Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

hee doğrudur kuzucummmm...hastanede çalışınca iyi oluyor her işimi hemen yapıyorummm :KK9::KK9:

isyancım gözün aydın cnm sonunda gelmiş bebişin allah eli ayağı düzgün nur topu gibi bi, rvlat nasip eetsin sana bnm durumlar karışık hsg çektirdim temiz çıktı eşimn spermleri normal hızınd abirazcıkkkk sorun varmış dr bir daha ki ay aşılama dedi adet söktürücü kullanıyorum suan aşılamayla tutar inşallhhhhh

canımmmmmmmmmmmmmmmmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallahh..
hayırlı bi bebiş olsun hadi bakalım sırayı savdın :KK34::KK34: şimdi bizlerde sıra duanı eksik etme..
:KK64::KK64::KK64::KK64::119::119::119::119::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

dua etmeye başladımm bile canımmm..inş en yakın zamanda sizede nasip olurrr aminnnn...

daha şimdi o ulturosonda gözükmez anca 8 haftalıkken gözükür :KK31:

hımm canım ama ben haftaya gideyim bakalım ne dicek doktorumm...

isyancım gözün aydın cnm sonunda gelmiş bebişin allah eli ayağı düzgün nur topu gibi bi, rvlat nasip eetsin sana bnm durumlar karışık hsg çektirdim temiz çıktı eşimn spermleri normal hızınd abirazcıkkkk sorun varmış dr bir daha ki ay aşılama dedi adet söktürücü kullanıyorum suan aşılamayla tutar inşallhhhhh

aminn canım inş..
bak kuzum shg normal çıkmış..
sen klomen falan kullandınmu aşılama için erken değilmi

dua etmeye başladımm bile canımmm..inş en yakın zamanda sizede nasip olurrr aminnnn...

hımm canım ama ben haftaya gideyim bakalım ne dicek doktorumm...

aminn canım inş..
bak kuzum shg normal çıkmış..
sen klomen falan kullandınmu aşılama için erken değilmi

klomen kullandım iğnede kullandım herşey normal gidiyo büyüyo kendinden çatlıyo ama tutmuyo eşimn hızından galiba erişemiyo bnm kuzucuklarım yollarda telef oluyolar dr fazla yormayalım sizi dedi ben aşılamann olucağından umutluyum dedi adetimi bakliyorum inşallh dua ette ikizlerim olsun olmuşken ikiz olsun demi eşine söyledinmi mutlu haberi

selam kızlar bende burda sizlerle olmak istiyorum
burda muhabbet çok güzel:KK16:

gel dadlım gellllll bugün bir hamişimiz daha oldu darısı isteyenlerin başcagızlarına artık :KK31:
aminnn inşallah canım benim hepimiz birgün anne olucaz inşallah
isyan için çok sevindim
hatta telde konuşurken onada demiştim inşallah benden önce hamile kalırsın diye
rabbim bizede nasip etsin bu duyguyu:emir_bebek:

aminnn inşallah canım benim hepimiz birgün anne olucaz inşallah
isyan için çok sevindim
hatta telde konuşurken onada demiştim inşallah benden önce hamile kalırsın diye
rabbim bizede nasip etsin bu duyguyu:emir_bebek:

ben bir düşükten sonra umudum kırılmıstı 9 ay sonra ancak topladım kendimi eşimle kesin kararlaştırdık cocuk istiyoruz artık diye bakalım yeni yeni bebek için uraşıyo desem aslında daha doru olur önceden de istiyoduk ama hayat işe işten gücten cok fazla üstünde durmuyorduk evliliğimizde oldu artık evde bir küçük ayak olsun istiyorum :emir_bebek:

ben bir düşükten sonra umudum kırılmıstı 9 ay sonra ancak topladım kendimi eşimle kesin kararlaştırdık cocuk istiyoruz artık diye bakalım yeni yeni bebek için uraşıyo desem aslında daha doru olur önceden de istiyoduk ama hayat işe işten gücten cok fazla üstünde durmuyorduk evliliğimizde oldu artık evde bir küçük ayak olsun istiyorum :emir_bebek:
aynen canım biz evlendik ilk 6 ay önemsemedik
sonra bazı sebeplerden 3 ayda ayrı kaldık
aklı başında 7 aydır istiyoruz
6 aydır da tedavi görüyorum
3 ay ebeye gittim 3 aydır da doktora gidiyorum.
ameliyat oldum tüpüm açıldı kistim alındı
ama şimdi de pko var bende malesef:KK14::KK14::KK14:

kız nerelerdesin giriyorum hiç denk gelmiyorum sana diyet ne durumda bana bir dahaki ay aşılama yolu gözüküyo cnm heyecan bastı şimdiden
canım diyeti bozmuştum geçen hafta dün yine başladım iyi gidiyo
geçen hafta pek girmedim ben
bi sıkıntı yoktu ama moralim çok bozuktu hiç bişey yapasım gelmiyordu
bu hafta iyiyim şükür

