Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

oooo sen daha taze çalışmalardasın bende 6 ay sonrası çalıştık ama 10 aydır bebişimiz gelmedi:KK43::KK43::KK43:
Aynen öyle benimle evlenen ya doğurdu ya hamile ama biz beklemedeyiz bu ay soğan suyu denedim hazırda hayıt suyu var aldım ama içmedim ev aktar gibi valla :)boş yere klomen ve çatlatma iğnesi yapıldı vs vs
ammada kafanı şişirdim yahu :KK53: Aynen şimdiye kadar yaşamadığın bir sürü adet belirtilerin oluyo resmen buluyosun yaa onları ..ne zaman adet tarihin inş bu ay müjdeni verirsin canım sende :KK49:

yok canım estf. konuşmak için giriyoruz buraya zaten etrafımda bu konuları konuşabileceğim biri yok malesef benimde..ben almıyorum aktardan falan bişey..alsam yapmıycam çünkü biliyorum kendimi :KK1: 11 mart benim bat..inşallah hep birlikte veririz bu müjdeleri :KK16:

yok canım estf. Konuşmak için giriyoruz buraya zaten etrafımda bu konuları konuşabileceğim biri yok malesef benimde..ben almıyorum aktardan falan bişey..alsam yapmıycam çünkü biliyorum kendimi :KK1: 11 mart benim bat..inşallah hep birlikte veririz bu müjdeleri :KK16:

dayanamıyorum :KK1::KK1: Alıyorum eşimde bırak diyo bu sefer yüzüm düşünce al hadi diyo :KK1::KK1:
Aynen öyle zaten soran olursa yeni düğün yaptık bocumuz var diyorum kısmetse istiyoruz yeni yeni diyorum :KK53::KK53:
Aminnnnnnnnnnnnn inş bende senden bikaç gün sonra olurum yada inş olmam ..

dayanamıyorum :KK1::KK1: Alıyorum eşimde bırak diyo bu sefer yüzüm düşünce al hadi diyo :KK1::KK1:
Aynen öyle zaten soran olursa yeni düğün yaptık bocumuz var diyorum kısmetse istiyoruz yeni yeni diyorum :KK53::KK53:
Aminnnnnnnnnnnnn inş bende senden bikaç gün sonra olurum yada inş olmam ..

inşallah olmayız inşallah bebişler içimizdedir :KK16:
ya benim bide herkes istediğimi biliyo malesef hata ettim ben istiyorum demekle..millet gibi düşünmüyorum dicektim en baştan :26: o yüzden en ufak bişeyde bebeğe yoruyolar daha da psikolojim bozuluyo :18:

inşallah olmayız inşallah bebişler içimizdedir :KK16:
Ya benim bide herkes istediğimi biliyo malesef hata ettim ben istiyorum demekle..millet gibi düşünmüyorum dicektim en baştan :26: O yüzden en ufak bişeyde bebeğe yoruyolar daha da psikolojim bozuluyo :18:

amanınnnn çok büyük hata fazlasıyla psikolojin bozulur ..zaten herşeyi bebeğe bağlıyoruz bu sefer daha da kötü olur..
Salla boşver biz bu ay erteledik de ..bende o hatayı yaptım sonra da işlerden dolayı yaza erteledik dedim geçiştirdim..
Rabbim hepimizi sevindirir inş

amanınnnn çok büyük hata fazlasıyla psikolojin bozulur ..zaten herşeyi bebeğe bağlıyoruz bu sefer daha da kötü olur..
Salla boşver biz bu ay erteledik de ..bende o hatayı yaptım sonra da işlerden dolayı yaza erteledik dedim geçiştirdim..
Rabbim hepimizi sevindirir inş

inşallah canım...haklısın bende öyle diyim bari sağol akıl verdin valla

kızlar kan vericem biraz sonra çok hyecanlıyım değer yükseldimi acaba :18::18:

dansöz yükledim beceremedim

Eklentiler

• $5899-2yployf.jpg
    $5899-2yployf.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
X