Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

kızlar kk da tüm bebek isteyen arkadaşlarım için 707 YA VARİS çektimm...sizlerde birer aminn deyinn güzellerimmmm...İNŞ ettiğim ilk dua hemen kabul olurrr :KK16::KK16:

anammmmmm sen hamile oldunu bilmeden hamile olmak için o kadar hayal kurarken taaaaa 1 aydan beri megersem hamileymişssin ne güzell yaaaa o bir aydan beri megersem seninleymiş :KK31:

evet canım benim mercimek mercimek olma yolundaymış daha teyzesiii :KK9::KK9:

evet canım benim mercimek mercimek olma yolundaymış daha teyzesiii :KK9::KK9:

acaba ilk canın ne aşerecek cok merak ediyorum kendini yorma kuzum tamam sakın kendine cok dikkat et kimsenin sözüne bakma cok su içki cok sütün olsun kuzum benim benim teyzemin kızı ebe o sölemişti sütü en cok süt yapıyomus

acaba ilk canın ne aşerecek cok merak ediyorum kendini yorma kuzum tamam sakın kendine cok dikkat et kimsenin sözüne bakma cok su içki cok sütün olsun kuzum benim benim teyzemin kızı ebe o sölemişti sütü en cok süt yapıyomus

tamam canım içerimmm... bakalım ne aşercemmm..
ma çok fena başım dönüyor 2 gündürrr :KK35::KK35:
Annnaa erken döllenmemi kıss nasıl 4 haftalık oluyoo... Klomen içmesende olacakmıymış yanii :26::26:

canım adet başlangıcından itibaren sayılıyor bebeğin haftaso ondan..yoksa daha 2 haftalık anca var...

Kıss akıntın arttı mI? Göğüslerin acıyomu hala? ağzında tat var mı :KK9::KK9::KK9:

dur sayayım hepsini...
kasık ağrım var çift taraflı..
acayip gazım var..resmen gaz sancısı çekiyorum burkuluyor böle..kabız oldummm...
akıntımm hiç yok diyebilirimmm..
göğüs uçlarım hala acıyor canım..
başım dönüyor 2 gündür..
ağzımda acı macı yok...

tamam canım içerimmm... bakalım ne aşercemmm..
ma çok fena başım dönüyor 2 gündürrr :KK35::KK35:

canım adet başlangıcından itibaren sayılıyor bebeğin haftaso ondan..yoksa daha 2 haftalık anca var...

Hııımmm doğruu :26::26::26:

dur sayayım hepsini...
acayip gazım var..resmen gaz sancısı çekiyorum burkuluyor böle..kabız oldummm...
başım dönüyor 2 gündür..
ağzımda acı macı yok...
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

dur sayayım hepsini...
başım dönüyor 2 gündür..
ağzımda acı macı yok...

ya sana bişey sorucam hastane sonuclarını nasıl gördün wepten bende bakıcam ama bir türlü bulamıyorum e postanamı gönderiyorlar

canımmmmmmmmmmmmmmmmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallahh..
hayırlı bi bebiş olsun hadi bakalım sırayı savdın :KK34::KK34: şimdi bizlerde sıra duanı eksik etme..
:KK64::KK64::KK64::KK64::119::119::119::119::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X