Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

yemek yok hep kaynatip suyunu iciyoz.daha sonra adet bitince havuc incir ayri ayri kaynat ilidiktan sonra karistir bardak bardak ic

çok tşk ederim..bu ay kısmet se yapıcam adet belirtilerim başladı bu hafta gelir :44: prolaktinim sınırda.incirde yükseltiyor diyorlar o yüzden biraz tedirginim..inş vesile olur bizde bebişimize kavuşuruz:emir_bebek::emir_bebek:

çok tşk ederim..bu ay kısmet se yapıcam adet belirtilerim başladı bu hafta gelir :44: prolaktinim sınırda.incirde yükseltiyor diyorlar o yüzden biraz tedirginim..inş vesile olur bizde bebişimize kavuşuruz:emir_bebek::emir_bebek:[/Q

Nee incir prolaktini yükseltiyor muymuş, benimki zaten yüksekti bir de bu ay hep incir yedim, offf ya ay bu ay hamile kalayım ya..

Kızlar şırınga yöntemini bilan varmı ve baska yöntemler hamilelik bize ne zaman görünücek acaba

çok tşk ederim..bu ay kısmet se yapıcam adet belirtilerim başladı bu hafta gelir :44: prolaktinim sınırda.incirde yükseltiyor diyorlar o yüzden biraz tedirginim..inş vesile olur bizde bebişimize kavuşuruz:emir_bebek::emir_bebek:[/Q

Nee incir prolaktini yükseltiyor muymuş, benimki zaten yüksekti bir de bu ay hep incir yedim, offf ya ay bu ay hamile kalayım ya..

EVET CANIM.BUNU İBRAHİM SARAÇOĞLU SIKÇA SÖYLÜYOR...İNŞALLAH CANIM İNŞ MÜJDENİ PAYLAŞIRSIN SENDE:KK49::KK49:

Kızlar şırınga yöntemini bilan varmı ve baska yöntemler hamilelik bize ne zaman görünücek acaba

O ne ben şimdi senden duydum:44:

mide bulantılarım başladı bu yüzden bayağı kötüyüm cnm
yemekte yiyemiyorum uyumayı çok seviyorum :KK14::KK14::KK14: ama çalışıyorum :KK14::KK14::KK14:

Çalışmanın kötü yanı işte
:KK1: Canım seninki hakkıcan ayşecan olmasın genelde kız bebekler bulantı yaparmış tabi ne kadar doğru tartışılır.

EVET CANIM.BUNU İBRAHİM SARAÇOĞLU SIKÇA SÖYLÜYOR...İNŞALLAH CANIM İNŞ MÜJDENİ PAYLAŞIRSIN SENDE:KK49::KK49:

İnşallah canım inşallah...İsteyen herkes paylaşır umarım, bu arada şu incir meselesini duyduğum iyi oldu

:KK1: Canım seninki hakkıcan ayşecan olmasın genelde kız bebekler bulantı yaparmış tabi ne kadar doğru tartışılır.

İnşallah canım inşallah...İsteyen herkes paylaşır umarım, bu arada şu incir meselesini duyduğum iyi oldu

yok kız ayşecan olur mu olsa olsa ayşenur olur :KK1::KK1::KK1:
tüm tanıdıklarda erkek diyor bakalım onu öğrenmeye çok var daha

bende denemedım iğne şırıngasıyla deneyenlerde poztif olduğunu duydum bilan varmı?? :)

yok kız ayşecan olur mu olsa olsa ayşenur olur :KK1::KK1::KK1:
tüm tanıdıklarda erkek diyor bakalım onu öğrenmeye çok var daha

:KK1::KK1:Heheee doğru ayşecan olmaz.

Günaydın kızlar, dün hafif kanlı akıntı geldi bende, e ben de bu durumda yine umutlandım yerleşme kanamasıdır diye, off umutlanmak istemiyorum ama elimde değil ya.

biz geldikkk kızlar kesemizi gördükk şükürr :nazar::nazar::nazar:...herşey yolunda dedi doktor..
1 ay sonra görüşelim ağır kaldırma ani hareketler yapma dedi..
kanama, çok ağrın falan olursa direk gel dedi...

X