Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Bende çok yaptım yaptım sonuç hala böyleyim olduktan sonra ona buna bakmıyo valla... Keşke yapsaydın 15 günü tamamla bence iyice temizlensin o kadar içmişsin :KK9::KK9::KK9:

Yaklaştıda tık yok bende her zamanki gibiyim :KK31::KK31:

ben havuç suyu içtim bu ay öneririm kuzucummm

Bu ay düşünüyorum canım incir kürü yaptım şimdi ara verdim... 2. tura başlayınce havuç ta eklicem eşimede evicap 400 ve imuneks Q10 alıcam.. Duyan var mı ilaçları?
doktora git yanınada birde klomen ekleyin bence kuzucumm

bende çok yaptım yaptım sonuç hala böyleyim olduktan sonra ona buna bakmıyo valla... Keşke yapsaydın 15 günü tamamla bence iyice temizlensin o kadar içmişsin :KK9::KK9::KK9:

Yaklaştıda tık yok bende her zamanki gibiyim :KK31::KK31:

haklısın ama sen yumurtlasanda eşinde bi gelişme varmı? Yanlış hatırlamıyorum değilmi?
öyle olacaksa oluyor ama inş bizlerde sevinicez rabbim çok bekletmeden bizimde mucizelerimizi verir
haklısın da annemde mevlüd vardı telaş koşturma derken kaldı pazar sabahta kahvaltıda misafir vs derken dün akşam diyorum bi eksiklik var sonra dank etti ama geçtiii perşembeye kadar yapmam gerekirdi ..olurmu ki yapsam..

Caydincim bişey sorcam sanaa
ben soğanın kahverengi kabuğunu tamamen soyuyorum doğrumu?
Birde annem kabuklu yapman lazım dedi .yanlışmı yaptım acep:KK53::KK53::KK53::18::18:

haklısın ama sen yumurtlasanda eşinde bi gelişme varmı? Yanlış hatırlamıyorum değilmi?
öyle olacaksa oluyor ama inş bizlerde sevinicez rabbim çok bekletmeden bizimde mucizelerimizi verir
haklısın da annemde mevlüd vardı telaş koşturma derken kaldı pazar sabahta kahvaltıda misafir vs derken dün akşam diyorum bi eksiklik var sonra dank etti ama geçtiii perşembeye kadar yapmam gerekirdi ..olurmu ki yapsam..

Caydincim bişey sorcam sanaa
ben soğanın kahverengi kabuğunu tamamen soyuyorum doğrumu?
Birde annem kabuklu yapman lazım dedi .yanlışmı yaptım acep:KK53::KK53::KK53::18::18:

Olsun canım 2 gün yapmadıysan 2 gün fazla yaparsın bence olur.. Kahve rengi kabuğu ile dış zarını soyun diyor İ.Saraçoğlu.... 4 e veya 6 ya bölüyorsun...
Benim Eşimde sorun var sanım hem sayıda hem hızda sınırlarda... Nisanda gidecek bakalım işleri de yoğun olduğu için sık sık gidemiyor.. Bu ilaçları da bana sayısı düşük olan bi arkadaşım verdi ona da dr vermiş bari kullansında öyle gitsin dr a

olsun canım 2 gün yapmadıysan 2 gün fazla yaparsın bence olur.. Kahve rengi kabuğu ile dış zarını soyun diyor i.saraçoğlu.... 4 e veya 6 ya bölüyorsun...
Benim eşimde sorun var sanım hem sayıda hem hızda sınırlarda... Nisanda gidecek bakalım işleri de yoğun olduğu için sık sık gidemiyor.. Bu ilaçları da bana sayısı düşük olan bi arkadaşım verdi ona da dr vermiş bari kullansında öyle gitsin dr a

yapayım artık allah yardımcımız olsun...
Bende beyaz hali ile kaynatıyorum ozaman sorun yok doğru yaptım..
Hee tamam ama eşin ürolog dr.mutlaka gitsin elle muayene olsun..bize de test yaptırdılar normal dediler boş yere 5 ayımız gitti dr.muayene edince varikosel dedi

bende bunları çok duydum hatta bi ara eşime klomen alsammı dedim de dr.sordum sakınnnnnnnnnnn dedi ters teper sonra daha çok uğraşırsın dr.testlerine göre ilacını belirler içer dedi o yüzden sende istersen alma hee sonuçta vitamin ama sen bilirsin bebemmm

yapayım artık allah yardımcımız olsun...
Bende beyaz hali ile kaynatıyorum ozaman sorun yok doğru yaptım..
Hee tamam ama eşin ürolog dr.mutlaka gitsin elle muayene olsun..bize de test yaptırdılar normal dediler boş yere 5 ayımız gitti dr.muayene edince varikosel dedi

bende bunları çok duydum hatta bi ara eşime klomen alsammı dedim de dr.sordum sakınnnnnnnnnnn dedi ters teper sonra daha çok uğraşırsın dr.testlerine göre ilacını belirler içer dedi o yüzden sende istersen alma hee sonuçta vitamin ama sen bilirsin bebemmm

