Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

amin canım aminnnn rabbim herkese hayırlısını versinn.

:nazar::nazar::nazar::nazar: bi hamişimiz dahamı varmışşşşş :KK9::KK9::KK9::KK9: çooooooooooook sevindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..bizlerdende duanı eksik etme:KK54::KK54:

hımmmmtşk ederim :KK54:önceleri yicez peki sayısı varmı ? bikaçtane kafimidir? sonrada incirle havucu birlikte kaynatıp içiyoruz :KK42: doğru anladım değilmi..
faydasını görenden iyi ce öğrenmeye çalışıyorum ki fayda görelimmm

çooooooooooook geçmiş olsun..dikkat et yorma kendini taze annecikkkk:KK16:

Aminnnnnnnn saol canimmmm

ayyy çok sevindim hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.darısı başımıza inşallah. benimde dün yumurtalarım toplandı tüp bebek için pazar günü transfer günü belli olacak dua edin benimde bu sefer tutsun. aşılamam tutmamıştı

kız ben hamile değilim başka bir arkadasımız hamile ama inş istediklerin olurdu sende hamile kalırsın hayırlısıyla tatlım

:nazar::nazar::nazar::nazar: bi hamişimiz dahamı varmışşşşş :KK9::KK9::KK9::KK9: çooooooooooook sevindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..bizlerdende duanı eksik etme:KK54::KK54:

hımmmmtşk ederim :KK54:önceleri yicez peki sayısı varmı ? bikaçtane kafimidir? sonrada incirle havucu birlikte kaynatıp içiyoruz :KK42: doğru anladım değilmi..
faydasını görenden iyi ce öğrenmeye çalışıyorum ki fayda görelimmm

çooooooooooook geçmiş olsun..dikkat et yorma kendini taze annecikkkk:KK16:

yemek yok hep kaynatip suyunu iciyoz.daha sonra adet bitince havuc incir ayri ayri kaynat ilidiktan sonra karistir bardak bardak ic

Günaydınnnnnnn hamile kalmak için can atan ve hamiş olan hanımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Haydi bakalım yeni haftaya bebek haberleri ile başlayalımmm inş..

günaydın hanımlarrrrrr ilacımı içmeye devam ediyorum son iki gün kaldı bitmesine sonra adet olmamı beklicem artık karnım şiştikçe şişyor

X