Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

off habire wc ye gidiyorumm yaa sıkıldımm artıkk..
sanki birşeyler gelio gibi ama yok..erkenmi adet olucamm neee:KK36::KK36::KK35::KK35:

Son düzenleme:
off habire wc ye gidiyorumm yaa sıkıldımm artıkk..
sanki birşeyler gelio gibi ama yok..erkenmi adet olucamm neee:KK36::KK36::KK35::KK35:

dur kızz ağzından yel alsın.
gelmez olasıca kırmızıların gelmez inş. :KK1:
sen açılışı yap ayağını sürüde bizde arkandan gelelim...

ayyyyyyyyyy kuzum benim hepsi cok güzel gelinlikte bindallında cok güzel ve cok tatlısın yaaaaaaaaaa :KK16::KK16::KK16:masallahhhhhhhhhhhhhhhh :nazar::nazar::nazar:kuzummmmmm ya bu arada sac rengine bayılım cok yakısmıssss:))

saolll fıstığımmmm benimmm...sen çok daha güzel ol inşşş şekerimmmmm:KK16::KK16:
dur kızz ağzından yel alsın.
gelmez olasıca kırmızıların gelmez inş. :KK1:
sen açılışı yap ayağını sürüde bizde arkandan gelelim...

ayyy inşşş inşşş...bir pozitifi görsemm kk yı yıkıcammm yaaa:KK8::KK8:

Eki Görüntüle 957387

kınam ve düğünümden kıslarr...

kızlar hepiniz cok güzelsiniz ya masallahhhhhhhh yaaaaaaaaaaaa topiğimizin kızlarına masallahhhhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar:beni iyiyce heyecanlandırdınız vallaaaaaaaaaaaaaaaaaa resimleri gördükce :KK30::KK30::KK30::KK30:cok güzelsin canım masallah Allah bir ömür mutlu etsin aminnnnn

saolll fıstığımmmm benimmm...sen çok daha güzel ol inşşş şekerimmmmm:KK16::KK16:

ayyy inşşş inşşş...bir pozitifi görsemm kk yı yıkıcammm yaaa:KK8::KK8:

yıkarız hep beraber bacımm :KK53::KK37:
eczaneden erken gebelik testi alsana ya da gidip kan ver.bende merak ettim çok :26:

yıkarız hep beraber bacımm :KK53::KK37:
eczaneden erken gebelik testi alsana ya da gidip kan ver.bende merak ettim çok :26:
yok canım test yapmıcamm...daha önce yaptım bu sefer acaba geçmi döllendi ne oldu diye düşündüm..adet günüm geçinceye kadar beklicemmm:KK14::KK14:

yok canım test yapmıcamm...daha önce yaptım bu sefer acaba geçmi döllendi ne oldu diye düşündüm..adet günüm geçinceye kadar beklicemmm:KK14::KK14:

iyi o zaman hadi bakalım bebişin seninledir inş.
düşünmemeye çalış stres geciktirio biliosun.
sinemaya git,alışverişe git,ne biliym sevgililer günü için eşine hediye al...
aklından çıkarmış olursun başka şeyle meşgul olunca.

iyi o zaman hadi bakalım bebişin seninledir inş.
düşünmemeye çalış stres geciktirio biliosun.
sinemaya git,alışverişe git,ne biliym sevgililer günü için eşine hediye al...
aklından çıkarmış olursun başka şeyle meşgul olunca.

Kesinlikle katılıyorum canımm :26::26::KK52::KK52:

Ben deldimmm :) listemiz harıka olmuş, inşllah en kısa zamanda hamıle olarak durumlarımızın değiştiğinide goruruz :nazar:
Ne dıyecem en küçüğünüz bnm topıkte :KK33:

X