Klomeni şimdi bende araştırdım kadın da erkekte kullanıyormuş ama troit problemi olanlar kullanmasın diyor eşimde de troit var.. Benim alacaklarım sadece vitamin canım bi etkisi olacağını zannetmem :26::26::26:

kızlar hepsini anlatıyorumm..
klomen kullandım bu ay biliyorsunuzz..
şimdi adetin 3. günü klomene başladım günde 2 kere 5 gün kullandım...
adetimin yaklaşık 10. günü ben hergün akşam havuç suyu içtim ( 2 havuzu bir çezveye 3-4 parçaya böldüm kaynar suyun içine attım..15 dk kaynattım ve ılıyınca içtim..bunu yaklaşık 6-7 gün yaptım..günde bir tanede incir yemeye çalıştım ama hergün yemedim...
adetimin 14-15. günü çok ağrı çektimmm..16. gününden itibaren göğüs ucu acım başladı.. 16. günde duphastona başladım...10 gün içecektim ama ben 15. gün unutunca 9 gün içtim 25. gün bıraktım..
16. günden bu yana göğüs ucu acım var..
21. gün progesteron testi yaptrdım 42 çıktı..
23. gün adet ağrısı başladı aha dedim erkenden gelcek..akşamda peçeteye çok az kan geldi..aha dedim erkenden adet oluyorummm...
sonra tek bir pembe kandan sonra birşey daha gelmedi...
24. gün çok ağrım oldu resmen adet olcaktımmm ama gelmiyordu..
25. gün sabah idrar testi yaptm silik çizgi çıktı..sonra kan verdim 17 çıktı...
ve hala hafif ağrım var ve adet olcak gibiyimmm...
tüm deyatları yazdım hepinize yardımı olur inşşş

Gözünaydın çok sevindim... Darısı bizim başımıza

kızlarrrr bişey sorcammm
buay ilk kez ovus.testi kullanıyorum
bugün 17.günüm artık yumoşlar geçmiştir dedim içecek sınırlaması yapmadan öğlen test yaptım çift çizgi çıktı şimdiye kadar ilk kezbu kadar koyu..
geçmi yumurtluyormuşum yani?
birde dün akşam çalışma oldu bu akşamdamı olacak ?

hayır canım çift çizginin öncesi ve sonrası günü olması gerekiyomuş...

klomeni şimdi bende araştırdım kadın da erkekte kullanıyormuş ama troit problemi olanlar kullanmasın diyor eşimde de troit var.. Benim alacaklarım sadece vitamin canım bi etkisi olacağını zannetmem :26::26::26:

evet canım o yüzden dedim..haklısın vitamin sonuçta ama biran önce dr.gitsin bence eşin vakit nakittir misali

o zaman bu akşam çalışmayalım mı? Dün akşam çalışma vardı bide yarın akşammı yapsakk..
Bu ne arkadaş yaaa hale bakk :KK53::KK53: :KK1::KK1:

ahahahha aynen yaaa diyorum bende kendimi yeni gelin gibi hissediyorum :KK1: ya normalde bu sitede ve doktorların dediklerini yazıyorum ben sana..gün aşırı yani 1 gün ara vererek olması gerekiyomuş sperm kalitesi için..
bir de çift çizgi çıkması yumurtladığını gösteriyo...ertesi gün silikleşirse yumurtaların serbest bırakıldığını yani döllenmeye hazır hale geldiğini gösteriyomuş..o yüzden çift çizginin ertesi gününü kaçırma mutlaka...
yorgun değilseniz bugünde yarında olsun çalışma bence..çünkü benim bir arkadşaım yum. döneminde 5 gün üstüste ilişkiyle hamile kalmış...
yani son olarak Allah ol dedi mi oluyo öyle kaliteymiş şuymuş buymuş gfarketmiyo bence...
ha bir de doktor bana dediki bebek için diye düşünerek ilşkiye girmek bile bebek oluşmasını engelelr kafana takma dedi..
ama gelde takma kolaysa...

