Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

midem bulandığı için yemek istemiorum çorba salata falan yiyorum sadece ek bişi yok arada bi yemek işte.ay canım halime çok şükür çok kötüler de var yediğimi çıkarmıom ben ama mide bulantısı çok kötü çıkarmak rahatlatıo.aman dilini ısır çok da dile getirme iim falan die

aman maşallah sana canım inş daha da iyi olacaksın ..
ayyy doğru dedin valla ben dillendirmeyimde nazarlanmayalım..
neyse ben artık paydos ediyorum evime gideyim görüşürz canım .
çok öptük bebişini ve seniiii :KK54::KK54::KK16:

aman maşallah sana canım inş daha da iyi olacaksın ..
Ayyy doğru dedin valla ben dillendirmeyimde nazarlanmayalım..
Neyse ben artık paydos ediyorum evime gideyim görüşürz canım .
çok öptük bebişini ve seniiii :KK54::KK54::KK16:

bizde sizi öptük iyi bakın kendinize:KK54::KK54: Görüşürz keşke bende bugün öğlene kadar çalışsam nerde akşama kadar burdayım:KK14::KK14:

ayyy yerim seniiii:KK17::KK17::KK17:
valla canım 2 yada 3 kere içtim sonra dedim adetim başlasın düzenli içerim..bebiş geldi :)
yumurtlama takibindeydim 17.yada18 gün yumoş çatladı kendiliğinden sonra dr.yarın başlayın çalışmalara dedi biz dayanamadık ogün başladık:KK17::KK17::KK17::KK17: sonra 2 daha çalışma hatta 1 eksik çalışma çünkü biz 1 gün önce başlayınca :KK1::KK1::KK1:
kuruluk oldu öyle akıntım olmadı ..adet gününden sonra olan da psikolojik hep geldi gelicek gibi wc ye gittim.
boşuklarım ve karnım da ince ince ağrı oldu
heyyyy maşallahhhhhhhhhhhhh canım benim ne sabır..
bence artık bir idrar testi yap tatlım yaa:KK34::KK34:
Tatlım artık o kadar hayal kırıklığı olduki artık sanki yapsamda çıkmıyacak yeniden hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum :KK14: Hmmm biraz benziyo belirtiler ama bakacaz artık p.tesi yaptıracam inşallah

Kızlaar merhaba uzun zaman oldu girmeyeli beni affedin.. Kendimi başka uğraşlara vurdum artık düşünmiyim diye :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Pazar günü geldi yine kırmızılar bu ay 1 yıl oldu :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: Bugün dr a gidicem yeniden artık takibe başlasın dualarınız benimle olsun lütfen hepinizi seviyorum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Tatlım artık o kadar hayal kırıklığı olduki artık sanki yapsamda çıkmıyacak yeniden hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum :KK14: Hmmm biraz benziyo belirtiler ama bakacaz artık p.tesi yaptıracam inşallah

seni çok ama çok iyi anlıyorum..
bunu bile bile her ay idrar testi yap bekle sonra ağla çok yaşadım..
ama ne kadar yapmıcam desemde testi yapardım :KK53: hadi inşallahhhh müjde bekliyorummmm:KK34::KK34:
kız zaten sen direk kalp atışı vs duyarsın bu gidişle :KK1::KK1::emir_bebek:

Kızlaar merhaba uzun zaman oldu girmeyeli beni affedin.. Kendimi başka uğraşlara vurdum artık düşünmiyim diye :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Pazar günü geldi yine kırmızılar bu ay 1 yıl oldu :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: Bugün dr a gidicem yeniden artık takibe başlasın dualarınız benimle olsun lütfen hepinizi seviyorum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sen iyi olda gerisi gelir canım..
bu yıl dolumlarında haberler iyi geliyor bu ay belki sende mucizenle geliceksin bizlere müjde vericeksin inşallahhh..
rabbim en kısa zamanda bekleyen herkeze nasip etsin:KK34:

sen iyi olda gerisi gelir canım..
bu yıl dolumlarında haberler iyi geliyor bu ay belki sende mucizenle geliceksin bizlere müjde vericeksin inşallahhh..
rabbim en kısa zamanda bekleyen herkeze nasip etsin:KK34:

İnşallah canım dr birdaha ultrasonla baktı eşimin test sonuçlarına baktı.. Engel bir durum yok dedi. Ama madem 1 yıl oldu klomene başlayalım dedi. Bugün reglimin 3. günü 5 gün 1 tane içicem 10. gün tekrar gidicem bakalım hayırlısıyla bakacak yumuşlar büyüdümü diye.. Dualarınız benimle olsun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İnşallah canım dr birdaha ultrasonla baktı eşimin test sonuçlarına baktı.. Engel bir durum yok dedi. Ama madem 1 yıl oldu klomene başlayalım dedi. Bugün reglimin 3. günü 5 gün 1 tane içicem 10. gün tekrar gidicem bakalım hayırlısıyla bakacak yumuşlar büyüdümü diye.. Dualarınız benimle olsun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

inş klomen ile bebişin gelir canım..
benim de adetin 10.yumoş yoktu nerdeyse sonra kendiliğinden gelişti 18.gün çatladı ve bebiş oldu..kalp atışlarını bekliyorum 2 hafta nasıl gecicek bilmiyorum..
sakın hemen t elaş yapma bana gelcek ay aşılama yapılacaktı kendisi geldi sıpa ..
o yüzden sakin ol emii stres yapma

inş klomen ile bebişin gelir canım..
benim de adetin 10.yumoş yoktu nerdeyse sonra kendiliğinden gelişti 18.gün çatladı ve bebiş oldu..kalp atışlarını bekliyorum 2 hafta nasıl gecicek bilmiyorum..
sakın hemen t elaş yapma bana gelcek ay aşılama yapılacaktı kendisi geldi sıpa ..
o yüzden sakin ol emii stres yapma

Sende 5 gün mü içtin canım? Benim regl 25-26 gün o yüzden 10-12 gün yumuş zamanım die tahmin ediyorum akıntımda oluyor bakalım bu sefer ne olacak..

Hayırlısı olsun canım inşallah kucağına almayıda nasip eder Allah :KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

Sende 5 gün mü içtin canım? Benim regl 25-26 gün o yüzden 10-12 gün yumuş zamanım die tahmin ediyorum akıntımda oluyor bakalım bu sefer ne olacak..

Hayırlısı olsun canım inşallah kucağına almayıda nasip eder Allah :KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

yok canım ben yeni dr.başlamıştım..
dr. bu ay doğal hali ile takip edelim gelecek ay klomen olmadı aşılama dedi (daha önce de klomen kullanmıştım)
10.günü ymurta yok dediler aha dedim anca aşılama olcak vs.kafamda hep o vardı 18.gün çatladı sonra adetim heray olduğu gibi gecikti 3.gün idrar testinde bebişi öğrendim:)
benim sol tarafımdaydı yumoş ve bana soluna yat dedi dr.tavsiyem olsun.yumoş nerdeyse o tarafa yat :KK34:

cnm üzülme ümidini de kaybetme hakkında hayırlısı neyse o olsun
10 yıl isteyipte olmayan var cnm Rabbim herkesin yardımcısı olsun
dualarımız tüm isteyenlerle :KK16::KK16::KK16::KK16:

yok canım ben yeni dr.başlamıştım..
dr. bu ay doğal hali ile takip edelim gelecek ay klomen olmadı aşılama dedi (daha önce de klomen kullanmıştım)
10.günü ymurta yok dediler aha dedim anca aşılama olcak vs.kafamda hep o vardı 18.gün çatladı sonra adetim heray olduğu gibi gecikti 3.gün idrar testinde bebişi öğrendim:)
benim sol tarafımdaydı yumoş ve bana soluna yat dedi dr.tavsiyem olsun.yumoş nerdeyse o tarafa yat :KK34:

beni doğal takip etmedi direk klomene başlayalım dedi :26::26::26::26::26::26:

Peki senin adet döngün nasıldı kaç günde bir?

Tamam yumuş ne taraftaysa o tarafa iyi oldu öğrendiğim :KK52::KK52::KK52::KK52: hehehehehe

beni doğal takip etmedi direk klomene başlayalım dedi :26::26::26::26::26::26:

Peki senin adet döngün nasıldı kaç günde bir?

Tamam yumuş ne taraftaysa o tarafa iyi oldu öğrendiğim :KK52::KK52::KK52::KK52: hehehehehe

olsun klomen falan farketmez sen dediğimi yaptaaa:KK1::KK1:
benim 28 yada 31 bazen bikaçgün önce yada sonra gelirdi canım

Ammmiiinn inşallaaahhhh

$10247277_710985678939387_3830667411746797694_n.jpg

X