geçen cuma doktora gittim
kan testi verdim adetim 15 gündür geçiyordu
kan testi negatif çıktı adet söktürücü kullanıyorum adetin 3. günü gidicem işte bakalım ne diyecek doktor
adetinde geleceği yok sanki sinir oluyorum

aynen canım biz evlendik ilk 6 ay önemsemedik
sonra bazı sebeplerden 3 ayda ayrı kaldık
aklı başında 7 aydır istiyoruz
6 aydır da tedavi görüyorum
3 ay ebeye gittim 3 aydır da doktora gidiyorum.
ameliyat oldum tüpüm açıldı kistim alındı
ama şimdi de pko var bende malesef:KK14::KK14::KK14:

ama sonucta sana kimse kısırsın hayatta hamile kalamassın demiyor böyle strese girip boşuna kendini hırpalıyorsun neden olmasın ki şimdi hersey okadar geliştiki erkegi bile hamile bıraktırdılar sen düşün yani kötü düşünüp kendni strese bsuna sokuyorsun tatlım :KK31:

canım diyeti bozmuştum geçen hafta dün yine başladım iyi gidiyo
geçen hafta pek girmedim ben
bi sıkıntı yoktu ama moralim çok bozuktu hiç bişey yapasım gelmiyordu
bu hafta iyiyim şükür

iyi cnm valla bende bir kilo verdiydim geçen hafta bu hafta harap çok kaçırdım sanırım morelin nie bozuldu kuşum

ama sonucta sana kimse kısırsın hayatta hamile kalamassın demiyor böyle strese girip boşuna kendini hırpalıyorsun neden olmasın ki şimdi hersey okadar geliştiki erkegi bile hamile bıraktırdılar sen düşün yani kötü düşünüp kendni strese bsuna sokuyorsun tatlım :KK31:
seni çok seviyorum canım yaa çok pozitifsin senle konuşunca rahatlıyor insan
haklısın bende çevre baskısı falan da yok
aileler herkes gayet anlayışlı sormuyolar bile bebiş var mı diye üzülmeyeyim diye
eşim desen oda moral verir hep bana
ama ben uyuzluk yapıyorum işte

kan testi negatif çıktı adet söktürücü kullanıyorum adetin 3. günü gidicem işte bakalım ne diyecek doktor

şekerim bende düzensiz adetten şikayetciyim tam tamına suanda 3 bucuk aydan beri adet olamadım sen düşün yarın devlet izmir tepecik hastanesinenden randevu aldım netten 9 50 de mehmet isminde bi doktordan ilk defa gidicem bakalım banada mutlaka adet söktürücü verir sonrada ya progestan yada klomen verir tatlım ama bakallım konusucam karnım o kadar şiştiki

al bendende o kadar cnm 24 adet olmamm gerekiyodu olmadım adet söktürücü kullanıyorum şuan 3 günü iğnelere başlıycam gene ama bu sefer gelicek inşalh bebişim

iyi cnm valla bende bir kilo verdiydim geçen hafta bu hafta harap çok kaçırdım sanırım morelin nie bozuldu kuşum
sen zaten fıstık gibisin takma kilonu
ne bileyim canım yaa bebiş olmuyo diye herhalde
arada böyle uyandığım oluyo mutsuz ümitsiz falan
aşılama yaptıracaksın demek
sen pkoluydun demi canım

klomen kullandım iğnede kullandım herşey normal gidiyo büyüyo kendinden çatlıyo ama tutmuyo eşimn hızından galiba erişemiyo bnm kuzucuklarım yollarda telef oluyolar dr fazla yormayalım sizi dedi ben aşılamann olucağından umutluyum dedi adetimi bakliyorum inşallh dua ette ikizlerim olsun olmuşken ikiz olsun demi eşine söyledinmi mutlu haberi

inşş canım inşş tutunsunda ikiz olsunn inş..aşılamada şans daha yüksek tabiki canm...
herşey güzel olcak inşşş

selam kızlar bende burda sizlerle olmak istiyorum
burda muhabbet çok güzel:KK16:

hoşgeldin tatlım bana uğurlu geldi burası inş sanada gelirrr:KK16::KK16:

şekerim bende düzensiz adetten şikayetciyim tam tamına suanda 3 bucuk aydan beri adet olamadım sen düşün yarın devlet izmir tepecik hastanesinenden randevu aldım netten 9 50 de mehmet isminde bi doktordan ilk defa gidicem bakalım banada mutlaka adet söktürücü verir sonrada ya progestan yada klomen verir tatlım ama bakallım konusucam karnım o kadar şiştiki
aynen benim tedavimde öyle olacak sanırım
adet söktürücü bitti bitecek ama tık yok
adet olamıyorum önceleri böyle değildi ama 2,3 aydır adet olamıyorum
20,25 gün gecikiyo malesef
benim tahminime görede
hormonlarıma bakacak
bide şey dedi doktor yumurtalarına bakıcaz falan
banada klomen vericek bence

cnm dr gitmek için çok geç kalmışsın 3 aydan beri adet olmamışsın iki ay bebiş için boşa gitmiş inşallh kist filan yoktur

X