ahahahha aynen yaaa diyorum bende kendimi yeni gelin gibi hissediyorum :KK1: Ya normalde bu sitede ve doktorların dediklerini yazıyorum ben sana..gün aşırı yani 1 gün ara vererek olması gerekiyomuş sperm kalitesi için..
Bir de çift çizgi çıkması yumurtladığını gösteriyo...ertesi gün silikleşirse yumurtaların serbest bırakıldığını yani döllenmeye hazır hale geldiğini gösteriyomuş..o yüzden çift çizginin ertesi gününü kaçırma mutlaka...
Yorgun değilseniz bugünde yarında olsun çalışma bence..çünkü benim bir arkadşaım yum. Döneminde 5 gün üstüste ilişkiyle hamile kalmış...
Yani son olarak allah ol dedi mi oluyo öyle kaliteymiş şuymuş buymuş gfarketmiyo bence...
Ha bir de doktor bana dediki bebek için diye düşünerek ilşkiye girmek bile bebek oluşmasını engelelr kafana takma dedi..
Ama gelde takma kolaysa...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK33: Sen ne zamandır bebiş denemelerini yapıyorsunnnn..ayy ayyy millet bikere ile kalır biz çalış allah çalışş ama yooookkkk
evettte biyandanda acep kaçarmı o vakit diyorum ..şimdi test çift çzigi çıktı yaa eşime diyorum iyi beslen akşama çalışma var tamam diyor kıyamam ..eşimde varikosel ameliyatı oldu bu ayın ortasında tahlil yaptırcaz inş herşey yolundadır
bilgiler için tşk ederim tatlım..
Ben geçen ay progesteron testi yaptırdım yerlerde idi yumoşlar bu ay ilk kez ovs.testi kullanıyorum bakalım ne olacak..bizde
ilk dönemlerde bebiş için ilk çalışmada olmuştu gülmekten çalışamamıştık şimdi o an değil ama bitince bende ampüller yanıyor yinee :KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK33: Sen ne zamandır bebiş denemelerini yapıyorsunnnn..ayy ayyy millet bikere ile kalır biz çalış allah çalışş ama yooookkkk
evettte biyandanda acep kaçarmı o vakit diyorum ..şimdi test çift çzigi çıktı yaa eşime diyorum iyi beslen akşama çalışma var tamam diyor kıyamam ..eşimde varikosel ameliyatı oldu bu ayın ortasında tahlil yaptırcaz inş herşey yolundadır
bilgiler için tşk ederim tatlım..
Ben geçen ay progesteron testi yaptırdım yerlerde idi yumoşlar bu ay ilk kez ovs.testi kullanıyorum bakalım ne olacak..bizde
ilk dönemlerde bebiş için ilk çalışmada olmuştu gülmekten çalışamamıştık şimdi o an değil ama bitince bende ampüller yanıyor yinee :KK1::KK1::KK1::KK1:

hahaha haklısın valla millet tek atışta hamile kalıyo..neyse vardır bi zamanı diye bekliyorum bende...etrafımda "bebek istemiyorum hiç düşünmüyorum" diyen herkes hamile kaldı...ben 11 aylık evliyim hep istiyodum ama ertelemek zorunda kaldık eşimin işlerinden dolayı..iki aydır başladık bizde bakalım..daha yeni ama çalışmalara başlayınca psikolojikman vücudun dengesi bozuluyo...kaç aydır başıma gelmeyen şeyler oluyo ağrılar sızılar falan...bende dünden hazırım tabi belirti sanıyorum hep..halbuki kendimizi bi rahat bıraksak daha iyi olucak..

hahaha haklısın valla millet tek atışta hamile kalıyo..neyse vardır bi zamanı diye bekliyorum bende...etrafımda "bebek istemiyorum hiç düşünmüyorum" diyen herkes hamile kaldı...ben 11 aylık evliyim hep istiyodum ama ertelemek zorunda kaldık eşimin işlerinden dolayı..iki aydır başladık bizde bakalım..daha yeni ama çalışmalara başlayınca psikolojikman vücudun dengesi bozuluyo...kaç aydır başıma gelmeyen şeyler oluyo ağrılar sızılar falan...bende dünden hazırım tabi belirti sanıyorum hep..halbuki kendimizi bi rahat bıraksak daha iyi olucak..

oooo sen daha taze çalışmalardasın bende 6 ay sonrası çalıştık ama 10 aydır bebişimiz gelmedi:KK43::KK43::KK43:
Aynen öyle benimle evlenen ya doğurdu ya hamile ama biz beklemedeyiz bu ay soğan suyu denedim hazırda hayıt suyu var aldım ama içmedim ev aktar gibi valla :)boş yere klomen ve çatlatma iğnesi yapıldı vs vs
ammada kafanı şişirdim yahu :KK53: Aynen şimdiye kadar yaşamadığın bir sürü adet belirtilerin oluyo resmen buluyosun yaa onları ..ne zaman adet tarihin inş bu ay müjdeni verirsin canım sende :KK49:

X