hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Misafirlerin gitsin de çıkaralım valla çok sessiz kaldı topik dedikodu yapalım azcık....:))))

Dün giremedim yoğun bir gündü sabah spor ordan arkadaşa kahvaltı ordan başka bir arkadaşa akşam üstü çocuklarla dışarı parka akşamda misafir menümü yazamadım dünkü menümü yazıyım hemen

Sabah : 1 haşlanmış yumurta, 2 dilim kızarmış kepekli ekmek, peynir, salatalık zeytin şekersiz çay

Öğlen : arkadaşta olduğum için onca çeşitin içinden bana en masum gelenleri yarım simit, 4 tane zeytinyağlı yaprak dolma, ayran

ara : 2 top dondurma

Akşam : 5 kaşık barbunya, 1 dilim ekmek, salata

Dün sporda ölçülerimi aldılar 1 ayda toplam 22 cm incelmişim, 5 cm göbek gitmiş, 2 cm kollardan falan gayet iyi dedi hoca

Bugün ki menüm belki akşam giremem yazıyım

Sabah : arkadaşlar bende kahvaltıdaydı biraz kaçırdım

3 dilim çavdar ekmeği, 1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir şekersiz çay 1 çay kaşığı bal

Öğlen : yine sokaklardaydım çantamda duran form limonlu bisküvilerden 4 tane yedim

ikindi : eve gelince tabi çok acıktım, 1 kase çorba, 1 kase yoğurt içinde salatalık ve dereotu, 2 dilim çavdar ekmeği

akşama artık ekmek yok bugün çok tükettim artık hafif bişeyler yerim...

maşallah canım dahada verirsin inşallah

bende diyetime devam edicem sağlıklı bi gebelik geçirmek istiyorum

zumbayı yapamıcammmm

hamile platesi yapayım diyorum ne dersiniz

kilo almak yerine sağlıklı bi şekilde 5 kilo daha verebilirmiyim acaba kızlar ne dersiniz

VEEEEEEE

HAMİLEYİMMMMMMMMM

1 AYLIK DUN DR GİTTİİM 1 AYLIK DEDİ

İYİKİ KİLO VERMİŞİM 10 KİLO KADAR GİTTİİ
Fatmacım,çoook sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Daha kilo verebilir miyim demişsin.Sakın böyle birşey yapma bence.Bulantın olursa zaten biraz daha gidecektir.Bebeğin için yemelisin.Doğsun sporla birlikte verirsin.Şimdi kendine iyi bakma zamanı:))

sagol canim verebilirmiyim derken saglikli beslenerek asiri kilo almazsam dogumdan sonra dahada kolay veririm diye dusundum kendimi borege corege vermezsem dahada toparlanirim heralde

yazamadım bırkac gundur
umarım herkes aynı azimle devam edıyordur...
ben sureklı sevze yemegı yıyorum...suyundan yemıyorum..
yesıl salata yıyorum nar eksısıyle...yag ve tuz yok...
tatlı krızlerımde etı formun meyvelısınden yıyorum bır kac tane...
nesfıt yıyorum tam tahıllı (sabahları)
su ıcmeye calısıyorum aklıma geldıkce..
bunlar yanı ve evde hareket yapmaya calısıyorum...
cok yuruyemıyorum cunku halım kalmıyor zaten sureklı ayaktayım bacaklarımda derman yok ama mekık cekıyorum aksam ogle sabah...
işte kısaca bunları yapmaya calısıyorum...
et neredeyse hıc yemıyorum..yarın ozgara tavuk gogsu yapacagım...
özetle benden bu kadar :)))
herkese azım ve sonunda basarı dılıyorum....:))))

esraesraesra

menüüü

sabah: müsli, 3 y.k. yoğurt
ara: 3 form bisküvi
öğle: 1 kepçe mercimek çorba, 1 porsiyon tavuk döner, salata, ayran
ara: 1 top dondurma
akşam: 1 kepçe tarhana, 4 y.k. makarne, 2 y.k. ciğer, ayran
ara: yeşil çay, 1 kare bitter, 6 çilek

başın sağolsun canım

Canim maşallah çok guzel menülerin böyle devam et duraklama geçecek hic merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…