde spermiogram yaptırdı mı canım o da önemli bende bütün testlermi yaptırmıştım hormon v.s. normal meğer eşimde hareket azlığı varmış

Eşinde spermiogram yaptırdı mı canım o da önemli bende bütün testlermi yaptırmıştım hormon v.s. normal meğer eşimde hareket azlığı varmış

yok canım hiçbirsey yapılmadı ne bana ne eşime nerde yaptırdın devlette yapıolar mı?:44:

yok canım hiçbirsey yapılmadı ne bana ne eşime nerde yaptırdın devlette yapıolar mı?:44:

Biz özel hastanede yaptırdık canım.. Mutlaka yaptırın.. Hormon testi reglinin 2 veya 3. günü oluyor, sipermiogram da 3-5 günlük cinsel perhiz sonrasında yapılıyor... Ama devlet hastanesinde yaptıracaksan en az 1 yıldır deniyorum deyin yoksa yapmazlar

tamam canım eğerki bu ay tutmadıysa eşimle konuşayım gidelim bakalım

kızlarr ben kaçar kociş gelcek biraz sonra beni almaya.hepinize iyi akşamlar öpüldünüz yarın görüşürz.

izmir canım antalyaya gelmişliğim var amcamlar yaşıyor:) allahım seninde kucağını boş bırakmasın yaş kaç? ne kadarlık evlisin

23 yasındayım cnm 3 yıllık evliyiz.evlenirken 3 yıl yapmayız dedik.ama simdi cocuk diye ölüyoruzz
insallah nasip eder rabbim cnm.sen kac yasında?evlilik kac yıllık?m.oldum cnm bu arada

23 yasındayım cnm 3 yıllık evliyiz.evlenirken 3 yıl yapmayız dedik.ama simdi cocuk diye ölüyoruzz
insallah nasip eder rabbim cnm.sen kac yasında?evlilik kac yıllık?m.oldum cnm bu arada

benimde 23 bitti 24 oldum canım 2 yıl olacak mayısta bende 5 yıl düşünmemiştim ama şimdi öyle olmadığını fark ettim istiyorum inşallah olurrr

meryem suresi kuranın hangi cüzünde?kacıncı sayfada cnm ?
dua eder dua beklerim cnm benimmm

valla canım benim nette buldum ben toplam 98 ayet seklinde arapca bilmiyorum ben Türkçesini okuyorum bak istersen müsait olduğunda

bende balıkesirdeyim

Yok cnm eşimle degıl hos onunlada tartısıyoruz ama bu sefer dıs etkenler ınsanların bencıllklerı uzuyor bnı işte bn hep burdayım cnm aklımdasınız dort duvar arasında tek yoldaslarım sızlersınız bnde Hatay'dan ama eşime hasret cekmemek için burdayım :) onunla heryer paris

ohhh bol keyıfler kuzum bnmde ozgurlüğüme kavusmama aylar kaldıı inşllh ve tek dileğim Turkıyeye hamiş inmek

slm arkadaşım izmir çiğli bende :)

bende balıkesirdeyim
Kızlar bnde Hatay'danım aslen ama işte gurbetlık cekıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…