Hakaret Davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Şaka gibi ya; iftira atıp, insanı böyle bir şeyle uğraştırmak, onun vaktinden çalmak, üstelik çocuğu suçlu iken onun hareketlerini düzeltmeye çabalayacağına karşı tarafa saldırmak... Böyle insan olamaz.

Burada denk geldiğim yorumlarınızdan biliyorum, sakin birisiniz ve sakinliğiniz sizi aklamış. Yerinizde ben olsaydım "Boşa gitmesin" diye kadını münasip bir an ve yerde yakalar, boğazını sıkar, tartaklardım sanırım.

Cok tesekkurler. Dava simdi istinad mahkemesinde. Sonuc degismezmis. Ama yine de onlar itirazlarini yaptilar. Istinat mahkemesinden sonra da muhtemelen tazminat davasi acarlar.
Bu arada ben oglumun sinifini degistirdim.
Dava sirasinda hakim cocugun babasini taniyip tanimadigimi sordu. Ben de bu sehire yeni geldigimi ve kimseyi tanimadigimi soyledim. Hakim cocugun babasinin ceza evinde oldugunu bilmiyor musun dedi. Neden bunu dedi anlamadim.

Yapmadigim halde bunlari yasadim. Saka gibi. O yuzden gorsem o insanlari kacarim herhalde.

tehdit davasından ceza vermesine çok şaşırdım
yalancı şahit lafıyla hareket mi edilir ya

iyi madem ben birine gıcık kapayım, pislik olsun diye de yalancı şahit tutayım
sonra mahkemeye çıkarıp hiç yok yere ceza yedireyim
olurmu böle bişey ya

Bulaşmasaymışsın keşke bu aileye hiç demiş... Geçmiş olsun çok ya feci bir durum

Darp raporu almışsınız ve hakarete siz uğramışsınız. Neden siz de darp, taciz ve yalan şahitlik üzerine dava açmadınız karakoldan sonra? Bir avukat tutmanızda fayda var.

Mesajınızı şimdi gördüm. Çok özür dilerim. Ne güzel bir yüreğiniz var sizin. Çok çok teşekkür ederim. Dava bitti. Hakaret davasından beraat verdi hakim. Tehdit davasından hükmün ertelenmesinin geri bırakılması kararı verildi. Onlar itiraz ettiler. Şimdi istinaf mahkemesinde. Galiba bunlar ömür boyu uğraşacak benimle. Sonra da tazminat davası açacakmış kadın.
İlginiz için teşekkür ederim.
İyi ki kadınlar kulübü var. Ne güzel insanlarımız varmış. Bana yardımcı olmaya çalışan, destek veren tüm kadınlarımıza yürekten teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

bir çocuk sınıfta arkadaşlarına şiddet uyguluyorsa o çocuğun ailesin 100% ağır sorunludur.. bu hiç değişmez.. sizde tam bir belaya çatmışsınız, çok geçmiş olsun..

decemBer aynen öyle oluyor.. şimdi ben sana gıcık olsam yalancı şahitle hayatını zindana çevirebiliyorum.. kanunlarımız nefes ötesi, ondan..

Gercekten hasta insanlar icerimizde Allah yardimciniz olsun insan magdur edildigine mi uzulsun ugrastiginami cocugunun psikolojisinemi
Inanin yasal yola degil okul bildirimine gitseydinizde ayni olurdu bu seferde yonetim belki cocuga takardi karsinizda normal bir insan yok her zaman derim Allahtan korkmayandan korkacaksin kacacaksin yahu yalanci sahitlik iftira hakkin olmayana tenezzul 3,5 safmiyiz bunlarin hesabini yapan korkan aman vebali buyuk olur diyen bilmiyorum
Ne olacak sonumuz nereye varacagiz onuda bilmiyorum soyle konulara insanlara denk gelince sinirlerim bozuluyor Allah iyilerle karsilastirsin bundan sonrasinda

Darp raporu almışsınız ve hakarete siz uğramışsınız. Neden siz de darp, taciz ve yalan şahitlik üzerine dava açmadınız karakoldan sonra? Bir avukat tutmanızda fayda var.
Darp mahkemede görüşülmedi bile. Çünkü olay darptan sonrakiler olduğu için hakim o olaydan sonraki durumları ciddiye alıyor. Mahkeme usulleri çok farklı.
yalancı şahitlik için dava açamam çünkü ben kadının yalancı olduğunu biliyorum ama ispatım yok, oğlumdan başka.
Bu arada 12 yaşın altındaki çocuklarda cezai müeyyide yokmuş.

Ne ala memleket. Canım isteyen herkesi köşede sıkıştırayım, sonra hakaret davası açayım.
Hukukun içinde at koşturuyor valla. Rezil bir ülke!

darp raporunu mahkemeye kanıt sunun. karşı iftira davası açın. avukatıda mutlaka tutun.bu arada olay okul bahcesinde olduysa mobesse vardır. sizin pek konuşmadığınız koşa koşa gittiğiniz kayıtlardan çıkar zaten.mahkemede bunuda talep edin...

Ne ala memleket. Canım isteyen herkesi köşede sıkıştırayım, sonra hakaret davası açayım.
Hukukun içinde at koşturuyor valla. Rezil bir ülke!
Mahkeme... Bir boşanmada gördüm, bir de oğlumun darp olayından sonra... O izlediğimiz filmlerdeki gibi değil maalesef....

Mahkeme olay darp olayı değil diye o olaya bakmıyor bile. Olay darptan sonra olmuş diye darptan sonraki olaylarla ilgileniyor...
Mahkeme sonuçlandı zaten. Davalar da filmlerdeki gibi değil...

Mahkeme olay darp olayı değil diye o olaya bakmıyor bile. Olay darptan sonra olmuş diye darptan sonraki olaylarla ilgileniyor...
Mahkeme sonuçlandı zaten. Davalar da filmlerdeki gibi değil...
geçmiş olsun o zaman :) ben konunun tarihine dikkat etmemiştim. yeni bir şey sandım. allah beterinden saklasın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…