Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

bende gelip gelip bakıyorum ama genelde kimse olmuyor tatlım bende yazmadan cıkıyorum

Evet ya kimse olmuyo artık burda :KK43:

biz geldikkk kızlar kesemizi gördükk şükürr :nazar::nazar::nazar:...herşey yolunda dedi doktor..
1 ay sonra görüşelim ağır kaldırma ani hareketler yapma dedi..
kanama, çok ağrın falan olursa direk gel dedi...

Dikkat et canım kendine yeğenimize iyi bak :KK54:

nerelerdeki caydin
çok şükür şimdilik bulantılar ve uyku dışında bi sıkıntımız yok

Bilmiyorum ki, kaç gündür yok,

Aman sen iyi ol, iyi bak bebişeee
:nazar::nazar::nazar:

iştee geldiimm burdayıımmm kızlar işlerim çok yoğundu kaç gündür patronda yoktu giremedim fazla nasılsınız naısl gidiyor..

İsyan123 hakkıcan yeni haberler var mı bakiim :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben geldiimm şimdi de siz yoksunuz :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ben çalışmalara başladım... ayrıca incir kürü ve havuç kürü uyguluyorum. Eşimin 3 aylık keçiboynuzu kürü bitti. bende eczaneden gidip vitamin aldım evicap ve immuneks Q10 erkekler için faydalıymış hayırlısıyla beklicez artıkk :KK52::KK52::KK52:

:KK31::KK31: topiğimizin bekçisi şeker şey seni :KK54:

E ama birinin beklemesi lazım ama dimi :KK34:

iştee geldiimm burdayıımmm kızlar işlerim çok yoğundu kaç gündür patronda yoktu giremedim fazla nasılsınız naısl gidiyor..

İsyan123 hakkıcan yeni haberler var mı bakiim :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben geldiimm şimdi de siz yoksunuz :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ben çalışmalara başladım... ayrıca incir kürü ve havuç kürü uyguluyorum. Eşimin 3 aylık keçiboynuzu kürü bitti. bende eczaneden gidip vitamin aldım evicap ve immuneks Q10 erkekler için faydalıymış hayırlısıyla beklicez artıkk :KK52::KK52::KK52:

Nerdesin sen caydin hanımcım :KK1:
evicap neye iyi geliyordu ya duymuştum, ya biz kürleri bıraktık daha doğrusu kolayına kaçtık galiba ama bu ay bol bol havuç yedim havuç suyu içtim, incir yedim.bol çalışma yaptık:KK19: ama son 3 gündür acayip bir grip halindeyim çalışmalar aksadı.

E ama birinin beklemesi lazım ama dimi :KK34:

Nerdesin sen caydin hanımcım :KK1:
evicap neye iyi geliyordu ya duymuştum, ya biz kürleri bıraktık daha doğrusu kolayına kaçtık galiba ama bu ay bol bol havuç yedim havuç suyu içtim, incir yedim.bol çalışma yaptık:KK19: ama son 3 gündür acayip bir grip halindeyim çalışmalar aksadı.

İşler fena yoğundu canım gümrükten ürün falan çekildi...

Spoşlara iyi geliyormuş bakalım içsin sonra dr a gidecek belli olur :KK9::KK9::KK9: Kısmet canım hayırlısıysa yesende yarar :KK34::KK34: Yumuş zamanın geçtiyse aksaya bilir çalışmalar geçmediyse devam :KK52::KK52::KK52:

Spoşlara iyi geliyormuş bakalım içsin sonra dr a gidecek belli olur :KK9::KK9::KK9: Kısmet canım hayırlısıysa yesende yarar :KK34::KK34: Yumuş zamanın geçtiyse aksaya bilir çalışmalar geçmediyse devam :KK52::KK52::KK52:

Yumoş geçti canım, 18 bat tarihim galiba, bu arada dün bende hafif kanlı akıntı geldi ama bugün yok şimdide kendi kendime umutlandım yerleşme kanamasıdır diye. ya her ay kendimi umutlandıracak birley buluyorum sonrada hayal kırıklığı yaşıyorum.Kendime çok kızıyorum ama elimde değil hatta dün gittim test aldım bak bak akla bak.:KK1: daha hastalanmama 7-8 gün var bide.. ne sabırsızım ya ama yapmadım bekletiom.

İnşallah iyi gelir canım Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.senin ki içsin olmazsa ben benimkinede alırım :KK1::KK1:

Yumoş geçti canım, 18 bat tarihim galiba, bu arada dün bende hafif kanlı akıntı geldi ama bugün yok şimdide kendi kendime umutlandım yerleşme kanamasıdır diye. ya her ay kendimi umutlandıracak birley buluyorum sonrada hayal kırıklığı yaşıyorum.Kendime çok kızıyorum ama elimde değil hatta dün gittim test aldım bak bak akla bak.:KK1: daha hastalanmama 7-8 gün var bide.. ne sabırsızım ya ama yapmadım bekletiom.

Haydi hayırlısı canım umarım bu sefer umutlarımız boşa çıkmaz hepimiz hamiş kalırızz... Ayyy az kalmışş hadi bakalım fazla düşünme zaman geçmezz

İnşallah iyi gelir canım Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.senin ki içsin olmazsa ben benimkinede alırım :KK1::KK1:

Amiiinn inşallahh :KK52::KK52::KK52::KK52:

X